Хотілося б розповісти вам про відмінну бізнес ідею для сфери малого бізнесу, яку можна втілити в життя буквально за кілька днів, включаючи і рекламування послуг, що надаються. Для цього необхідно мати якісь організаторські задатки і вміти управляти невеликою групою людей. А головним плюсом даного бізнесу є те, що тут не потрібен стартовий капітал.

Геніальна і проста ідея полягає у виконанні загальновідомих видів робіт. Багато людей сьогодні переробляють старі приміщення на нові, будують невеликі гаражі, времянки і підсобки.

А для того що б найняти будівельну бригаду необхідні величезні вкладення, чого не варто подібна ідея.Наприклад, вартість знесення старого сараю буде коштувати стільки ж, скільки і споруда нового.

бізнес ідеї

Таким чином, можна заповнити цю нішу і запропонувати людям більш вигідний, економічний варіант надання послуг в сфері будівництва. Надання невеликій допомоги вашим знайомим цілком може перерости в прибутковий малий бізнес.

Повірте, що такий бізнес буде не тільки прибутковим, але і дуже затребуваним. Ця ідея зовсім нова.Сьогодні на ринку маса подібних пропозицій. Але якість і ціна часто не відповідають один одному.Практично нереально найняти невелику бригаду за прийнятну суму. Дуже часто ця бригада громадян невизначеного місця проживання.

 

Давайте розглянемо докладніше, чому ця бізнес ідея працює і приносить прибуток. На ринку існує багато послуг, але в основному всі вони дорогі. А ось такі, як розбирання сараю, які приносять невеликий прибуток, знайти практично неможливо.

Все через те що на ринку склалася своя певна ситуація і кілька видів виконавців. Розглянемо конкретніше кожну з них для того що б ви змогли оцінити свої можливості і знали чого немає.

Перша категорія це великі фірми. В їх переліку послуг є і розбирання і демонтаж. Але вони надають їх лише великим підрядникам. Вартість такої роботи дуже висока, а значить, що вони виконують роботу лише в певному секторі.

notebook, and two persons on white background

Ще одна категорія — бригади будівельників. Вони самі виконують роботу з будівництва. Але вартість їх послуг буде такою ж, як і вартість нового будівництва. Їх не цікавить невеликий заробіток, навряд чи вони візьмуться за якусь невелику справу. Їх приваблює лише той заробіток, який аналогічний за ціною заробітку на будівництві.

Випадкові фахівці. Це ті люди, які володіють навичками будівництва, але з певних причин перебувають без роботи. Вони будуть братися за будь-який вид роботи, так як їм необхідні будь-яких заходів.

Але якщо у такої категорії виникне дорожча робота, вони також віддадуть їй перевагу. Крім цього спектр роботи цих фахівців не такий широкий, і іноді їм просто не вистачає навичок або ж обладнання для проведення тих чи інших робіт.

Часто це один, максимум два людини, які будуть довго і не зовсім ефективно виконувати роботу.

І остання категорія — це громадяни без певного місця проживання. У цій категорії є більше мінусів, ніж плюсів. Тут потрібен і посилений контроль і додатковий час.

бізнес ідеї 1

На цьому і закінчується весь перелік можливостей для замовника. А це означає, що немає таких бригад, які змогли б демонтувати вам паркан, невеликий сарай або старий будинок. Можете поцікавитися у знайомих будівельників, виконали б вони таку роботу. Хіба якби у них не було жодної іншої. Тому ви можете сміливо збирати бригаду будівельників, яка займалася б різними видами демонтажу. А попит на ринку адже існує і не малий.

Для того що б створити таку бригаду, необхідно кілька людей зі звичайними навичками будови. Що стосується обладнання, то це можуть бути звичайні лом, кувалда, лопата, ну і, звичайно ж, болгарка.Можливо, вам також знадобляться дриль і перфоратор. Якщо необхідно провести більш складний процес, то спеціалізоване обладнання можна взяти і напрокат.

Далі проводите інтенсивну рекламну кампанію і поширюєте інформацію про ваші послуги, всюди, де можете. Це і роздача листівок, реклама на телебаченні і радіо та інші методи.

Згодом вам можливо навіть доведеться розширити свою бригаду. Також можна не тільки демонтувати будівлю, але і прибирати і вивозити сміття. Згодом ви зможете розширити спектр своїх послуг і стати впливовою будівельною фірмою на ринку.

Головне, що вам належить зробити, це правильно організувати роботу своєї бригади і активно прорекламувати свої послуги.