Якщо ви тільки задаєте собі питання: «Яким бізнесом можна зайнятися?», То це означає, що ви ще не дозріли для того що б стати підприємцем. Ваш бізнес ще не знаходиться в розробці або плануванні, це поки ще мрія.

Але і мріяти про бізнес не погано. У своїх мріях ви можете придумати саму креативну ідею , яка згодом стане успішним справою.

Для того що б почати бізнес, необхідно відштовхуватися від того що ви найкраще робите або до того до чого у вас є здібності. Якщо ви любите, щось будувати, розвивайте цю сферу і починайте бізнес. Не потрібно братися за те, про що ви нічого не знаєте.

Бізнес ідеї для малого бізнесу в Білорусі

Кожен день ми стикаємося з новими бізнес ідеями на вулиці, в пресі і розуміємо, що це так просто і в той же час так геніально. Хтось придумав відмінне справу і почав його розвивати, а ви упустили таку відмінну можливість.

В іншому успішних і неповторних бізнес ідей може бути мільйон, а ось ваша повинна бути особливою і тільки ви самі знаєте, що саме і яким чином хочете розвивати. Якщо ви не можете ось так відразу придумати свою справу, то зверніться в інтернет.

Існує величезна кількість статтею про нові бізнес ідеї. Прочитавши їх, ви зможете вибрати собі одну або на базі якоїсь створити свою. Перед початком справи необхідно все чітко продумати, зважити.

Напишіть собі на листку, як ви все це уявляєте, можна створити щось на зразок бізнес плану. Далі обговоріть всі свої припущення з близькими людьми. При виборі такої справи необхідно враховувати не тільки прибуток і розвиток, але і можливий ризик провалу справи.

Адже будь-який з видів діяльності вимагає величезних зусиль, фінансових витрат і не мало часу.

Що ж вибрати?

Що ж вибрати

За підрахунками фахівців найбільше середніх і малих підприємств займаються такою сферою як торгівля. Далі йде промислове виробництво і на третьому місці будівництво. Давайте розглянемо кожен з видів бізнесу.

Такі процеси як ремонт і будівництво будуть вічними. Все частіше старі будинки розвалюють, а нові будують. А в новому будинку або навіть квартирі необхідно зробити ремонт.

 

Технології дозволяють розширювати можливості і вже звичні, старі шпалери виглядають не модно. У цій сфері завжди буде попит і робота. Так що не дарма ця сфера стоїть в трійці найпопулярніших бізнес ідей.

промисловість

Модель вашого бізнесу

Жоден процес або справа не може обійтися без промисловості. Адже все обладнання, матеріали та сировина виготовляють гіганти промисловості. Не обов’язково братися за щось масштабне, можна виробляти продукт, який стане альтернативою, але при цьому його потреба на ринку повинна бути високою.

Найдавнішим і затребуваним заняттям на ринку вважається такий вид підприємницької діяльності як торгівля. Для того що б бізнес в сфері торгівлі став успішний, необхідно знайти той, товар на який існує попит і якого не так багато на ринку. Ось і вся схема.

Якщо вам пощастить з виробником, то правильно організувавши свою торгівлю, ви станете успішним бізнесменом. Але також необхідно пам’ятати про просування. Ваш бізнес не повинен стояти на місці і просто йти своєю чергою. Рекламуйте, просувайте і удоскональте — ось запорука успіху.

Коли ви починаєте нову справу, держава ставати на вашу сторону, і всіляко надає підтримку. Але вам не варто розслаблятися на початковому етапі. Необхідно все зважувати, уважно читати договори і вивчати кредитні документи.

Хорошим варіантом буде перед початком бізнесу відвідати якісь спеціалізовані курси, почитати літературу і ознайомиться з дослідами бізнесменів, які змогли стати успішними.

Важливо знати не тільки всі правильні кроки, але і помилки, яких варто уникати. Вам доведеться мати справу з кредиторами, банкірами, з інспекторами податкової та іншими чиновниками. А до такого серйозної розмови варто заздалегідь підготуватися.

