За статистикою, людей зі слабким зором близько 314 млн. чоловік у всьому світі.

З огляду на те, що в більшості навіть найрозвиненіших країн, неможливо припинити тенденцію старіння, оскільки цей процес незворотній, стає зрозуміло, що весь час кількість таких людей буде зростати.

Пропонуємо одну бізнес-ідею, зайнявшись якою, реально не тільки отримати хороший заробіток, а й надати можливість відчути і відвідати багато різних місць і країн незрячим людям.

Тури для сліпих

Амар Латіф вважається творцем цієї ідеї.Маючи дуже поганий зір, він створив своє туристичне агентство, і, володіючи досвідом хорошого мандрівника з різними туристичними турами, він побував у багатьох країнах.

Але, під час подорожей, дуже часто проблеми із зором створювали для нього певні обмеження в можливості отримання бажаного задоволення від цих поїздок.

У цієї людини не було можливості займатися тим, чим хотілося, подорожувати туди, куди найбільше хотілося, і це було дуже сумно.

Це і принесло йому натхнення на створення і втілення в життя специфічного туру від агентства для незрячих людей , що дуже істотно допомагає їм відчути все те, що чим захоплюються з нормальним зором люди.

Як працюють туристичні агентства для сліпих?

Кількість погано бачать людей становить до 15% в країнах Європи, і близько 8% — в Росії .Тому, для таких людей дуже цінна діяльність таких професійних туристичних і екскурсійних агентств.

 

З огляду на статистику, видно, що кількість людей з поганим зором збільшується, в основному в результаті різного роду аварій, автомобільних катастроф, військових дій, усіляких природних лих і катаклізмів.

Значна кількість таких людей складають любителі екстриму і спортсмени, а у деяких від народження зір поганий. Це говорить про те, що надання туристичних та екскурсійних послуг для людей з поганим зором займає зовсім не останнє місце на конкурентному ринку бізнесу.

Відчуття і пізнавання світу

Тури для сліпих ідея бізнесу

Більшперспективні турфірми працюють в цьому напрямку , надаючи безліч різних послуг і пропозицій для інвалідів, тим самим дарують їм можливість відчувати себе людьми нормальними і повноцінними.

В Англії вже існує таке агентство, спеціалізоване на створенні різних турів для людей з поганим зором.Зважившись на відкриття бізнесу в цьому напрямку потрібно бути готовим до суттєвої конкуренції.

На початку укомплектовуються групи змішаного характеру, об’єднуючи сліпих, погано бачать і зрячих людей, з метою надання допомоги сліпим туристам, допомагаючи їм відчути, почути, і нарешті «побачити» всі достоїнства і принади місць, які вони відвідують.

Суть полягає в тому, що люди з нормальним зором розповідають сліпим про всю красу, діляться з ними своїми роздумами про все що відбувається і в такий спосіб надають допомогу протягом усього туру сліпим людям.

Варто відзначити, що допомога не зрячим людям не безкорислива . За допомогу, які надають зрячі туристи, агентство надає бонуси у формі знижок на вартість таких турів.При цьому перед організацією поїздки, таких клієнтів запрошують на тренінги і спеціально навчають патронажним навичкам зі сліпими людьми під час поїздок. До складу кожної групи входять половина зрячих людей, і половина погано бачать . Для супутників з поганим зором зрячі люди стають їх справжніми очима.

Тури для сліпих бізнес

Але, звичайно ж, зрячі провідники не зважають няньками для сліпих людей або погано бачать. До того ж, надаючи допомогу, ви нагороджуєтеся досить таки непоганий знижкою від вартості туристичного пакету.

По суті такі помічники повинні словесно розповідати про все, що оточує, при цьому намагаючись, все особливості видимості засновувати на методі зіставлення звичайним предметам.

Наприклад, долина коритоподібна, обрив вертикальний, вершина пірамідальна. Кожен раз, при розповіданні або описуванні чогось, гіду знадобиться закрити руками свої очі, і уявити, як можна описати той чи інший предмет, передаючи його форму не очима, а своїми руками.

Тури для сліпих ідея агентства

Необхідно відзначити, щотуристичні тури для людей незрячих популярні все більше і більше з кожним роком.

Адже погано бачать люди або зовсім сліпі, такі ж, як інші, і мають бажання відчути всю красу і красу навколишнього їх атмосфери.

Багато різних туристичних фірм досить тривалий час працюють в цій сфері, при цьому отримуючи від оформлення туристичних путівок, високі доходи і розвиваються все більше. У туристичній фірмі Ви так само можете отримати консультації по оформленню грін карти .

Якщо ви зацікавитесь цієї бізнес-ідеєю, вирішите створити туристичний бізнес для сліпих, то протягом року всі докладені до того вкладення і витрати повинні окупиться.