Все починається з ідеї

Все починається з ідеї

Будь-який з вчинків починається з думки. Теж стосується і бізнесу.  Для того щоб почати свою справу необхідні бізнес-ідеї. А вони знаходяться в буквальному сенсі навколо нас. Ви можете знайти ідею на вулиці, в гаражі, в кімнаті своєї дитини або побачити по телевізору.

Бізнес можна створити з пачки паперу і принтера, овочів, які вирощені на вашому городі і тому подібне. Що ви самі можете придумати.

Не обов’язково щось читати чи шукати. Ви самі здатні перетворити хорошу думку в грошовий дохід. Адже виявлення ваших ділових якостей також реально, як і виявлення проблеми. Якщо ви здатні розпізнати і відокремити можливості від проблеми, то ви таким же чином можете перетворити проблему в можливість і відповідно в фінанси.

Крім цього багато хто з бізнесменів просто перетворили свою улюблену справу — хобі на прибутковий бізнес. Завдяки навичкам в їх захопленням вони стали успішними підприємцями. Ви можете вибрати і такий шлях.

Вирішуємо проблему. Займайтеся тим, що ви любите.

вирішуємо проблему

Ніколи бізнес не виникає з нічого. Свою справу необхідно створити, вкласти душу і гарненько попрацювати. Ваш успіх буде залежати від того що б ви самі зробите для свого бізнесу, як ви будете його створювати і розвивати.

Це може бути що завгодно, але головне, що б така діяльність приносила вам задоволення. Адже якщо ви любите свою справу, то ви будете постійно прагнути розширити, розвинути справу, знайти творчий підхід або поглибити свої знання в тій чи іншій сфері.

Завдяки наполегливості ви будете стрімко рухатися саме до успіху. Адже саме таким способом ви зможете висловитися як особистість.

Перетворюємо хобі в гроші

Ви помітили, що близькі люди захоплюються від вашої творчості. Ви створюєте художні фотографії, робите незвичайні композиції з квітів, або ж просто створюєте з дерев’яною корчі шедевр?

Не стійте на місці. Перетворіть то, що ви любите робити найбільше в незвичайний бізнес. Ви можете почати самостійно щось робити, і якщо справа занадиться, то завжди можна розширити своє виробництво і знайти своїх клієнтів.

Так свої вироби можна продавати через інтернет, пошти або ж віддавати на реалізацію в кілька спеціалізованих магазинів. Зрештою, можна відкрити і власний невеликий магазинчик.

Почніть з малого прочитайте інформацію про вашу сфері діяльності, тобто хобі і ви дізнаєтеся, як саме можна її реалізувати і що для цього необхідно.

Нове — це давно забуте старе

Нове - це давно забуте старе

За великим рахунком все вже було винайдено і до нас. Абсолютно нових концепцій мало, та й ті, що існують, зовсім далекі від практичного застосування. Нанотехнології сьогодні представляють собою лише величезні рекламні компанії.

Адже більшість нових продуктів, це все ті ж старі бізнес ідеї. Наприклад, ідея з роликовими ковзанами. Творці взяли стару, забуту концепцію, трохи удосконалили її і у них вийшов новий продукт, який викликав фурор на світовому ринку.

Але ж ця «нова» ідея існувала багато років. Її просто необхідно було грамотно реалізувати.

А ось в деяких бізнес ідеях і зовсім нічого не змінюють. Маркетологи лише застосовують особливий підхід в рекламі вже відомої продукції.

Ви можете не володіти управлінськими якостями, не мати грошей, впливових зв’язків або концепції для створення особливого продукту, який надійде в величезний оборот.Але вам і не потрібно створювати великий бізнес і представляти якийсь новий, незвичайний продукт.

Нове - це давно забуте старое1

Показовим прикладом хорошого маркетингу стало таке пристосування як шунінг. Творці передбачили відмінний маркетинговий хід і створили шунінгу репутацію цілющого препарату.

Реклама стверджує, що шунінг захищатиме вас від випромінювань, які виходять від всіляких радіо і електроприладів, також він підсилює магічну дію приладів, має цілющі властивості і навіть структурує воду.

На перший погляд здається досить дивним. Але найцікавіше, що така реклама працює і постійно залучає нових клієнтів. Покупці набуваючи цю невелику пірамідку ставлять її на мікрохвильову піч, для того що б вона поглинала її випромінювання.

