Створення і розвиток нашої економіки не стає чимось унікальним. Ми копіюємо позитивний досвід європейських країн і намагаємося наблизитися до їх способу життя .

Але такий шлях розвитку відбувається у нас дещо швидше. Адже ми вже знаємо, що і як необхідно робити. Практично за десять років ми домоглися того, що в США і ЄС домагалися протягом 30 років.

Але немає ніяких гарантій, що скоро ми дійдемо такого ж високого рівня розвитку як у Європі. За те деякі з тенденцій все ж спостерігаються і нам завжди є звідки черпати досвід. Деякі з процесів однакові, а деякі все ж мають свої особливості. Але завдяки тому, що ми знаємо, що можна робити, ми може вибудовувати правильну схему малого бізнесу.

Підприємцю необхідно спостерігати як вибудовується бізнес в Європі для того що б створити свій успішний і для того що б зрозуміти як правильно його просувати. Адже саме в США і ЄС створюються неповторні і все ж реальні бізнес ідеї , які приносять колосальний прибуток.

Екологічно чисті продукти

Екологічно чисті продукти бізнес

Ми хотіли б розглянути одну бізнес ідею, суть якої полягає в простому алгоритмі. Це радість споживача в екологічно чистих продуктах.

Для того що б організувати подібний бізнес вам знадобляться два працівника. Ви як власник і ще один співробітник, який буде працювати безпосередньо із замовленнями. Далі необхідний автомобіль для здійснення доставки, і оренда офісу з наявністю телефону.

Крім усього цього вам доведеться пошукати надійно постачальника, який би гарантував високу якість продуктів. Адже це головний критерій в даному бізнесі.

Раніше виникало безліч проблем з налагодженням системи даного бізнесу. Адже сама ідея не мала свого логічного завершення. Налагодження продажів м’яса зі свиноферми або ж продаж напівфабрикатів зводилося до пошуку оптових покупців або інших інтенсивних каналів збуту.

Таким чином, бізнес не мав розвитку. Адже канал реалізації не міг розширити обсяги своїх продажів і бізнес на цьому закінчувався.

 

А ось у Франції зовсім недавно став популярним такий вид бізнесу як доставка тих же здорових продуктів харчування. Нашим партнерам вдалося скласти грамотний бізнес план. Перейнявши їх позитивний досвід, ми вирішили також реалізувати цю ідею, але вже в нашій країні. Для організації цієї справи необхідно виконати стандартний перелік умов і знайти постачальників продуктів. Якими можуть стати фермери. Ця ідея виявилася реальною і тієї, яка досить швидко окупається і приносить прибуток.

Але, як і в кожній сфері діяльності і тут існують свої проблеми. Ми прийшли до висновку, що ця бізнес ідея стала інвестиційним проектом, який може перетворитися на більш масштабний проект.

Давайте розглянемо, чому звичайні бізнес ідеї перетворюються в інвестиційну діяльність.

бізнес ідеї

Як завжди з недоробки дрібних деталей і виникає величезна проблема. Збільшення попиту в даній сфері призводить до того, що виникає величезна кількість замовлень і нестача товару. В цьому випадку можна компенсувати подібну брак за рахунок колгоспного ринку, але в такому випадку ви ризикуєте втратити свою репутацію.

Адже сьогодні фермери, незважаючи на свої обіцянки і розмови, про те, що вони можуть торгувати відповідно до європейських стандартів, все ж не можуть стати гідними підприємцями. Вони просто не готові надати той обсяг сезонного товару за необхідною ціною. І таким чином попит не задоволений.

Крім цього під час вступу величезних замовлень, фермери починають виробляти не зовсім екологічно чисту продукцію, тим самим погіршуючи її якість. З першого погляду здається, що даний бізнес простий, але в міру того як росте попит на певний вид товару, ростуть і самі проблеми бізнес ідеї.

Як же вирішити проблему?

бізнес ідеї рішення проблеми

Все ж на ринку необхідний такий бізнес. І багато підприємців борються з неприємностями для того що б отримувати стабільний прибуток. Вони знайшли один спосіб, який здається трохи радикальним. При вирішенні цієї проблеми реальна бізнес ідея перетворюється в прийнятну інвестиційну діяльність.

Суть рішення полягає в тому, що якщо підприємець не може забезпечити нормальну поставку і постійних партнерів, він починає самостійно займатися вирощуванням необхідного продукту.

Але для того що б створити такий широкий асортимент, та й ще хорошої якості, знадобиться багато коштів і часу. А такий варіант підійде не кожному підприємцю.

Хоча в даному варіанті існує й інша форма розвитку бізнесу. Це інша форма розвитку взаємин, коли співпраця вигідна обом представникам. Така схема вже давно практикується на заході.

Її суть полягає в тому, що сам бізнесмен надає своє обладнання, посадковий матеріал і технологію. Після того як продукція готова, бізнесмен забирає її за тим самим домовленої заздалегідь ціною. Таким чином формується давальницька схема.

У період зростання продукції бізнесмен здійснює моніторинг, як самої продукції, так і процесів її вирощування. Багато хто з початківців бізнесменів готові починати свій малий бізнес за рахунок чужих грошей. Головна стимуляція в даному випадку відбувається за рахунок надання всіх необхідних умов і фінансів, а також стовідсоткової гарантії в отриманні свого прибутку.

бізнес ідеї де взяти грошей

Але де ж взяти таку величезну суму грошей для того що б інвестувати відразу кілька невеликих бізнес проектів, які будуть займатися вирощуванням окремих груп товарів? Таку проблему бізнесмени вирішують за допомогою двох джерел.

Перше джерело — це власні кошти бізнесмена . Це і так зрозуміло, що для старту бізнесу з нуля бізнесмен повинен мати деяку суму, на яку він може розраховувати. Можливий також варіант, коли прибуток від бізнесу буде знову вкладатися в розвиток справи. Таким чином, розвиваючи його масштаби.

Другий варіант створення бізнесу — за допомогою грошей самих клієнтів . Ними можуть бути різні спільноти і соціальні мережі. Організувавши клуб за інтересами, ви можете отримати непоганих інвесторів або надійних партнерів. Можна створити якийсь клуб, і для своїх же клієнтів надати спеціальні клубні карти, які будуть надавати вагомі знижки на продукцію.

За участь в такому клубі клієнти будуть вносити якусь фіксовану суму, що і скласти якусь частину капіталу для подальшого розвитку вашої справи. На початковій стадії неможливо за допомогою такої ідеї створювати бізнес. Але з його розвитком членські внески стануть постійним джерелом для розвитку сфери вирощування продукції.

З боку, здається, що така ідея не реальна і не може нормально функціонувати. Але клієнтів на таку продукцію набагато більше, ніж ви припускаєте, і це стосується не окремого міста чи регіону, а цілої країни.

Незважаючи на те, що цей бізнес новий для нас, він може бути дуже перспективним і досить прибутковим. А ось щодо складнощів, їх не варто боятися, адже кожен з видів бізнесу матиме свої підводні камені. Якщо ви хочете заробити гроші і стати впливовим бізнесменом, тоді не варто боятися труднощів.