У передноворічні дні нас чекає багато справ, серед яких покупка подарунків рідним і друзям, прикрашання будинку, вибір новорічних вбрань. Всі ці турботи вельми приємні, проте, саме зараз можна подумати про поліпшення свого фінансового становища.

І дні, що передують Новому Року, як не можна краще, до речі, для цього підходять.

Звичайно, право кожного використовувати свята для відпочинку, а не для роботи. Однак потрібно розуміти, що різдвяні канікули відмінно підходять для організації бізнесу, нехай і не на тривалий термін, зате з відчутною прибутком.

У цій статті ми постараємося поділитися новими ідеями отримання прибутку з потреби людей масштабно зустрічати Новий Рік.

Упаковка подарунків на новорічні свята

Упаковка подарунків на новорічні свята

Без подарунків не пройшов, мабуть, ще жодне свято, а для Нового Року це і зовсім обов’язковий атрибут. Всі ми хочемо, щоб не тільки сам подарунок справив належне враження, але і його вручення.

А це залежить від оформлення упаковки. Тому ми прагнемо в пакувальні відділи, де ми точно знаємо, вміють звернути будь-яку непоказну коробочку так, що отримання подарунка залишить у людини чудовий настрій.

Всі ми стикалися з недоліком таких пакувальних відділів, а перед святами вони тим більше навантажені роботою і обслуговують величезні черги, вистояти які не кожен зможе.

Отже, можна в розпал сезону відкрити невелику точку поблизу магазинів, де найчастіше купують подарунки (сувенірні магазини, іграшки, посуд, білизну), обзавестися потрібними матеріалами, причому вигідніше це робити оптом, і починати працювати.

Вкладення мінімальні, притому, що послуга з пакування досить висока. Прибуток не тільки окупить витрати, а й залишить пристойний заробіток.

 

Виготовлення та продаж новорічних і різдвяних листівок

Без листівки не проходить жодне свято, адже вони є і додаток до основного і подарунку, і способом висловити свої почуття в словах. Тим більше що в Новий Рік ми хочемо привітати всіх-всіх-всіх і можливим це буде тільки завдяки листівці. Попит на листівки починається ще в кінці грудня і досягає свого піку в останні дні грудня.

Нам досить придумати щось незвичайне, щоб будь-яка людина не міг відірвати свій погляд від напису, аплікації або картинки. Виготовлення листівки своїми руками — це вже справа техніки. Цей вид бізнесу підходить для людей творчих і з хорошою старанністю.

Якщо ви володієте такими якостями, вам залишається вибрати два способи організації: розробити свій дизайн і віддати його на друк в спеціальну друкарню, або виготовляти листівки ручної роботи.

Другий варіант зараз актуальне більше, тому що саме зараз той час, коли кожен шукає щось ексклюзивне і неповторне. Вартість такого товару високий, але і працю, вкладену в якісну річ, величезний.

Вибір матеріалів величезний, і чим більше різновидів ви зможете використовувати, тим вище буде бажання купити таку листівку. І ціна, відповідно, теж буде вище. Виставити свої роботи на продаж можна через спеціальні сайти або в спеціальних магазинах.

Якщо ви працюєте в крупній компанії з великою кількістю персоналу, можна скористатися внутрішньою розсилкою по електронній пошті і спеціальними дошками для оголошень.

доглядальниця для тварин

Послуга доглядальниці для тварин

У наш час популярним стало святкування Нового року за містом в своєму заміському будинку, або на спеціальних базах відпочинку. При цьому у багатьох людей є домашні вихованці. І перед народом стоїть непросте завдання: куди прилаштувати свого улюбленця на дні святкування.

Взяти з собою не завжди буде вірним рішенням, тим більш безпечним. Тварина, яке звикло жити в міських умовах, запросто може загубитися або потрапити в іншу біду.Обтяжувати в такі дні друзів і родичів зайвими клопотами не хочеться, адже турбот вистачає всім.

Маючи на увазі те, що людей, які шукають тимчасовий притулок для свого домашнього вихованця, дуже багато, варто це використовувати як ідею для особистого бізнесу.

Нехай він і буде невеликим, зате забезпечити себе клієнтської бази не складе великих труднощів.Запропонуйте свої послуги, і ви побачите, що в нашій країні вони дуже перспективні.

Потрібно врахувати, що брати до себе на нагляд чиїхось улюбленців, необхідно з огляду на площу вашого житла і габарити тварини. Адже для господарів на першому місці будуть комфортні умови, які ви повинні надати.

Ціна послуги також залежить від габаритів тваринного, а також від кількості необхідних вигулювання і особливостей харчування, наприклад за розкладом. Якщо покупка корми буде довірена в вашу відповідальність, це теж повинно відбитися на ціні послуги.

Прибирання приміщень після новорічних корпоративів

У порівнянні з попередньою бізнес-ідеєю , цей спосіб точно ніяк не можна назвати цікавою і творчою роботою. Але її затребуваність також висока, а для бізнесу це вкрай важливо. Всім відомо, що низка корпоративних свят починається в грудні.

Після веселого святкування та масштабного розгулу залишаються гори сміття, посуду і бруду, який хтось повинен прибрати. Керівники фірм починають судорожно шукати вільну клінінгову службу, але в такі дні це практично неможливо.

І це наводить на думку, що ми можемо організувати жнива бригаду і пропонувати свої послуги з прибирання офісних приміщень. Наше завдання тільки впорається з величезним обсягом роботи, який впаде на наші плечі. А після перерахувати гроші, отримані за виконання роботи. Повірте, цей Новий Рік ви зустрінете з пристойним заробітком в кишені.

Створення новорічного інтер'єру

Створення новорічного інтер’єру

Як правило, ми самі прикрашаємо свою квартиру або офіс на роботі. Правда не всі можуть похвалитися почуттям смаку і талантом оформлювача.

Потреба ж зустріти Новий Рік і Різдво в дійсно красивому і затишному приміщенні з правильною атмосферою у всіх висока.

Для здійснення цього бажання є спеціальні люди, які за певну плату застосують свої навички і прикрасять все за вас.

Тут заробити вийде тим, у кого дійсно є смак, відчуття стилю і кольору, а також уміння зупинитися.Оформляти можна не тільки новорічну ялинку, а й меблі, стіни і обов’язково новорічний стіл.

Матеріалів для прикраси сила-силенна, важливо їх правильно один до одного підібрати. Заміна текстилю на тематичний також додасть вартості вашій роботі.