Незважаючи що всім властивостям шунінговой піраміди суперечать закони термодинаміки і фізики. Для того що б абсолютно новий продукт став популярним необхідна грамотна реклама.

Як видно з прикладу це може бути і барвиста брехня, але ж покупці поки що навіть і не замислюються про таке. Сировини для подібних виробів маса. Ви можете знайти його де завгодно в будь-якій породі. А маркетинг і справді рухає бізнесом.

Максимально використовуйте свої здібності, навички і знання

Максимально використовуйте свої здібності

Ви профі, в будь-якому ділі, значить сміливо можна починати свій бізнес. Так один мій сусід вирішив відкрити невелику майстерню, адже у нього були непогані здібності і він умів ремонтувати автомобілі.

Але він пішов не класичним шляхом. Він не став перетворювати свій гараж в майстерню і чекати, коли до нього хтось прийде. Сусід переобладнав свій Соболь під компактний автосервіс, який можна викликати в будь-який час і в будь-яке місце.

Така послуга так затребувана, і вона відсутня на ринку. Адже дуже часто машини ламаються посередині дорозі, і єдиною альтернативою стає лише евакуатор. А ось в мобільному автосервісі відмінно розмістилися необхідні інструменти і деякі запчастини для вітчизняних автомобілів.

Другий же бізнесмен почав свою справу з надання послуг по звичайній друку. Вдома він друкував різні бланки і цінники для невеликих фірм і торгових точок. Але незабаром його маленький бізнес перетворився на величезну друкарню, яка здатна випускати тонни друкованої продукції за місяць роботи.

Колишній роботодавець, як джерело доходів у новому бізнесі

колишній роботодавець

Якщо так сталося, що ваш роботодавець звільнив вас з роботи, то це зовсім не означає, що компанія більше не потребує вас. Якщо хіба вас не звільнили за некомпетентність або ж нехлюйство. Скорочення сьогодні обумовленим тим фактором, що в світовій економіці спостерігається криза і багато роботодавців змушені оптимізувати кількість своїх співробітників.

 

У деяких компаній через численні скорочень склалася вельми важка ситуація, і якщо один з їхніх працівників захворів, то деякі бізнес процеси компанії просто зупиняються і перетворюються в збитки.

Таким чином, компанії змушені користуватися послугами своїх колишніх фахівців на консалтингової або ж позаштатній основі. В даному випадку вони мають подвійну вигоду. Адже на них працює навчений фахівець, за якого не потрібно платити податок на заробітну плату.

А також на таких працівників не поширюються всілякі посібники. Виходить величезна економія, на своєму ж співробітника.

Якщо ви також покинули своє робоче місце в не залежності від мотивації і при цьому завжди були затребуваним фахівцем, то вам варто поцікавитися про можливості роботи на договірній основі як експерт-консультант.

Не варто також зупинятися на одному контракті з колишнім роботодавцем. Можна також налагодити відносини і з іншими підрядниками та корпоративними клієнтами своєї ж компанії і запропонувати їм свої послуги у вигляді знань і особливих можливостей.

Ми не має на увазі продаж секретів своєї фірми конкурентам. Ви можете запропонувати лише свої можливості, і хто знає, може вам пощастить знайти ще краще нове робоче місце.

Правильна подача власних знань

Правильна подача власних знань

Не дайте своєму безцінному досвіду пропасти дарма. Адже якщо ви володієте певними навичками і знаннями, якщо ви вмієте пояснювати, так що б це зрозуміли, то чому б не використати свої вміння?

Можна передавати свій досвід іншим людям, навчати їх чомусь то і за це ще отримувати гроші. Наприклад, якщо ви вмієте фотографувати, то можна не друкувати фотографії, де висока конкуренція, а запропонувати особливі послуги.

Відкрийте невелику студію, де ви будете навчати дітей і дорослих як створювати професійну фотографію. Паралельно з тим як ви будете виконувати замовлення, ви зможете вести курси і додатково поповнювати свої ж знання.

Спробуйте подивитися на весь цей процес з іншого ракурсу. Так якщо ви ведете, якісь навчальні курси, то чому б не запропонувати вашим учням спеціальні навчальні посібники або ж цікаві книги.

Для того що б їх процес навчання був легше вони будуть купувати цю літературу, а ви таким чином оголить додатковий дохід. Не варто обмежувати себе лише професійною підготовкою окремих груп або осіб. Придумайте, яким чином можна розширити ваш бізнес і що ще може принести вам дохід.

