Питання, яке обмірковує чимала кількість підприємців — чи варто вкладати кошти у відкриття цигаркового кіоску. Адже цей бізнес нерозривно пов’язаний з безліччю обмежень, що накладаються на нього і багато хто так і не може зважитися його почати.

тютюновий кіоск відкриття

Дуже багато нюансів, пов’язані з тютюновим бізнесом змушують багатьох підприємців засумніватися в успішності задуманої справи. Адже крім вартості відкриття самого тютюнового кіоску і високого акцизу, проводяться безліч компаній по зниженню числа курців.

Наприклад, наявність страхітливих написів і картинок на пачках сигарет. Також існує заборона на продаж тютюнової продукції поруч зі школами та дитячими садами.

Але, не дивлячись на це, сигарети завжди користувалися популярністю і матимуть високий попит і в майбутньому. Саме тому, за умови правильної організації свого бізнесу, підприємець може розраховувати на досить гарний прибуток.

Аргументи на користь відкриття тютюнового бізнесу:

бізнес-ідея тютюновий кіоск

  1. Коли клієнт отримує те, що хоче — бізнес приречений на успіх. Тютюнова продукція — це такий товар, який завжди будуть купувати. Важливо й те, що цей товар не може зіпсуватися і відмінно зберігається і легко піддається транспортуванні.
  2. Через те, що на цьому ринку дуже багато постачальників, у підприємця не буде проблем з їх пошуком.
  3. Швидка і висока окупність тютюнового бізнесу. Тому після стартових вкладень зовсім скоро буде отримано високий і головне, досить таки стабільний дохід.

 

Грамотне розміщення кіоску і його площа

Одним з головних становить успішного тютюнового бізнесу — це вибір гарного місця для майбутнього кіоску.

Найвдалішим вибором є ринки (або поруч з ринками), зупинки громадського транспорту або просто місця з хорошою прохідністю. Площа кіоску може бути зовсім невеликий, іноді кілька квадратних метрів цілком достатньо.

оснащення

тютюновий кіоск оснащення

Для кіоску необхідна певна оснащення: шафа для зберігання сигарет, касовий апарат і сейф. До шафі пред’являється ряд вимог — в ньому потрібно підтримувати постійну вологість і температуру.

Незважаючи на те, що його ціна досить висока, його необхідно придбати. Без нього просто неможливо зберігати товар в хорошому стані. А без цього навряд чи можна створити успішний бізнес.

Завдяки тому, що багато виробників упаковують свій товар в повітронепроникну упаковку, для звичайних сигарет не потрібні спеціальних умов зберігання.

Купівля товару

Як показує статистика, більшість покупців віддають перевагу стандартним сигарет середнього цінового сегмента. Ці люди складають близько 80% ваших потенційних клієнтів. Саме тому покупка великої кількості елітних сигарет недоцільна. Крім того, люди віддають перевагу дорогі сигарети рідко купують їх на ринках або у метро.

Необхідно перевіряти ліцензії і сертифікати у постачальника для того, щоб застрахувати себе від неприємностей.

Бізнес план тютюнового кіоску

тютюновий кіоск бізнес-планЯкщо ви не впевнені в своєму досвіді і знаннях, необхідно звернутися за допомогою до професіоналів. Адже розробка бізнес-плану — дуже відповідальна справа. В даний час вже давно існує безліч фахівців, складових хороший бізнес план за певну плату.

Основні витрати при відкриванні тютюнового кіоску

  1. Витрати на оформлення дозвільної документації та реєстрацію ВП.
  2. Оренда або покупка кіоску.
  3. Купівля необхідного для роботи обладнання. Це шафа, де будуть зберігатися сигарети, касовий апарат і сейф. Це одна з витратних статей витрат, але вона суворо необхідна для нормального функціонування бізнесу.

тютюновий кіоск бізнес ідея

Крім цього, існують ще постійні витрати. Це платежі за комунальні послуги, купівля товару, заробітна плата продавця. Також можуть бути так звані змінні витрати, наприклад, штрафи.

Як правило, для відкриття тютюнового кіоску необхідно вкласти приблизно 40 тисяч доларів.При цьому щомісячні видатки в середньому будуть 2 тисячі, а чистий прибуток може досягати цифри в 5 тисяч доларів на місяць.

Термін окупності при таких умовах становить 9-10 місяців, рідко більш тривалий термін.Ідея бізнесу відкрити тютюновий кіоск перспективна, але останнім часом сильно цей бізнес притиснули.