Сьогодні на ринку і в світі бізнесу склалися досить жорсткі умови, при яких складно домогтися певного успіху і вижити серед конкурентів. Для того що б отримати певний результат необхідно знайти креативну бізнес-ідею і правильно реалізувати її.

При цьому на шляху доставки продукту або послуги до клієнта необхідно пам’ятати про конкуренцію і всіляких перешкодах. Практично кожен з підприємців справляється з вибором ідеї, а ось, що стосується конкурентів, то тут багато спроб так і закінчуються лише на мріях.

Саме тому багато початківці бізнесмени шукають ту нішу, в якій найменше конкурентів. Ми хотіли б розповісти про своєрідному бізнесі, який надає різні послуги з вимірювання рівня радіації. Така послуга зовсім не конкурентна і вважається перспективною діяльністю.

Бізнес ідеї послуги креативні

Давайте розглянемо докладніше цю бізнес ідею. Всі люди, незалежно від свого стану, постійно думають про здоров’я. Вони всіляко намагаються захистити себе і членів своєї сім’ї від небезпек. Особливо це стосується домашньої обстановки. З метою безпеки люди встановлюють решітки на вікна, масивні броньовані двері, різні системи сигналізацій і відеоспостереження.

А ось сьогоднішні технології виробництва будівельних матеріалів диктують не натуральні матеріали, а навпаки синтетичні і ті, які небезпечні для людського життя.

Коли людина відчуває дискомфорт на своєму робочому місці або в якійсь окремій кімнаті, то він починає замислюватися про рівень радіації. Адже дуже часто меблі, шпалери і різні утеплювачі не відповідають нормам.

Але люди списують своє погане самопочуття на зміну погоди, магнітні бурі або хвороба. Але ж вони і не здогадуються, що причина може бути глобальніше. Дуже часто до хвороб і поганого самопочуття призводять саме погана якість повітря в квартирах і офісах, вплив різних електромагнітних полів і, звичайно ж, підвищений рівень радіації.

 

Пропозиція породжує попит

попит породжує пропозицію

Дуже часто ми чуємо таке твердження. Але на практиці все відбувається зовсім навпаки. Якщо на ринку з’являється нова продукція або ж послуга, про яку нічого не знають клієнти, то іноді їх інтерес може викликати високий попит на такий вид продукції.

До таких видів послуг також можна віднести і нашу — вимірювання рівня радіації. Багато хто навіть і не замислюються про те, що б виміряти радіацію у себе дама, на дачній ділянці або на робочому місці. Але якщо запропонувати клієнтам подібну послугу за невелику ціну, то напевно вона їх зацікавить.

Головне в цьому виді бізнесу — правильно позиціонувати і піднести свою послугу. Ви повинні не тільки грамотно розповісти про проблему радіації, але і детально описати всі наслідки і захворювання тих людей, які знаходяться на територіях, де вже присутній її високий рівень.

устаткування

Обладнання для бізнесу

Для початку бізнесу вам, перш за все, необхідне спеціальне обладнання для того що б виробляти всі виміри. Такий пристрій як радіометр досить просто в експлуатації. На ринку існує величезний вибір всіляких приладів. Їх вартість починається від 5000 рублів.

Але такий прилад зможе придбати і будь-який з ваших клієнтів. Тому для надання подібної послуги вам знадобиться професійний прилад дозиметр — радіометр. За допомогою такого приладу ви не тільки максимально точно виміряти рівень радіації, але і зробите це досить швидко.

Наприклад, така модель як «МКС-М», яка внесена до Державного реєстру засобів для вимірювання, обійдеться вам від 25 000 рублів. Саме цей прилад точно і якість виконає всю роботу.Саме завдяки високій вартості ви зможете показати себе як впливовий і серйозний підприємець.

Але не варто обмежуватися лише одним вимірювальним приладом. Ви можете надати своїм клієнтам цілий спектр послуг. Наприклад, вимірювання рівня радіації і якості води, повітря і навіть грунту. А також особливий вплив електромагнітних хвиль в різних місцях.

Для таких вимірів вам знадобляться Нітратометр, екологічні монітори і детектори електромагнітних полів. Вартість таких приладів починається від 10 тисяч рублів за кожен. Так що для повного комплекту обладнання вам знадобиться близько 50 тисяч рублів.

Хто буде користуватися вашими послугами?

потенційний покупець

Перед тим як ви почнете пропонувати подібні послуги в своєму місті або за його межами вам варто в чомусь розібратися. А саме хто буде вашими потенційними клієнтами і кому необхідна інформація про рівень радіації.

Такими клієнтами можуть стати практично все люди, які захочуть дізнатися рівень гамма, бета і альфа випромінювання, в будь-якому приміщенні або навіть на вулиці. Також багато людей перед тим як придбати новий будинок або невелику земельну ділянку не пошкодують коштів за такі дані.

Багато з садівників або малих бізнесменів будуть тестувати рівень грунту на наявність нітратів. Адже якщо вирощувати овочі і фрукти в подібних умовах, то потім їх не можна вживати. Кожна людина захоче захистити себе або захистити від дуже шкідливих випромінювань.

джерела радіації

джерела радіації

А що саме може викликати ту саму небезпечну радіацію? З таким питанням ви будете стикатися неодноразово і ви повинні бути підготовленими для того що б грамотно відповісти.

Перш за все, на присадибних ділянках радіацію можуть показувати різні добрива і хімічні добавки. Адже садівники широко використовують їх для поліпшення росту і огорожі від шкідників.

Ще одне джерело випромінювання в квартирі або ж будинку можуть бути різні деталі металевих конструкцій. Також поблизу будинку або ділянки може бути розташоване промислове підприємство, про яке ви навіть і не здогадуєтеся.

Головне завдання бізнесмена полягає в допомозі своєму клієнтові. Ви повинні визначити рівень радіації, оцінити всю обстановку, дати деякі рекомендації або ж захистити від подібного випромінювання. А натомість за корисну інформацію ви отримаєте довгоочікуваний прибуток.