Індустрія краси з кожним новим роком все більше розвивається і стає популярною. Сьогодні практично жодна жінка не обходиться без косметичних процедур. Те ж стосується і багатьох чоловіків.

Люди все більше доглядають за собою, прагнуть бути привабливими і здоровими. Навіть не дивлячись на економічну кризу, люди не перестають відвідувати такі заклади як салони краси. Розглянемо бізнес-ідею флоатинга.

Нові послуги, які з’являються на ринку краси, залучають клієнтів. Їх вже давно не здивуєш звичайній перукарні або спа — салоном. А ось для того що б отримати справжній успіх в цій індустрії необхідно надати щось нове і незвичайне. Якщо ваш салон буде відрізнятися незвичайними послугами, то успіх йому гарантований.

Наприклад, ви можете розкрутитися або залучити нових клієнтів за допомогою процедури флоатинга.Вона ще не так популярна на ринку, так що робіть ставку на неї і ваша прибуток почне стрімко рости вгору.

Флоатинг

флоатінг

Давайте ж розберемося, що собою являє процедура флоатинга. Для того що б зробити цю новинку клієнта поміщають в спеціальну флоат-камеру. Це величезна ємність, яка заповнена розчином з високим вмістом особливої англійської солі.

Сам резервуар не глибокий — близько 25 см. А ось концентрація розчину настільки висока, що людина не зможе зануритися у воду або потонути. Без будь-яких зусиль сіль триматиме тіло на поверхні. При цій процедурі створюється відчуття невагомості, немов під час польоту.

Після того як клієнт занурився в флоат-камеру, кришку закривають і людина занурюється в незвичайну для нього середовище, де немає світла, а лише присутні спокійні, розслабляють звуки. Для того що б досягти абсолютного релаксу, температура сольового розчину повинна бути 34, 8 градусів.

 

Як з’явився флоатинг

Флоатінг як з'явився

Як виявляється, перші флоат — камери були створені ще в 1972 році. Джон Ліллі першим розробив таку незвичайну пристосування. Саме в ті роки було поширено думка про те, що якщо помістити людину в подібну вакуумну середу, то він може зійти з розуму. Але Джон Ліллі вважав трохи по-іншому. Він почав експериментувати в цьому напрямку.

Під час досліджень учений встановив, що людина, поміщений в закриту від подразників середу, зможе розслабитися, позбутися тривожного стану, і йому будуть приходити світліші і розумні думки.

Всього після одного проходження даної процедури, клієнт буде почувати себе немов після активного розслабляючого масажу або як після восьмигодинного сну.

Так вже в 1972 році компанія Samadhi Tanks почала виробляти перші флоат — камери. І до сьогодні їх виробництво знаходиться на вищому рівні.

Для чого необхідна процедура флоатинга?

флоат камера

Перш за все, дана процедура призначена для повного розслаблення організму людини. Завдяки цьому людина може вилікуватися від деяких хвороб і оздоровиться. Після відвідин флоат — камери клієнт позбавляється від накопичених стресів, напруги і відчуття тривоги.

Завдяки своїм релаксирующим властивості дана процедура стала популярна у всьому світі. А якщо вважати що всі хвороби походять від стресів, так це взагалі універсальний засіб для оздоровлення.

Клієнти флоат — камери

Досить часто люди записуються на процедуру флоатинга перед тим як їм треба буде пройти через якусь важливу або ж стресову подію. Наприклад, співбесіду, змагання.

Також багато хто приходить щоб позбавиться від надлишку зайвої інформації або навпаки для того що б знайти необхідну ідею. Кожна людина, яка хоче розслабитися і відволіктися від депресії і проблем може проходити дану процедуру.

Сьогодні в пострадянських країнах процедура флоатинга лише набирає популярність. Багато хто навіть і не чули про таке нововведення. Можна село стверджувати, що даний вид бізнесу успішний. Адже жодна компанія, що надає флоат послуги слала перспективною.

створення бізнесу

Якщо вас зацікавила дана перспектива, то спочатку вам необхідно проаналізувати ринок і дізнатися, чи немає в вашому місті вже флоат — камери. Якщо ні, значить, сміливо вирушайте на пошуки приміщення.

Розмір вашого салону залежить лише від ваших побажань і можливостей. Якщо це велике місто, то краще за все встановити відразу кілька флоат-камер. А ось в маленькому цілком достатньо буде і однієї.Також важливо розуміти, що обладнання не дешеве задоволення. І ризикнувши придбати багато камер, ви можете так і не окупити їх дорогу вартість.

Найкраще почати з однієї камери, а далі ви самі побачите, скільки вам ще необхідно і чи варто взагалі розширювати бізнес. А ось найкращим варіантом для розташування буде один з салонів краси, масажний кабінет або ж косметологічний центр. Таким чином, ви заощадите на рекламі і сто відсотків привернете постійних клієнтів.

Необхідне обладнання для процедури флоатинга

Флоатінг обладнання для бізнесу

Перш за все, ви повинні придбати якісне обладнання у тих виробників, які мають позитивну репутацію на ринку. Найчастіше обладнання продається не частинами, а відразу повним комплектом. Воно складається з самого резервуара — флоат — камери, додаткового обладнання, яке необхідно для обслуговування камери, спеціальна сіль, а також комплект хімічних речовин для спеціального догляду за водою.

розкрутка бізнесу

Починати бізнес необхідно з активної реклами. А у випадку з флоатінг потрібно докласти зусиль для залучення клієнтів. Так як процедура абсолютно нова, то люди навіть і не знають про її існування. Ви повинні не тільки розповісти про процедуру, а й акцентувати на всі переваги та ефекті релаксу.

Для цього використовуйте всі можливі засоби масової інформації вашого міста — радіо, ролик на телебаченні, місцеві газети та журнали. Також необхідно пам’ятати про барвистих банерах, роздачі листівок і створення власного сайту з докладним описом проходження процедури і фотографіями.