Багато з успішних сьогодні бізнесменів починали свій шлях з самого нуля. Завдяки цікавій ідеї і її правильному втіленню вони стали відомими, успішними мільйонерами. А все завдяки уяві, працьовитості та цілеспрямованості.
Ми хотіли б розповісти вам про такому позитивному досвіді і можливо ви самі придумаєте незвичайнубізнес-ідею , яка зробить вас успішним. П’ять приголомшливих ідей були придумані в Америки, де величезний технологічний процес, але навіть сміття можна перетворювати в гроші.

Мішель Ферреро
Сім’я Мішель Ферреро , яка проживає в Європі має стан близько 10 мільярдів доларів. Все це завдяки вдалій ідеї.Їхній бізнес пов’язаний з шоколадом. Мішель подумав, що такий ситний продукт можна вживати не тільки вдень, але і на сніданок. Це буде приносити радість на початку дня, і давати заряд енергії. Але для того що б не є сам шоколад, він удосконалив його і перетворив на шоколадне масло, яке можна намазувати на хліб або тост.

Сьогодні величезна компанія Мішеля стала великим виробником шоколаду в Європі, і його сім’я розширює продажу на території Азії. Бренди, які належать Мішелю і його сім’ї це — Nutella, Ferrero rocher, Kinder Eggs і Tic Tac.

Бред Хьюз придумав цікаву ідею. Він встановив автоматичні камери схову уздовж автостради. Після того як його ідея запрацювала він став володарем близько 5 мільярдів доларів. Сьогодні компанія Брєда найбільший лідер в Америці, який надає послуги для зберігання предметів. У холдингу Public Storage більше ніж дві тисячі філій. А починав він свою діяльність на посаді топ-менеджера, який проводив операції з нерухомістю. Саме тоді чоловік помітив, що людям часто ніде зберігати свої речі, а при переїздах, вантаж або багаж взагалі становить масу проблем.

Ральф ЛауренСтан Ральфа Лорена сьогодні налічує близько 5 мільярдів доларів. Чоловік виконав геніальну маніпуляцію зі звичайною сорочкою. Він наклеїв на неї ярлик із зображенням коня, і оцінив таку ексклюзивність в 50 доларів.

Ральф був сином російських емігрантів, який народився в невеликому місті Бронкс. Його кар’єра починалася в звичайному магазині. Але хлопцеві стало цього мало і він почав просуватися. Так він став клерком однієї з компаній і поступив в бізнес — школу. Далі Ральф влаштувався на фірму Beau Brummel для того щоб створювати дизайн неповторних краваток. Але чоловікові було і цього мало. Він ризикнув почати свою справу, взявши кредит в 50 тисяч доларів, і не прогадав. Адже його легендарне Polo відоме у всьому світі. У 1994 році Ральф продав близько 30% акцій своєї ж компанії, за що отримав 140 мільйонів доларів. Тепер у цього успішного бізнесмена є всі, чого він забажає, в тому числі маєток на Ямайці і ранчо в Колорадо.

 

Один з впливових бізнесменів на ім’я Джефф Бізос побудував свій бізнес на продажу книг через систему інтернет. Таким чином, він заощадив час покупців. Їм не потрібно ходити в магазини і шукати необхідний екземпляр. Така бізнес ідея принесла Джеффу близько 4, 5 мільярдів доларів.

Сьогодні Amazon.com вважається найбільшим віртуальним магазином. У свої тридцять років Джефф вирішив поміняти свою сферу діяльності і почати невелику справу. Він орендував невеликий гараж в Сіетлі, де і обладнав свій офіс. Завдяки своїй мрії і наполегливо чоловік зміг стати успішним підприємцем.
Стан Тая Уорнера налічує приблизно 4, 5 мільярдів доларів. Цей чоловік вирішив створювати і випускати красивих плюшевих ведмедиків. Крім цього у кожної моделі є своє ім’я, і випускаються вони обмеженими партіями, тому відразу потрапляють в ряд колекційних іграшок. А це означає, що їх вартість починає також зростати.

Успішний власник бренду Бінні був звичайною дитиною і ріс в сім’ї продавця. Хлопець так і не закінчив коледж, вирішивши почати виробництво плюшевих іграшок. І ось вже в 1986 році на світ з’явилися перші ведмедики Бінні. Вони моментально стали лідерами на ринку і по сьогоднішній день затребувані.

Але Уорнер не зупинився на цьому. Весь прибуток від продажів він знову вкладав, але вже в другій бізнес — будівництво готелів. За ніч в найдорожчому готелі Нью-Йорка — «Four Seasons» вам доведеться викласти від 30 тисячі доларів.

