Виявляється можна, наприклад — на переробці пляшок із пластику.

Сьогодні найбільш поширеним видом тари є пластикова пляшка. Якщо хтось думає, що пластикова тара менше затребується, ніж наприклад, скло, то це не так.

У сучасному виробництві переробка використаних пластикових пляшок коштує на високому рівні. До того ж підібравши вдалу упаковку товару цілком реально збільшити кількість його збуту.

гроші на смітті

У зарубіжному виробництві зручність, унікальність, практичність, легкість пластику «зацінили» понад 50 років тому.

Найбільш поширеною технологія переробки пластикової тари є в Азії і країнах Європи.Росія не прагне поки до переробки сміття. Проблема сміття на вулицях стоїть перед державою і органами місцевого самоврядування.

Виходячи з цього, утилізація відходів з пластика цілком перспективна бізнес-ідея і на ній реально можна відкрити вигідний бізнес, переробляючи поліетиленові пляшки.

Переробка пластикової ПЕТ тари стала основою нашого бізнесу.

Бізнес — розрахунки

Насамперед необхідно скласти план. Для організації бізнесу знадобиться 200-300 тисяч доларів. Починати треба з пошуку місця для заводу.

Можливі також і інші варіанти: невикористовувані будівлі за межами міста, недіючі зараз колишні дослідні інститути або лабораторії, яких в Росії не перерахувати. У разі відсутності пропонованих приміщень переробку ПЕТ тари можна проводити навіть у звичайній битовки.

гроші на смітті і переробці

Ви готові займатися бізнесом з переробки пластику, але у вас немає стартовий капітал.Це не є проблемою. З добре складеним бізнес-планом для такого виду бізнесу банки безперешкодно і навіть з величезним задоволенням надають кредити.

Для відкриття провадження насамперед необхідно отримати ліцензію. Також обов’язковим порядком має бути погодження з таким держслужбам, як пожежна, санепідемстанція.

 

Остаточним дозвільним документом буде висновок екологічної інспекції. Оформлення цих документів в сумі складе близько 30000 рублів, і ці витрати повинні бути враховані в плані

відро для сировину

Необхідно обладнання по переробці пластикових пляшок, на яке знадобиться не менше 150 тис. Дол.

Дуже хорошим варіантом є виробник — шведська компанія РЕТ, на лініях їх обладнання приблизно півтонни сировини переробляється за годину, при цьому виробляється за одну годину: поліпропілену 50 кілограмів, поліетиленових пластівців 350 кілограмів.

Можна купити також вживане устаткування і верстат, заощадивши при цьому близько 30%. Почати виробництво можна до двох днів, оскільки технологія досить таки не складна.

Дивлячись, яке обладнання ви придбали, виходить продуктивність від 1 до 4 тисяч тонн в рік.

Обов’язково необхідно включити в план утримання персоналу. На початку виробництва досить одного майстра і три-чотири людини робочих, потім їх кількість можна збільшити до десяти.

Як вирішити питання з сировиною?

Ось з чим не існує ніяких проблем, так це з сировиною. Використані пластикові пляшки — ось наше сировину.

У кожному місті сміттєві контейнери, урни наповнені пластиковими пляшками.Непоганим варіантом було співробітництво з пунктом прийому ПЕТ. За кілограм сировини підприємці платять до 10 рублів.

На початку виробництва для заповнення виробничої лінії цього вистачить. При її збільшенні, зростанні виробництва ПЕТ пластику реально скласти договір з оптовими постачальниками. Хоч оптові поставки обійдуться вдвічі дорожче, але є гарантія, що вони стабільні.

гроші на смітті як заробити

При швидкому збільшенні виробництва актуальною була б установка спеціальних урн на вулицях населених пунктів, що в корені полегшує процес сортування сировини.

Також можна укласти договір зі звалищами для поставки сировини пластикових пляшок.Для цього знадобиться організувати доставку сировини до переробних його об’єктів, а також його вивантаження і сортування.

У цьому випадку знадобиться прийняття на роботу нового співробітника спеціально для сортування пляшок, одночасно розділяючи їх на кольорові і прозорі.

Також вигідно укладати угоди з пунктами прийому тари. Добре було б відкрити власний пункт збору пластикових пляшок, але найкраще тоді, коли ви почнете отримувати від виробництва постійний і високий дохід.

Для того щоб в результаті добитися високого прибутку в своєму бізнесі, необхідно набратися терпіння і відповідно докласти для цього всіх можливих зусиль.

Про ринок збуту

Насправді ринок збуту вже сформований, існує постійний попит, як на сировину, так і на готову продукцію великими промисловими підприємствами.

Дуже хорошим товаром на експорт є поліетиленові пластівці, до того ж коштують вони недешево. З огляду на, якої якості матеріал, наскільки він забруднений, якого кольору визначається напрямок його майбутньої переробки.

Пластівці використовують для виробництва різних виробів у побутовій і промисловій сфері. Для виготовлення величезного асортименту товарів (не менше 30%) дуже підходять очищені поліетиленові пластівці.

Найбільш прийнятний план збуту складається у співпраці з іншими підприємствами, що займаються виробництвом готової продукції.
Якщо регіон, в якому ви проживаєте невеликий з відсутністю промислових підприємств, тоді раціонально буде налагоджувати збут в інших містах.

На перших порах непогано було б налагодити співпрацю з автоперевізниками вантажів.

перевезення сміття та ринок збуту

Щоб уникнути розчарувань, не треба налаштовуватися на миттєву серйозний прибуток. При можливості продати отриману сировину без затримок початкові вкладення окупляться протягом одного-двох місяців. У разі, коли зі збутом виникнуть труднощі, то витрат вам не уникнути.

В основі витрат складаються щомісячні податки, заробітна плата робітникам, оплата комунальних послуг, оплата оренди приміщення, купівля сировини.

Добре налагодити збут продукції є головним завданням, впоравшись з якою ви переконаєтеся, що перероблення пластикових поліетиленових пляшок дуже навіть прибутковий бізнес.

Якщо всерйоз займатися переробкою пластикових пляшок, в результаті виходить 3,0-9,0 тис. Рублів щомісячного прибутку.

Чим займаємося далі?

Наступний крок — переробне обладнання для пластикових пляшок. Один переробний верстат можна придбати за ціною близько 2000 доларів, і відповідно лінія повного циклу коштує близько десяти тисяч доларів. Маючи фінансову стабільність можна обладнати ваше виробниче приміщення міні-заводом.