10 найприбутковіших напрямків бізнесу

При зміні пір року відбуваються зміни не тільки в календарі, а й в звичайному життєвому укладі людей.Таким чином, саме зміна сезону формує попит на певні групи товарів і послуг, поговоримо про такихбізнес-ідеї .

При цьому кожен з чотирьох сезонів має свої потреби та особливості. Але найактивнішим для створення бізнесу вважається саме літня пора року.

Причини перспективи і популярності річного бізнесу

Причини перспективи і популярності річного бізнесу

Саме в теплу пору року на деякі послуги та продукцію підвищується попит. Такими товарами вважаються пиво, морозиво і газовані напої, адже саме вони допомагають втамувати спрагу. Також дуже популярними стають послуги пов’язані з водними розвагами.

Специфіка такого сезонного бізнесу змушує підприємців даної сфери дотримуватися особливої цінової політики. А це означає, що націнка на сезонні послуги і товари становить 100 і навіть 200%.

Прикладом таких маніпуляцій стають супермаркети, які декларують однакову ціну, але в курортних зонах додатково накидають від 10% на популярні види продуктів. Сам ринок створює умови, які змушені ставити націнку.

Ще однією причиною зростання цін стають і самі споживачі. Адже під час відпочинку і льотних відпусток вони готові витрачати більше грошей і не шукати більш дешевий продукт.

Таким чином, створення бізнесу саме в льотний період вважається найперспективнішим. Давайте ж розглянемо найцікавіші і перспективні ідеї, які можна реалізувати в теплу пору року.

Рейтинг бізнес ідей на літо

бізнес ідей на літо

Звичайно ж на першому місці стоїть продаж пива, морозива і різних сувенірів. Не дивлячись на те що категорії цих товарів дуже різноманітні, всі вони є чудовими ідеями для того що б побудувати сезонний бізнес.

Причини попиту на цю групу товарів прості. Незважаючи на те, що націнка становить 100%, люди будуть купувати і морозиво, і пиво і спогад про відпочинок у вигляді невеликого сувеніра. Що ж необхідно для того що б створити подібний бізнес?

Є два варіанти як правильно налагодити бізнес саме в літній період.

бізнес саме в літній період

 

Перший варіант це економ. Для такого бізнесу підприємцю не потрібен стартовий капітал. Для того що б скоротити свої вкладення вам необхідно буде підшукати місце великого скупчення людей. Взяти в оренду торгову вітрину або морозильну шафу. А також реалізувати товар відомого бренду, на короткий період часу. Все це просто і цілком реально.

Після невеликих маніпуляцій ви можете сміливо починати свій маленький бізнес, рентабельність якого складе більше 100%. Єдина висока стаття витрат піде на оренду хорошого місця. Адже її необхідно оплачувати навіть не по днях, а по годинах.

Другий варіант літнього бізнесу вже дещо серйозніше і для нього вам знадобляться значні капіталовкладення. В даному випадку ви станете вже серйозним бізнесменом і будете поступово розвиватися. Вам знадобиться виконати все те, що і в першому — економ варіанті.

Якщо розглядати варіант продажу морозива, то вам додатково необхідно придбати апарат, який буде виготовляти заморожений йогурт або ж м’яке морозиво. Далі поруч зі своєю торговою точкою необхідно розмістити кілька столиків, для того що б створити імітацію кафе. В такому випадку ви зможете надати клієнтам також кава або прохолодні напої.

Якщо ви виберете варіант з продажем сувенірів, то це повинна бути не просто банальна торгівля.Запропонуйте клієнтам ексклюзивні фотомагнітні, чашки або футболки. Частина необхідного обладнання ви можете розмістити прямо в своїй торговій палатці. Даним чином ви вирівняйте і торгівлю, і виробництво сувенірів в одному бізнесі.

А ось що стосується продажу квасу та пива, то тут не існує варіант вуличного продажу. Для того що б законно продавати такі продукти підходить лише економ варіант, на якому також можна пристойно заробити.

