З появою 3D принтерів, люди почали використовувати їх найбільш незвичайним чином і у різних сферах та ідеях для бізнесу. Це пристрій по праву можна вважати революцією в світі технологій.

Адже тепер кожен, хто розбирається в графічних редакторах і має можливість придбати 3D принтер, може створювати найнезвичайніші речі — від посуду і до сувенірів. Крім цього на такому принтері навіть можна надрукувати деталі для складних пристроїв.

друк ювелірних прикрас на 3д принтері

Користувачі принтерами розробили нову технологію і відкрили сервіс під назвою Zazzy, за допомогою якого реально створювати ексклюзивні ювелірні прикраси.

Матеріалами для виробництва можуть бути срібло, золото, чиста нержавіюча сталь, або ж сталь із золотим напиленням. А це ті ж традиційні матеріали, які використовуються при виготовленні виробів, які продаються в магазинах.

Також при якому інформацію прикрас можна використовувати і кольоровий нейлон, колірна гамма якого може бути чорною, блакитний, рожевого, фіолетового або ж коралової.

Вартість таких унікальних прикрас, дизайн яких може вибрати і сам замовник, зовсім не відрізняється від аналогових серійних прикрас. Ви отримуєте за ті ж невеликі гроші ексклюзивну продукцію.

 

Принтер може стати як серійним виробництвом, так і виготовляти унікальний продукт. Ще одне переваги такого виробу в тому, що складність і форма не буде впливати на кількість витратного матеріалу. Саме тому компанії вдалося зберегти і демократичну ціну, і унікальність виробів.

Якщо розглянути такі прикраси з ближче, то ви відразу розумієте, наскільки вони ефектно і стильно виглядають. А це означає, що у такого виробництва або ж сфери бізнесу є величезний потенціал і перспектива. Крім цього дана сфера діяльності відкриває і маркетингові цілі. Адже сам покупець може стати дизайнером незвичайного прикраси.

Вельми вигідний спосіб взаємодії, коли ви пропонуєте своїм клієнтам абсолютною свободу вибору.Перш за все сам покупець займається творчим процесом, а це подобається багатьом людям.

А по-друге, ви знімаєте з себе відповідальність і турботи про пошук затребуваних продуктів. Клієнти самі будуть говорити, що б вони хотіли отримати, і таким чином ви уникнете конфліктних ситуацій. А завдяки 3D принтера компанія Zazzy автоматизує цей процес.

Система роботи сервісу друку за допомогою 3D принтера

RingsWhite 0007

Процедура починається з того що клієнт відвідує сайт zazzy.me. далі він може вибрати дизайн майбутнього прикраси або ж придумати його самостійно. Для цього необхідно створити тривимірну модель.

Ви легко зможете зробити це за допомогою одного з популярних 3D редакторів. Звичайно, можна освоїти і додаткові навички роботи з такими програмами як 3D-Brush або ж 3D max, але вам варто вибрати одну, найзручнішу для вас. Завдяки ним прикраси будуть виходити ще розкішніше.

Наступний крок це вибір матеріалу для створення вироби. Клієнт має право сам вибирати, з чого буде створено його прикраса, і в якій кольоровій гамі його найкраще представити.

Коли створена модель, обраний колір і матеріал можна переходити до процедури оформлення замовлення.

Ви замовляєте виріб і чекаєте коли вам прийде надруковане на 3D принтері прикраса в красивій коробочці. Термін виконання замовлення становитиме близько 2-3 тижнів. Це зовсім не довго, за те, що б отримати ювелірний ексклюзив.

Друк ювелірних прикрас на 3D прінтере3

Даний бізнес може цілком бути реалізований і в Росії. Адже в нашій країні не тільки багато дизайнерів, але і творчих особистостей, які могли створювати розкішні і неповторні речі.

Єдина складність цього процесу — довіру. Не кожен віртуальний магазин, а особливо ювелірний може викликати довіру. Навряд чи дорослі люди будуть користуватися подібним сервісом. Швидше дана послуга підійде для молоді, яка прагне бути особливою і навіть в таких тонкощах як прикраса.

Тому якщо ви і вирішили відкрити подібний сервіс друку на 3D принтері, то вашими клієнтами стануть молоді люди, які вважають за краще різні інноваційні технології.