Що ж затребуване?

Що ж затребуване

Сьогодні на корпоративне навчання витрачається близько 50 мільярдів доларів. Так чому б вам не зайнятися таким прибутковою справою. Багато з компаній для того що б постійно розвивати своїх співробітників відправляють їх на всілякі курси.

Перш за все це курси спрямовані на управлінську діяльність, навчання продажів, а також курси з безпеки. Для того що б знайти своїх клієнтів в цій сфері вам необхідно звертатися до відділу кадрів самих різних компаній.

Та людина, яка відповідає за навчання персоналу, напевно зацікавиться вашими послугами. Спочатку вам необхідно обговорити можливості і потреби компаній в курсах навчання, для того що б в подальшому задовольнити їх.

Після того як ви отримаєте замовлення, ви повинні зібрати цікавий роздатковий матеріал. У ньому повинна бути не тільки інформація вашої лекції, а й контактні дані, для того що б кожен з учнів міг зв’язатися з вами якщо захоче додатково навчатися. А таких бажаючих знайдеться не мало.

Масовий тираж власних знань

Масовий тираж власних знань

Такий продукт як ваші знання може стати таким собі обмеженням в сумі, яку можна заробити. Адже саме кількість людей, які будуть відвідувати ваші курси і визначить ваш гонорар.

А ось для того що б збільшити прибуток і при цьому не збільшувати працю, можна розглянути і інший варіант. Наприклад, ви можете друкувати невеликі буклети, книги, створити комп’ютерні програми, відео або ж аудіо записи, які і будуть містити ваші знання.

Весь цей грамотно викладений матеріал можна поширювати за допомогою торгових організацій і різних установ.

Створіть кілька оригінальних макетів або ж повні версії друкованих документів, для того що б ви мали матеріал для розміщення замовлень на вже тиражні випуски в спеціальних установах і підприємствах.

Але якщо ви не спеціалізуєтесь на створенні аудіо і відео продукції, то не варто створювати таку вдома. Адже створення неякісного, аматорського продукту навряд чи принесе вам хорошу репутацію і рекламу.

ставайте консультантом

ставайте консультантом

Для того що б збільшити свій дохід ви можете стати консультантом в який-небудь сфері і таким чином продавати свої знання. Ви вмієте вирішувати різні бізнес завдання, так чому б не запропонувати свої погодинні послуги компаніям.

Плата за надані консультації може бути як фіксованою, так відсотком від продажів. У сфері бізнесу часто виникають різнопланові питання, а саме ви можете дати їм компетентну оцінку. Так багато компаній не мають потреби в штатних фахівцях, але при цьому їм необхідне джерело консалтингу.

Якщо ви є вузько профільним фахівцем, то ви завжди будете затребувані. Якщо ви будете працювати як самостійний бізнесмен, тоді і ціна ваших знань буде в якості не простого найманого працівника, а впливового консультанта.

Проводьте широку модернізацію вже відомих продуктів

Проводьте широку модернізацію вже відомих продуктів

Часто буває так, що вже відомому продукту необхідно лише трохи змінити свій вигляд, і він почне працювати по-новому і залучати ще більше клієнтів. Адже новинка завжди привертає увагу і породжує попит.

Так готелі наносять на звичайні кімнатні тапочки свої логотипи. Такий маркетинговий хід був спеціально придуманий. Адже кожна людина в не залежності від свого стану любить отримувати подарунки.

А тапочки завжди будуть навіювати приємні спогади і клієнти захочуть знову повертатися саме в цей готель. Така реклама не шкодить, а навпаки чудово працює.

Вчіться на позитивному досвіді інших бізнесменів

Вчіться на позитивному досвіді інших бізнесменів

Підприємцю зовсім не обов’язково створювати якийсь новий вид послуг або ж незвичайний товар. Багато підприємців непогано заробляють на тому, що і так затребуване.

Такі послуги як ремонт автомобіля, миття вікон і фасадів, обслуговування будівель, ремонт сантехніки і прибирання приміщень будуть завжди затребувані. Навіть не дивлячись на те, що в цих сферах існує величезна конкуренція, власники такого бізнесу мають своїх постійних клієнтів і стабільні заробіток.

