Такий вид настільної гри як шахи вже давно перестав бути звичайною розвагою. За допомогою шахів діти і навіть дорослі тренують пам’ять, логічне мислення, а також розвивають свій інтелект.

Сьогодні шахи — це серйозний вид спорту, а про його чемпіонів знають у всьому світі. Дану гру або ж спорт не можна віднести до певної вікової групи. Адже це захоплення і маленьких дітей і зрілих професіоналів.

Існує величезна кількість літератури, яке вивчає побудову ходів і різні стратегії. Сьогодні можна тренувати свої навички не тільки на настільній грі, але і в комп’ютерних версіях.

Для того що б поспілкуватися з любителями даної гри або вступити в змагання з більш потужним опонентом, люди з величезним задоволенням будуть відвідувати спеціалізовані шахові клуби. Коли ви відкриєте такий клуб, то здивуєтеся, як багато людей є шанувальниками даної гри.

Але часто вони не можуть проявити свої здібності, так як не в кожному місті або ж великому районі їсть подібні шахові клуби. Якщо у вашому місті ще не з’явився подібний клуб, то не втрачайте шансу скористатися цією бізнес-ідеєю , побудувати успішний бізнес і порадувати багатьох любителів шахів.

Вибираємо приміщення для шахового клубу

шаховий клуб

 

Якщо ви зібралися знайти відповідне приміщення для шахового клубу, то ви повинні знати деякі з вимог. Перш за все, це розмір приміщення. Воно не повинно бути занадто тісним і маленьким, а навпаки, комфортним і просторим. Для пристойного великого шахового клубу кількість ігрових столів повинно бути близько двадцяти.

Ця гра вимагає активізації розумових здібностей, а також високої концентрації. І ви повинні всіляко посприяти цьому в своєму клубі. Важливу роль в даному типі клубу грає освітлення. Воно не повинно бути не тьмяним ні яскравим. Також не забудьте про вентиляцію і кондиціонування. При активній грі, відвідувачі не повинні замислюватися про такі чинники як спека або холод.

Крім цього не завадить подумати і про безпеку клієнтів. А саме про пожежну сигналізацію і вогнегасники. Ці пристосування вам знадобиться придбати для того що б зареєструвати свій бізнес і отримати дозвіл.

Придбання необхідного інвентарю

шаховий клуб набуваємо інвентар

Основним інструментом в шаховому клубі будуть лише спеціальні шахові столи. Їх вартість коливається від 100 і до 1500 доларів. І в залежності від ваших фінансових можливостей, ви можете вирішити, які з столів купувати. Завдяки дорогим столів ви зможете надати клубу презентабельності. Але ви можете вибрати і іншу дешевшу концепцію.

Доходи від шахового клубу

шаховий клуб доходи

Для того що б отримувати стабільні доходи від клубу, ви можете встановити кілька видів прибутку.

По-перше, це плата за вхід. Такий варіант може бути не тільки вдалим, але і провальним. Якщо в ваш клуб будуть приходити вболівальники, а не гравці, то навряд чи вони будуть платити за вхід. Але можливо зовсім невелика символічна плата і не зупинить.

Ви можете пропонувати крім самих турнірів і платні уроки навчання шахів. Такий напрям буде дуже перспективним. Якщо ви професіонал в шахах. Те можете набрати кілька груп і паралельно викладати мистецтво даної гри. Але навіть якщо у вас немає таких знань, то завжди можна підшукати грамотного викладача.

Стабільним джерелом прибутку може стати невелике кафе, розташоване на території самого клубу.Адже шахові гри часом затягуються і на годинник і багато хто з відвідувачів будуть не проти перекусити або випити гарячого чаю. Для такого виду діяльності вам необхідно отримати дозвіл на реалізацію продуктів. Крім цього можна все меню пропрацювати в тематичному напрямку, а деякі з страв оформляти у вигляді шахів. Такий маркетинговий хід, безсумнівно, викличе фурор.

Всі ці види заробітку можна використовувати як окремо, так і разом. Для того що б відкрити прибутковий шаховий клуб необхідно бути любителем цієї гри або ж просто мати про неї деякі уявлення.