Дітріх Матешиц

Дітріх Матешиц і Кале Ювідіхастворили найуспішніший бізнес в сфері торгівлі. Їх продукт — безалкогольні напої. Вони розробили незвичайний рецепт енергетичного напою до складу, якого входить цукрово-кофеїнова основа і вітамін В. Такий напій став популярним серед спортсменів, любителів нічного способу життя, а також тих, хто любить алкоголь.

Назва цього напою відомо практично в усьому світі. Це Red Bull. Продажі від даного енергетичного напою складають близько 3 мільярдів доларів. Співвласники даного бренду, яким належить по 49% компанії, вирішили і далі просувати цей бренд. Вони викупили одну з гоночних команд і дві футбольні команди. У Ювідіха також є і мережу спеціалізованих тайських клінік і компанія TC Pharmaceuticals, яка також виробляє енергетичні напої, але вже на території Таїланду. А ось Матешиц вкладає гроші в перспективні бізнес ідеї, які пов’язані з авіацією.

Відомий підприємець Маріо Моретті Полігатто також відзначився своєю креативністю, і завдяки гарній ідеї заробив 3 мільярди доларів. Він почав виробляти взуття в підошві, якій знаходяться невеликі дірочки. Саме завдяки ним ноги дихають, а спеціальна мембрана не пропускає вологу. Таким чином, запах поту відсутня і людина відчуває себе набагато комфортніше. Настільки невезуча і очевидна ідея зробила зі звичайного чоловіка мільйонера.

Після того як Маріо подорожував по горах Невади. Він і вирішив створити свій шедевр — «дихаючу взуття», який перетворився в компанію Geox shoes. Все почалося після виснажливої прогулянки на спеці. Ноги Маріо не витримували спеки, а зняти взуття він не міг, тому чоловік пробив дірки в підошві своїх кросівок. Спочатку Маріо запропонував цю ідею Nike. Але їх не зацікавила ця пропозиція. Але ж недарма. Компанія Маріо продає близько 15 мільярдів пар взуття щорічно. Проста і унікальна ідея Маріо принесла йому успіх і багатство, і він став найщасливішою людиною.

Джеймс Дайсон

Грошове стан Джеймса Дайсона з Великобританії налічує близько 1,6 мільярдів доларів. А адже він зумів побудувати свій бізнес завдяки пилососів.Чоловік зрозумів, що чим більше буде швидкість всмоктування пилу, тим швидше відбудеться прибирання. Швидкість його моделей пилососа починається від 320 км / год і до сверхзвуков. При такій швидкості сверхзвук упаковує щільно пил і не викидає її назовні.

Джеймс навіть і не думав ставати винахідником. Він успішно вивчав іноземні мови, вчився грати на фаготі, після чого вступив до художньої школи. Тут він освоїв перші навички інженерної справи і дизайну. Після чого до нього прийшла думка про пилососі. Уже в 1993 році Джеймс проводить презентації нової моделі пилососа в Англії. А сьогодні його модель Дайсон DC12 найбільш продавана не тільки в світі, але і навіть в Японії.

Поль Райгелі
У кожного з братів Райгелі — Поля і Ханса налічується по 1,5 мільярда доларів. Хлопці з ФРН побудували свою справу на виробництві жувальних цукерок різних форм.

Після Другої Світової Війни брати взялися за ремонт і відбудову їх сімейної кондитерської фірми. Після безлічі успішних ідей щорічний оборот їх виробництва становить близько 2 мільярдів. Ханс сам придумав близько 200 різновидів цукерок. Вже дорослий чоловік переглядає дитячі фільми і читає комікси. Саме там він черпає нові ідеї для створення свого надзвичайного продукту.

А ось Говард Шульц зумів заробити близько 1 мільярда доларів на звичайному продажі такого напою як кава. Він вирішив, що різні види кави повинні бути доступно завжди і всюди. Тому Шульц почав обладнати невеликі кавові магазини практично на кожній вулиці Америки.

Кавовий король провів своє дитинство в Брукліні, був фанатом футбол і навчався в університеті. Після свого переїзду в Нью-Йорк Шульц продавав каструлі і гуртки від шведського виробника. Після того як чоловік поїхав на екскурсію до Італії, його осінила бізнес ідея. Він мріяв відкрити міні бари з продажу кави. Після того як його начальник не підтримав таку ідею, Шульц кинув роботу і відкрив власну справу.

Сьогодні він успішний власник компанії Starbucks і чисельність його кав’ярень становить дванадцять тисяч. Вони обслуговують близько 40 мільйонів американців щотижня.