Для того що б стати подібним бізнесменом необхідно знайти саме такий вид діяльності — послуги, які клієнти не можуть виконувати самостійно. Адже у них або немає навичок або ж часу. А за невелику плату вони готові періодично платити за необхідність.

Сьогодні популярне поняття як аутсорсинг якнайкраще підійде для такого виду бізнесу.Тенденція ситуації в великих корпораціях така, що вони скорочують витрати за допомогою скорочення робочого персоналу.

Це стосується тих фахівців, які займаються працею, яка не вважається профільним для організації. До такого персоналу відносяться прибиральниці, сантехніки, слюсарі, теслі і так далі. Але відсутність такого обслуговуючого персоналу не означає, що компанія не має потреби в прибиранні території або ж у дрібних роботах.

На такому варіанті можна непогано заробити. Ви можете розробити свій унікальний метод уявлення реклами подібних послуг. На них, безумовно, буде величезний попит, тому в перспективі можна відкрити велику фірму або навіть створити франшизу на концепцію вашого бізнесу.

Якщо ви вирішили створювати саме франшизу і згодом продавати її як бізнес ідею, то вам варто скористатися послугами юриста, для того що б уникнути неприємностей в цій сфері.

придбання франшизи

придбання франшизи

Ви хочете розпочати власну справу, але не маєте ідеї або не хочете розробляти новий продукт або який-небудь унікальний метод ведення бізнесу? В такому випадку вам найкраще підійде франчайзинг. Адже після придбання франшизи ви отримуєте якийсь комплект засобів, які дозволять вам вести, а також розвивати бізнес.

Залежно від того яку суму і можливості ви інвестували у франшизу, буде залежати і право на використання її назви, використання торгової марки послуги або ж продукту, а також їх розповсюдження. Але крім всього цього, спільно з франшизою ви отримуєте і спеціальні технології і методи.

Завдяки франшизі ви дуже швидко отримаєте своїх клієнтів, адже вони будуть йти до знайомого бренду. Люди будуть знати, де знаходиться ваш бізнес, який саме спектр послуг або товарів ви будете надавати.

Головна перевага в цьому підході в тому, що старт вашої справи буде набагато легше.Умови для бізнесу створені таким чином, що ймовірність невдач і проблем знижена до мінімуму.

придбання франшізи1

Але ви повинні чітко розуміти, що купивши франшизу ви не отримуєте вже діючий бізнес. Це лише пророблена схема, яка приносить стабільний дохід. Вам доведеться перетворити своє придбання в чинне справу і постійно вкладати зусилля для того що б розвивати цей бізнес.

На самому початку вам варто серйозно поставитися до придбання франшизи, а також вибрати необхідний продукт, методи технологій і організації самого бізнесу. Тільки таким чином ви створите впевнений старт і перспективне продовження вашої справи.

Також ви повинні пам’ятати, що будь-яка з фінансових угод це, в деякому роді ризик. Для того що б звести подібний ризик до мінімуму, вам необхідно підготуватися і ретельно все вивчити і перевірити.

Ви повинні оцінити свої потреби і можливості, а також зрозуміти, наскільки стрімка ваша мотивація. Зіставте свої бажання і ті методи ведення бізнесу, які вам будуть запропоновані франшизою.

Для цього можна переглянути кілька франшиз, порівняти їх дохід і зрозуміти яка найбільше підходить саме вам. Також пам’ятайте, що на початковому етапі створення бізнесу вам знадобиться велика сума грошей, для того що б придбати саму франшизу і розкрутити цей бізнес в своєму регіоні.

Придбання вже чинного бізнесу

Придбання вже чинного бізнесу

Якщо ви вирішили почати бізнес з нуля, то будьте готові до того, що вам доведеться навчити новій справі недосвідчених працівників, знайти надійний постачальників, а також придбати і постійно розширювати свою клієнтську базу.

Якщо ви купуєте вже готовий бізнес, то ви будете мати якусь частину інфраструктури, якою можна користуватися перший час. Але якщо в неї не вкладати свою працю і старання, то такий бізнес може в один момент впасти.

Якщо ви наприклад, вирішили створити агентство, які надаватиме послуги з прибирання територій та квартир, то ви повинні будете провести широку рекламну компанію, знайти кваліфікованих співробітників і докласти чимало зусиль для того що б знайти своїх клієнтів і вони стали постійними.

А ось набуваючи вже чинне агентство, ви отримуєте вже налагоджений механізм і своїх клієнтів. Вам лише необхідно стати грамотним керівником, що б продовжувати і розвивати справу.