Також необхідно пам’ятати, що ви вступаєте в серйозний світ бізнесу, і на співбесіду варто прийти в солідному костюмі. А не в звичайних джинсах.

загальноприйняті принципи

загальноприйняті принципи

Зовсім неважливо, де ви збираєтеся починати власну справу. Це може бути Білорусь, Швеція або ж інтернет — стартап. У кожному з видів бізнесу є свої стандартні принципи роботи і вам необхідно їх дотримуватися. Це продукт, споживачі, команда, модель бізнесу, і фінанси.

часті помилки

часті помилки

Типові помилки бізнесу характерні не тільки однієї країни, вони однакові для ведення бізнесу взагалі.Отже, давайте розберемо всіх їх окремо:

  1. Споживачі . Якщо ви не проаналізували ринок на попит, а просто ідеалізували можливості ваших продажів, то приготуєтеся до невдач. Перед початком справи необхідно прорахувати ємність ринку вашого продукту. І пам’ятайте, що не один маркетинговий хід, включаючи рекламну кампанію, не врятує вас від провалу. Якщо клієнт є, то тоді його необхідно залучити. А якщо немає потенційного покупця, то вам нічого і не допоможе.
  2. Продукт . Якщо ви збираєтеся робити або продавати продукт, які вирішує відсутні проблеми, то він ніколи не окупиться. Неможливо продавати холодильники на півночі, а обігрівачі на півдні.Продавайте те, що дійсно затребуване. На ринку повинна бути чітко видна потреба у вашій послузі або ж товар, інакше ваш бізнес перетвориться в збиток, так і не почавши давати прибутку.
  3. Створення команди . Якщо ваша справа передбачає створення команди. То ви повинні стати авторитетом і ні в якому разі не перекидайте свої обов’язки на когось іншого. Після того як ваш механізм буде налагоджений і ви будете бачити перспективу, тільки тоді можна створювати спеціальний відділ, який буде займатися клієнтами, менеджера з реклами та дебіторську групу. А на початковому етапі необхідно все особисто контролювати інакше вся піраміда співробітників розвалиться при першій же слабини.
  4. Фінансове питання . Для будь-якого бізнесу, неважливо великого чи малого необхідні капіталовкладення. Прорахуйте, які з інвестицій будуть розумними і розрахуйте необхідний обсяг кредиту. Також необхідно скласти певний план виплат, для того що б несподівано не стати банкрутом і боржником. Якщо ви вкладете маленьку суму, то ваш бізнес ризикує так і не початися.А ось занадто багато вкладених грошей призведе до того, що ви можете розслабитися і почнете витрачати їх на ті складові, які не будуть приносити дохід.

Також з самого початку прорахуйте, які у вас будуть розтрати, і з яких джерел буде приходити прибуток.Адже будь-який з бізнесів передбачає в першу чергу дохід, а далі вже задоволення від роботи.

  • Модель вашого бізнесу . Певна модель бізнесу, інакше кажучи, бізнес-план, повинен бути чітко прописаний. Навіть якщо ви збираєтеся проконсультуватися з приводу його правильного створення з фахівцем, спробуйте для початку самі прописати кожен з пунктів вашого бізнесу. Ви повинні записати реальні витрати і можливий прибуток, оцінити ринок, конкурентів, а також не забудьте додатковий план дій, якщо вас, осягнуть невдачі. Таким чином, ви будете краще розбиратися у всіх аспектах бізнесу. Крім цього не забувайте, що бізнес не повинен стояти на місці і постійно діяти по одній і тій же моделі не можна. Необхідно постійно вигадувати якісь зміни для примноження прибутку.

Якщо ви так і не вирішили з чого краще почати ваш бізнес, то озирніться по сторонах. Можливо, у вас цілком хороша робота і заробітна плата вас влаштовує. Якщо ж ні, тоді вперед за ручку писати план дій.