Заробляємо на Дні Святого Валентина

Відмінним грунтом для створення нових бізнес ідей вважається святкування спеціальних свят. На проведенні незвичайних заходів можна добре заробити і отримати постійних клієнтів.

Сьогодні стає вельми популярним таке свято як День всіх закоханих або ж День Святого Валентина.

Для того що б заробити на дату 14 лютого вам перш за все необхідно оцінити потенціал вашого клієнта і зрозуміти які з товарів і послуг будуть актуальні і затребувані.

Дня Святого Валентина бізнес

Завдяки такій даті багато людей вперше визнаються своїм шанувальником в любові.Адже багато хто навіть і не підозрюють, що їх хтось любить.

Романтика і популярність цього свята також дозволяє друзям пожартувати один над одним, пофліртувати з новими знайомими або ж всерйоз заявити про свої почуття або наміри. Багато вирішують зробити пропозицію серця і руки саме в це романтичне свято.

Серед ваших потенційних клієнтів можуть бути не тільки закохані пари, а й ті, хто не знає, як правильно зізнатися в любові. Також така послуга підійде всім тим, хто любить романтичну обстановку і кому її так не вистачає.

Ви станете продавцем позитивних емоцій та гарного настрою. Для цього потрібен креативний підхід. Це можуть бути оригінальні, платні СМС і голосові листівки. Така послуга підійде тим, у кого є платний номер або ж сайт зі спеціальними скриптами.

Також відмінною ідеєю може стати організація тематичного вечора для офісів або компанії друзів. Для цього підійде будь-яке кафе чи ж клуб. Подібний заклад погодиться на таку угоду, якщо буде впевнена, що у них буде аншлаг.

Ви також можете запросити популярного співака, провідного або DJ. Або можна заощадити і самостійно створити необхідну обстановку. Але якщо ви не професіонал, то краще не братися за таку роботу.

 

Адже запросивши професіонала, ваша вечірка викличе фурор, а якщо свято буде нудним, то вас спіткає провал і можливо навіть збитки. Не забудьте також про спеціальному оформленні залу. Кулі червоного кольору і серця різної величини чудово підійдуть для подібного заходу.

День Святого Валентина як бізнес

Завжди можна домовитися з власником заходи за додатковий відсоток. Він отримає додатковий прибуток, ви відсоток, а запрошені гості гарний настрій. Якщо ви будете працювати оперативно, і налагоджено, то зможете організувати не один, а відразу кілька подібних вечірок в різних закладах.

А ось напередодні самого свята можна заробити на продажу всіляких атрибутів свята. Це популярні валентинки, квіти і сувеніри. Запам’ятовується і оригінальний товар буде цінуватися понад усе.

Так як багато людей хочуть зізнатися в любові саме в День Святого Валентина, чому б вам не допомогти їм і при цьому не заробити. Так можна доставити об’єкту зітхання незвичайний букет квітів, виконаний як веселки.

Під вікном коханої можна влаштувати невеличкий концерт з музикою і танцями. Все залежить від польоту вашої фантазії і від грошових коштів замовника. Категорія подібних клієнтів хороша тим, що вони готові показувати своє романтичний настрій не тільки під час свят, а й у звичайні дні.

Так як головні винуватці цього торжества пара закоханих, то і сюрприз повинен призначатися обом. Адже в цей день вони чекають чогось романтичного, особливого і неповторного.

Створення красивої легенди

У кожному з міст є свої визначні пам’ятки і красиві місця. Якщо ж ви не знайшли такого, то можна придумати і свою легенду, яка повинна стосуватися закоханої пари. Якщо ви оголосите про таке місце, то воно стане головним для всіх закоханих вашого міста.

А далі можна вкласти невелику суму грошей для того що б випускати сувеніри із зображенням цього місця або ж робити професійні фотографії на його тлі. Вам необхідно буде якось красиво назвати це місце, а також домовиться про тимчасову оренду з адміністрацією міста. Далі можна приступати і до самої послуги. Постарайтеся зробити щось сентиментальне і неповторне.

Створення красивої легенди

Так, наприклад, закохані пари можуть символічно садити дерева, вставляти плитку зі своїми написами, або вішати спеціальну символіку — замочки або стрічки. Якщо все правильно продумати і піднести, то адміністрація вашого міста не буде заважати, а навпаки всіляко сприятиме створенню нового, неповторного місця.

Так у міста може з’явитися нове популярне місце, безкоштовне озеленення. Ави тим часом будете отримувати свій прибуток. Головне в цій справі не забути про рекламу.Адже саме вона буде залучати закоханих і туристів. Запропонуйте високоякісні послуги, і люди самі розкажуть, як ви все здорово придумали.

Таким чином, ви можете подарувати свято не тільки для двох закоханих, але і для цілого міста. Для того що б отримати початкові інвестиції для вашого проекту залучіть компанії і організації, які і будуть спонсорами.

На відкриття можна організувати масове гуляння, з конкурсами та призами. Також можна запросити і кілька артистів. Але перш вам знадобиться переконати організаторів і рекламодавців в успіху вашого свята. Людям подобаються ті, хто дарує їм свято і настрій.

Тому ви повинні всіляко проявляти себе. Комунікабельність і переконливість допоможуть вам отримати відмінну репутацію. Проявляйте фантазію і не бійтеся експериментувати. Завдяки креативності бізнес-ідеї Ви станете не тільки популярним, але й успішним бізнесменом.

Створення красивої легенди бізнес

Хоч і любов неможливо купити, за те на ній можливо заробити. Але такий заробіток стосується будь-якого зі свят, не тільки дня закоханих. Відмінним варіантом може бути дні народження, весілля і Новий рік. На ці заходи ви можете надавати метеликів і голубів, робити ексклюзивні сувеніри та несподівані сюрпризи.