Сьогодні ми хотіли б розкрити такий вид бізнесу як виробництво. Для того що б починаючим підприємцям було легше освоїться саме в цій сфері ми постараємося розкрити всі переваги і недоліки невеликого виробництва.

Також ми розповімо, з якими складнощами і проблемами ви зіштовхнетеся при побудові і подальшої організації бізнесу. Крім цього ми представимо деякі з найпопулярніших бізнес-ідей та перспективних проектів в уже сучасних умовах.

Ідеї малого бізнесу у виробництві

Дані питання цікавлять багатьох початківців бізнесменів. А все, тому що саме мале виробництво здатне приносити великі доходи, які в рази перевищують прибуток в тому ж малому бізнесі, але в сфері послуг або ж торгівлі.

Друга причина, чому бізнесмени віддають перевагу виробництву, це те, що даний бізнес надійний і стабільний. Крім цього почавши подібну справу, ви самі вибираєте своє місце на ринку.

Перш ніж починати будь-яке виробництво підприємець може ретельно вивчити зовнішні умови бізнесу. Це вартість і якість пропонованих товарів і рівень конкуренції. Після цього вже можна приймати рішення як саме увійти на ринок, і який з продуктів виготовляти. Ще одна причина чому виробництво стабільний бізнес це його гнучкість.

Ви зможете швидко і адекватно реагувати на різні економічні фактори. Так, наприклад, під час кризи багато хто з невеликих заводів скоротили обсяг свого виробництва, а деякі взагалі на час зупинили свою діяльність. Таким чином, вони не стали банкрутами і не розорилися як більшість великих підприємств.

Але, незважаючи на всі переваги, і ця галузь має свої підводні камені. Так що перед організацією бізнесу необхідно врахувати всі складності і передбачити їх. Ви повинні чітко розуміти, що виробництво являє складний технологічний процес і для того що б його правильно побудувати і контролювати необхідні фахівці високого рівня, у яких є певний досвід роботи. Жодна подібна ідея не зможе бути реалізована без двох-трьох професіоналів.

Також для створення виробництва вам буде потрібно певний обсяг фінансів. Навіть невеликий бізнес з виробництва зажадає значної суми. Витрати знадобляться для того що б придбати і встановити якісне обладнання.

Крім цього ви повинні закупити сировину і оплачувати заробітну плату співробітникам підприємства.Будь-який з виробничих процесів полягає саме з цих трьох пунктів.

Ідеї для створення малого виробництва

Ідеї малого бізнесу для виробництва

 

Чи не сьогоднішній момент попит на ринку показує, що найбільш надійні та перспективні сфери міні виробництва це будівництво, продукти харчування, а також дитячі товари.

Якщо грамотно все продумати і організувати, то саме цих три напрямки будуть приносити не тільки гідну, але і стабільний прибуток. Давайте розглянемо кожен з них детальніше.

Виготовлення лакофарбової продукції

Ідеї малого бізнесу у виробництві

Ремонти і будівництво відбуваються так часто, що виробництво даної продукції вважається найперспективнішою. Попит на фарби і лаки ось уже кілька років тримається на одному рівні, і, судячи з усього, не збирається падати.

Сьогодні на російському ринку ви можете знайти величезну кількість фірм — невеликих виробництв, які пропонують вузький спектр лакофарбових матеріалів. Але різноманітність в цій сфері дійсно вразливе.

Що стосується масштабів, то це невелике виробництво до 30 кв. метрів і до повноцінних цехів площею в 100 кв. метрів. А також і за асортиментом. Деякі з підприємств пропонують лише окремі види фарб, а інші займаються виробництвом широкого спектру — лаки, фарби, емалі і грунтовки.

Обсяги такого виробництва можуть бути як зовсім дрібним бізнесом, так і доходити до масштабів серйозної середньої фірми.

Що стосується націнки на дану продукцію, то вона становить від 70 і до 200% в залежності від технології виробництва. Для того що б організувати таке підприємство вам знадобиться цех або інше приміщення а також спеціальне місце для того що б зберігати сировину і вже готову продукцію.

