З приходом літа про свою присутність нагадують комарі. І це не залежить від вашого місця проживання: чи то звичайна квартира на шостому поверсі, чи приватний будинок в місті або за його межами.

Ці комахи «зрозуміли», що і для їх розвитку існують сприятливі умови: теплі і сирі підвали в місті, і відповідно ліси і водойми за межами міста.

У підсумку від їх пронизуючого писку і дуже неприємного свербіння, в результаті їх укусів, страждати змушені ми. До речі необхідно відзначити, що дуже навіть небезпечними є укуси окремих видів комарів.

як заробити на лампах від комарів

Виявивши над своєю головою дрібних комариків, що кружляють зграйкою, не слід нервувати, і бояться отримати укуси. Це так звані комарі-самці чекають приходу «шлюбного сезону ».

До того ж, комарі досить великі, звані ще «малярійними », насправді виявляються найпростішими долгоножки, причому ще й вегетаріанцями.

Якщо говорити про комарів малярійних, то за своєю суттю вони крупніше інших комах, і відрізнити їх можна тоді, коли вони «тримають трубою » своє черевце під час, коли сідають на шкіру.

лампи від комарів

Між собою комарі також різняться в залежності від періоду їх активності: у одних фаза активності приблизно в середині травня, в той час як інші чекають періоду більш теплого.

Існує тенденція, що при температурі повітря приблизно 28 градусів і більше комарі не кусають .

До восьми укусів за одну ніч виробляє одна запліднена самка комара (причому тільки самки кусають), при температурі повітря близько 17 градусів максимальна вологість повітря повинна відповідати 80-90%.

По праву вважається мало не смертельної боротьба з цими комахами, які дуже докучливі. Два види засобів розрізняють для боротьби з цими комахами «Піскун», це фуміганти і репеленти. Репеленти комарів всього лише відлякують, а фуміганти, маючи тверде, газоподібному або рідкий стан їх вбивають.

Вибір фумігантів в даний час дуже високий і різноманітний. Найбільше популярні таблетки від комарів і спіралі. Дуже хороший ефект дає спіраль, яка «димить», причому в боротьбі не тільки з комарами, а також і з іншими комахами, дуже надокучливими під час літа, оскільки запах спірального диму їм сильно не подобається.

Цей дим не подобається також і багатьом людям. Найкраще ці спіралі застосовувати на пікніках, або ж в заміських будинках на верандах. У квартирах більше підходить використання фумігаторів.

Всім, напевно, відомий спосіб їх дії. Вставивши в розетку пристрій фумігатора, поміщають в нього пластину, просочену специфічним хімічною речовиною, і при нагріванні вона згубно діє на мух і комарів. Рекомендовано використання фумігаторів в добре провітрюваних приміщеннях.

Не меншою популярністю сьогодні користуються і репеленти , до яких відносяться різнілосьйони, креми, емульсії, спреї , які комарів відлякують. Креми в дихальні шляхи і очі не потрапляють, тому їх вважають більш за все безпечними.

У шкіру репеленти втирати не можна, просто наносять речовина на ділянки шкіри, які оголені. Спреї і креми від комарів мають термін їх дії до двох-трьох годин.

лампи від комарів ідея бізнесу

Не варто застосовувати будь-які з препаратів при 28 градусній температурі , оскільки тоді комарі не літають практично.

Купуючи засоби захисту від комарів, необхідно дуже уважно ознайомиться з інструкцією його використання, вивчивши склад обраного кошти , і ніколи не реагувати на розмови продавців, які будуть вас переконувати, яке з засобів найбільш ефективно і безпечно.

Існує ще один досить непоганий спосіб, як безпечно захистити себе від комариних укусів і інших комах, які особливо докучливі в літній період. Лампа від комарів є цим способом.

Саме бізнес-ідея реалізації таких ламп для заробітку є дуже хорошим способом.

Існує два види ламп від комарів : репеллентние і фумігантним .

Взяти, приміром, лампа, яка світінням комах приваблює або відлякує, до всього місце має відлякувач комарів ультразвукової. Такі види відносяться якраз до засобів репеллентним.

Фумігантним лампи протилежні, вони комах вбивають, не використовуючи при цьому різного роду хімічні речовини. Процес дії такої лампи наступний: вона заманює в пастку комах, де вони гинуть, так як вибратися з неї неможливо.

В наявності дуже різноманітний і великий асортимент ламп від комарів : від підвісних маленьких ліхтариків, які вкручуються в звичайний стандартний цоколь лампочок, до середніх і великих розмірів ліхтарів.

Серед препаратів від комарів, в складі яких є хімічні речовини, у лампи від комарів існують якісь переваги:

  • несуттєвий витрата електроенергії;
  • шкідливі речовини під час включення лампи не виділяються;
  • не потрібно використання ніяких хімічних складів для відлякування або приманки комах;
  • москітні лампам властивий ефект приблизно від 96% комах;
  • приблизно 0,10 — 0,15 км становить радіус дії москітних ламп, і можливо також регулювати довжину випромінювання хвиль.

лампи від комарів заробіток від продажу

Першочергова увага припоширенні ламп від комарівнеобхідно звертати увагу до власників заміських будинків і дачникам, оскільки ці пристрої призначені для боротьби з різними комахами в просторі відкритій місцевості — у дворі, на терасі, на веранді.

Можна створити рекламу, разметив її в місцевій газеті або в інтернеті. Реально також по дачному селищу, залишити флаєра або рекламні буклетики в ящиках для преси, на автомобілях під двірниками, або ж прямо біля дверей.

При наявності можливості, то хорошим варіантом буде відкриття інтернет — магазину, представивши в ньому весь асортимент, наявний. Це значимо прискорить зростання вашого бізнесу.

Важливо уникати підробок при придбанні цих товарів.

І якщо навіть вони істотно дешевше, і не всі клієнти повністю зможуть розібратися з цим видом товару, продавши товар неякісний, ви псуєте свою репутацію і піддаєтеся ризику втратити клієнтів в майбутньому.