Багатьом успішним бізнесменам відомо, що 50% успіху вашої справи залежить саме від хорошого бізнес-ідеї , а ось підприємці знають, що немає так просто, знайти саме ту сферу діяльності, яка буде приносити і прибуток і задоволення.

Але завдяки стрімкому прогресу на ринку з’являються нові ніші, і ви ще можете їх заповнити.

Пошук нових бізнес ідей

Згадайте прислів’я, що все нове, це забуте старе. Можливо в вашому регіоні і забули про те, що є в інших. А може чогось явно не вистачає, і з цього можна створити бізнес. Давайте розглянемо на прикладі однієї ідеї, як можна втілити свою мрію в реальність.

Ми хотіли б поговорити про такий сегмент харчування, як виготовлення продуктів для швидкого вгамування голоду. Здавалося б, що ринок просто переповнений всілякими пропозиціями.

Існують спеціалізовані ларьки з випічкою, хот-догами і пиріжками. Але всі ці продукти як то одноманітні.Випор клієнтів в даному сегменті щось обмежений. Якщо хочеться солоного то це шаурма, хот-дог або ж піца. А ось з солодкого — булочки, пиріжки або вертути. Звичайно ж існують і інші види їжі, але всі вони так само одноманітні.

Таким чином, ви можете запропонувати клієнтам новою «фішку», і ваш невеликий бізнес буде приносити стабільний високий прибуток.
Доказом того що такі продукти затребувані є особистий досвід.

 

Багато з пекарень виготовляють булочки спеціально для хот-догів, і така продукція ніколи не затримується. Її досить швидко розбирають, адже на ринку існує величезний попит. Одна з пекарень проводила моніторинг свого цеху і звернула увагу на те, що зростання споживання тих самих булочок стрімко спав. Як з’ясувалося, клієнти вирішили поміняти вже набридлі хот-доги на трохи вдосконалену модель — «хот-доги в лаваші».

По суті нічого нового — та ж сосиска, хліб і салат. Але новинка зацікавила покупців, і вони відразу перейшли на її вживання. Таким чином, видно, що запропонувавши щось нове і смачне, споживач змінює звичну їжу. З цього випливає, що нові сегменти необхідно відкривати.

Тепер що стосується самої бізнес ідеї. Ми хочемо розповісти вам про виготовлення і поширення такого продукту як угорські кручені калачі. Чи буде така ідея перспективною і рентабельною, і який дохід вона зможе приносити. Давайте розглянемо докладніше.

По-перше, це абсолютно новий продукт для нашого ринку, і він, безсумнівно, зацікавить багатьох клієнтів. Друге — смакові якості угорського крученого калача приголомшливі і смак настільки яскравий, що ви знову і знову будете хотіти його спробувати.

Для того що б уявити собі що це за продукт, згадайте як все змагаються за ободок традиційного калача.

По-третє вам не потрібно придумувати рецептур або створювати технології. У західних країнах вже давно існує спеціальне обладнання для цього бізнесу. А простота приготування перетворить цю ідею в прибуткове міні виробництво.

Ще один істотний плюс даного бізнесу це те, що для его організації не потрібно проходити додаткових процедур. Стандартна організація плюс невеликий стартовий капітал. А це означає, що для того що б вийти на ринок не потрібно щось нове вигадувати. Вам лише необхідно правильно організувати ідею.

Схема реалізації

схема реалізації

Для початку знайдіть невелику приміщення, що б організувати виробництво. Воно повинно бути поділено на дві зони. Одна частина необхідна для приготування тіста і випічки вже готового продукту.Тобто щось на зразок кухні. А ось на другій половині ви можете продавати вже готовий продукт. Якщо вам дозволить площа приміщення, то можна поставить пару столиків і зробити щось на зразок кафе. Де відвідувачі зможуть дегустувати кручені калачі разом з чаєм або кавою.

А ось зоні приготування вам необхідно буде поставити великий стіл для замішування тіста і поставити окремо апарат, який буде випікати. Сам апарат не такий великий. Його висота залежить від обсягу закладки — 30 — 60 см, довжина — 30 см, а ширина близько 50 см. Також подбайте про присутність електрики і води.

Мінімальна кількість обладнання і нескладний процес приготування робить цей продукт ще востребование. Продавати такі калачі можна ще теплими. Ви можете запропонувати клієнтам класичні варіанти, або посипати присипками на їх вибір.

Даний вид бізнесу можна віднести до розряду малих. Адже всі процеси може виконувати одна людина. А це зручно, перспективно і вигідно.

Що необхідно для того що б вдало впровадити проект?

вдало впровадити проект

Спочатку абсолютно будь-якого бізнесу необхідно провести агресивну рекламну кампанію. Адже про новий продукт, який вийде на ринок, повинні дізнатися все. Після того як ви запустили процес і провели пробний робочий день вам варто обійти всі найближчі організації — магазини, салони краси, офіси, і безкоштовно надати свій вид продукції.

Такий нестандартний піар хід приведе до моментальної віддачі. Кожен, хто спробує вашу продукцію розповість своїм друзям про її неповторності і все з задоволенням захочуть знову її спробувати.

Для цього вам необхідно заздалегідь підготуватися. Покажіть клієнтам, наскільки широкий ваш асортимент. Запропонуйте всілякі, і головне нестандартні присипки.