Один комплект обладнання може коштувати від 300000 і до 900000 рублів.

Виробництво піноблоків

Ідеї малого бізнесу вкладення у виробництво

Такий будівельний матеріал як піноблоки зовсім недавно з’явився на ринку, але клієнти оцінили його переваги і попит на піноблоки стрімко набирає зростання. Головний плюс даного будматеріалу в тому, що він пожежобезпечний, а також у нього високі показники до термостійкості.

У будинку, побудованому з піноблоків влітку прохолодно, а взимку, навпаки тепло. Таким чином, клієнт економить на опаленні. Крім цього піноблоки створюють відмінну звукоізоляцію.

Але для того що б організувати подібне виробництво знадобляться величезні фінансові витрати, а також досить велике приміщення. Перш за все, вам необхідно встановити спеціальні форми, де власне і буде застигати пінобетон.

Далі необхідний окремий склад для того що б зберігати вже готовий будівельний матеріал. Для такого бізнесу непогано підійде якийсь заміське приміщення або виробнича база.

Утримувати цех великого масштабу дешевше не в самому місті, а наприклад, на його околиці. Для закупівлі обладнання вам знадобиться близько 300 000 рублей, також основна частина витрат піде на оренду самої виробничої бази та оплату праці вашим працівникам.

Не забудьте врахувати і вартість сировини. Вам легко буде знайти спеціалізоване обладнання для виготовлення піноблоків, адже пропозицій по його виробництва і доставки на ринку більш ніж достатньо.

Ідея для створення малого бізнесу

Ідеї малого бізнесу виробничі

Ми хотіли б вам розповісти про ще один бізнес проект, який сьогодні не так відомий, і поширений як інші. Суть виробництва полягає в тому, що б дробити всілякі відходи з дерева, а потім за допомогою пресування отримувати сировину самих різних форм. На ринку представлена велика кількість обладнання для того що б дробити, подрібнювати, пресувати і склеювати деревину.

Тому ви з легкістю зможете підібрати саме те, що вам підходить. Дана пресована деревина застосовується в різних сферах. Вона необхідна для виробництва деяких видів меблів, також за допомогою такого матеріалу можна робити палети і піддони.

Головний плюс даного виробництва в тому, що вам не потрібно купувати сировину. Різні відходи від деревини викидають, і інші підприємці з радістю віддадуть їх вам, що б не займатися саме вивезенням.Звичайно ж вам доведеться виконати додаткові зусилля для того що б зібрати і доставити певну кількість дерев’яних відходів.

Адже для цього виробництва необхідні величезні обсяги сировини. Для того що б успішно реалізувати таку ідею вам знадобиться промбаза, спеціальне обладнання для подрібнення та пресування деревини, робочі, а також транспорт для того що б доставляти сировину.

Як виробляти дерев’яні піддони?

Ідеї малого бізнесу виробництво дерев'яних піддонів

Дерев’яні палети або ж піддони досить часто застосовуються для того що б транспортувати вантажі самих різних габаритів. Попит на дану продукцію сьогодні величезний. Великі заводи і виробництва постійно набувають великі партії піддонів. А між іншим, процес виготовлення даного товару досить простий.

Якщо мати спеціальну установку, то за годину один робітник може збирати близько 60 таких піддонів.Середні і дрібні виробництва зазвичай використовують напівавтоматичні установки на своїх виробництвах.

Але вартість лінії висока, а її вартість залежить від продуктивності і рівня автоматизації. Так одна установка може коштувати від 1 000 000 до 8 000 000 рублів. Крім цього при виготовленні піддонів необхідні і пневматичні пістолети, для того що б забивати цвяхи.

Також необхідні і самі цвяхи і матриця для того що б наносити спеціальні штампи. Головна проблема цього бізнесу це закупівля дерева для піддонів. Бізнесмени кажуть, що знайти вигідного постачальника деревини для палетів не так то й просто. Часом на це може піти і кілька місяців.

У виробництва палетів, не дивлячись на його прибутковість, є і одна особливість — сезонність бізнесу.Взимку рівень продажів падає, так як попит не такий великий.