Але перш ніж придбати франшизу вам варто перевірити репутацію і успіх цієї справи самостійно, а не покладатися на позитивні відгуки продавця. Адже часто успішність бізнесу спеціально створюється, лише для того що б подорожче продати його.

Ви повинні самі дізнатися, який реальний дохід цієї справи. Крім цього з різних джерел інформації — інтернету і місцевих газет перевірте, чи не буде в найближчому часі на даній ділянці прокладатися дорога. Або можливо саме в цьому місці заплановано будівництво величезного торгового центру.

Якщо ж ваш бізнес не є складовою частиною, то варто перевірити всі документи на офіс.А саме коли закінчується строк оренди приміщення, і чи не буде зміна власника в найближчому часі. Також варто приділити увагу наявності боргів за комунальні послуги та інші заставні зобов’язання.

Для цього ви можете проконсультуватися з незалежним бухгалтером і юристом. І лише після зібраної інформації ви зрозумієте наскільки вигідно придбання саме цього бізнесу.

Реалістичний погляд на бізнес

Реалістичний погляд на бізнес1

Як відомо зі старих, забутих речей виходить завжди щось нове і привабливе. Це стосується також і ідей в сфері бізнесу. Адже люди практично всі вже винайшли. А сьогодні вони лише вдосконалять можливості і надають їм нових властивостей.

Так сьогодні винахідники по суті нічого нового не вигадують. Вони лише розвивають нові якості і технічні дані. Такий процес може тривати нескінченно. Але часто такі винаходи переповнюють новинками, і вони стають абсурдними.

Все те, же можна сказати не тільки про предмети, а й про нові бізнес ідеї. Підприємці в пошуках успіху хочуть придумати щось своє неповторне. Але все ідеї вже давно придумані і прекрасно функціонують.

Але а ось як це вони роблять, це вже інше питання. Коли ми починаємо бізнес, то не думаємо про винахід чогось нового, а тому, як покращити якості продукту, який вже існує. Їли б кожен з підприємців створював нові продукти, то на ринку не існувало конкуренції.

Але такий продукт навряд чи б доходив до свого споживача. Адже саме конкуренція рухає процесом і це стосується не тільки бізнесу, а й інших областей людського життя.

Реалістичний погляд на бізнес

Конкуренція існує в тому місці, де продається однакові види продуктів. Тобто на ринку.Адже конкуренція має на увазі боротьбу за якість одного і того ж продукту, який виробляється різними підприємствами або ж фірмами.

Але навіть якщо і все придумано і існує, то це зовсім не означає, що не варто займатися бізнесом або ж розвивати його. Навпаки, завдяки такому явищу як конкуренція, підприємці можуть творчо підійти до створення та оформлення тих чи інших продуктів, які вже давно присутні на ринку.

Так в кінцевому результаті завдяки конкуренції розвивається бізнес і на ринку все ж з’являються нові види товарів і послуг.

Якщо ви не можете поліпшити якість техніки в своєму будинку або гаражі, то для того що б налагодити подібне виробництво у вас є й інший варіант. Головне, що така ідея існує, а далі справа за малим. Ви завжди можете залучити інвесторів привабливою ідеєю і перспективою. Приваблива фінансова сторона обов’язково знайде своїх вкладників, навіть не дивлячись на те, що для створення бізнесу вам знадобиться велика сума грошей.

Сьогодні виробництво в сфері малого бізнесу йде на другий план. Воно залишається лише поодиноким виробництвом, а не масовим. І такий невеликий бізнес працює лише на свого певного клієнта. А от сучасні, добре технічно оснащені підприємства, можливо, розміщувати лише в цехах з великою площею.

Для створення подібного бізнесу необхідні знання в тому, як правильно організувати бізнес, а також профільні знання, які допоможуть поліпшити технічну складову продукту.Ну і звичайно ж, тут не обійтися без величезних фінансових вкладень.

Якщо у вас є бажання і сили для того що б створити свій бізнес, підняти економіку країни і забезпечити людей роботою, то пам’ятайте, що кожна мрія може здійснитися. Для цього необхідно багато працювати, намагатися і пам’ятати заради чого все це було задумано.

Прагніть до кращого і удоскональте то, що хтось вже створив до вас. І тоді ваш бізнес неодмінно принесе вам успіх.