Атракціони — друга літня бізнес ідея

річна бізнес ідея атракціони

Цей літній вид бізнесу передбачає як стаціонарні, так і переносні атракціони. Якщо це переносний атракціон, то це може бути зорб, а ось зі стаціонарних найпопулярніші батути.

Крім них ви можете спробувати різні тири — пневматичні, арбалетні, лучні або навіть дротики. Останні почали користуватися популярністю, завдяки своїй мобільності.

Крім цього ви можете організувати такий атракціон як машинки, який буде цікавий і дітям і дорослим, а також виготовлення всіляких медальйонів. Кожна з представлених ідей має як свої плюси, так і мінуси, і виділити найперспективніший і рентабельний атракціон практично неможливо.

Виносне приготування солодощів

Виносне приготування солодощів

Третє місце за популярністю і рентабельності серед бізнес — ідей займає приготування солодощів. Такими популярними солодощами є попкорн і цукрова вата. Для такої ідеї вам не знадобиться багато грошей, і додатково вимоги до обладнання робочого місця досить прості.

Також до ідей продажу їжі влітку відноситься і виготовлення угорських калачів або ж солодких пончиків. Напрямок даного бізнесу характеризується тим, що для створення продукту вам знадобиться всього один апарат.Також вимоги до ресурсів і пощади самі мінімальні. Ви можете підібрати і що-небудь оригінальне, продукт, який підійде саме для вашого регіону.

Перевага таких ідей в їх простоті, мінімальних вкладеннях і величезний попит. А це значить що рентабельність невеликого бізнесу висока. Але недолік полягає в тому, ви повинні постійно проходити санітарний контроль, який часто стає перешкодою для відкриття доброї справи.

Екстремальні розваги

Екстремальні розваги

Четверте місце серед ідей займають всілякі «екстремальні» розваги. Під словом екстремальні ми маємо на увазі ті незвичайні розваги, які підвищують рівень адреналіну. Серед водних розваг можна виділити такі популярні як катання на водних лижах або гідроциклі, а також рибну ловлю з катера або човна.

Якщо ви вирішили розвивати будь-яка з водних справ, то вам ніяк не обійтися без стартового капіталу.Але навіть таке дороге обладнання як гідроцикл окупить себе за один, максимум два місяці. Але ви повинні пам’ятати, що подібні розваги небезпечні для людського життя, так що тут не обійтися без спеціальної підготовки.

Але крім водних, можна влаштувати і масу розваг і на суші. Це можуть бути кінні прогулянки, фотографії з голубами або різними екзотичними тваринами. Також під час літнього сезону можна організовувати туристичні походи і популярні костюмовані вечірки, які будуть відбуватися на природі.

Ви можете самі створити незвичайну розвагу і чим краще ви будете в ньому розбиратися, тим більше прибутку і успіху вам гарантовано.

Сфера послуг

Сфера послуг річний бізнес

Ще одна непогана річна ідея. У зв’язку з тим, що попит на курортні регіони зростає, клієнти потребують звичайних і звичних послуги. Завдяки такому ажіотажу можна побудувати сезонне справу. Ваша професія може стати бізнесом на літній період.

Масажист. Послуги такого фахівця в курортних містах дорожчають удвічі, а попит не падає, а навпаки стає дедалі більше. Крім цього, не дивлячись на високу ціну, відпочиваючі не надто чіпляються до якості самого масажу.

Манікюр і косметолог. Попит на ці послуги не падає навіть влітку. Адже, незважаючи на те, що люди днем можуть обходитися і без краси, увечері вони хочуть виглядати краще за всіх.

Перукар. Багато на море хочуть змінити свій імідж. Чому б не запропонувати клієнткам заплести волосся в екзотичні африканські косички. За день роботи така послуга може принести прибуток в 200 доларів. Як для сезонної роботи це відмінна перспектива.

Як показує практика, місце сезонному бізнесу є. Саме льотний бізнес досить затребуваний і перспективний, адже кількість споживачів величезна. Деякі з видів бізнесів пропрацювавши всього три — чотири місяці можуть принести річний дохід. Так що розвивайте свою справу, і сфера розваг принесе вам колосальний успіх.