Багато шанувальників вуличного мистецтва — стріт-арт знають, що цей напрямок по-справжньому зачаровує і може позмагатися з будь-яким з інших видів. Перш за все, стріт — арт включає в себе особливі урбаністичні елементи.

Одним з головних видів стріт — арту вважається графіті або ж спрей — арт. Також до цього виду мистецтва можна віднести і такі види як некомерційні плакати і вуличні інсталяції.

Багато з людей помилково вважають, що художники, перш за все, хочуть завоювати якусь територію за допомогою своїх творів. Але це зовсім не так. Їх головна мета — привернути увагу простих перехожих, а також справжніх цінителів творчості.

Вуличні художники доносять людям особливу інформацію і неповторний сюжет. Їх цілком можливо порівнювати зі звичайними художниками, які створюють свої твори на папері. І у тих, і у інших свій неповторний стиль, сюжет і глибокий задум .

розпис фасадів

Сьогодні на стінах висотних будинків посилював художники стріт — арту створюють величезні твори. Також їх можна побачити на парканах чи невеликих будівлях. Іноді навіть непоказне архітектурна будова може перевтілитися в незвичайний будиночок.

Це мистецтво давно перестало бути звичайною реалізацією здібностей і талантів. Багато підприємців і художники заробляють на ньому пристойні гроші. Тому якщо у вас є талант до малювання, ви можете займатися улюбленою справою, заробляти гроші дарувати людям посмішки. Саме таким чином, можна змінити світ на краще, але ж багато хто саме цього і хочуть. Розглянемо ідею бізнесу по розпису фасадів.

 

Кожне з міст, великий або маленький, має свої непоказні будівлі, а особливо ті, які були побудовані 20-30 років тому. Всі вони однакові і сірі. Багато з висотних будинків настільки схожі, що можна навіть і адреса переплутати як один з героїв популярного радянського фільму.

Для того що б у людей не було депресії і що б вони частіше посміхалися їх необхідно оточити яскравими фарбами і веселими малюнками. Якщо перехожі побачать незвичайну позитивну картину, вони отримувати заряд позитивних емоцій на цілий день. А адже це так важливо.

Створення бізнесу на розписи будівель

Розпис фасадів як бізнес

Даний вид бізнесу вважається низько конкурентною, а також не вимагає величезних вкладень або знань. Якщо у вас або ж у ваших знайомих є якийсь досвід стріт — арту, то вам негайно потрібно починати свою справу.

Але також і будь-яка людина, який має художній смак, може спробувати себе в цьому бізнесі. Адже принципи малювання, що на папері, що на будівлях практично не відрізняється. В стріт — арте лише масштабніше розмір.

Спочатку ви можете спробувати і поодинці почати малювати. А з часом можна залучити і інших фахівців в сфері малювання.

Що стосується оплати праці, то тут існує кілька варіантів. Це може бути або фіксована плата за місяць або ж якийсь відсоток від виконання розмальовки одного об’єкта. Але краще все ж другий варіант. Адже в такому напрямку як стріт — арт не завжди можуть бути замовлення. А при фіксованій заробітній платі ви змушені платити гроші навіть за відсутності роботи.

Таким чином, ви можете потрапити в мінус. Більшість працівників погодяться на 40% або ж 50% від заробітку при виконанні якоїсь роботи, нехай навіть і не постійною.

Необхідні матеріали

Для того що б розписувати фасади вам знадобиться спеціалізована фарба — Поцупив для графіті.Найкраще вибрати вже надійного виробника, такого як Belton Molotow або Montana Colors, які виробляють фарбу для графіті або ж Fassadenfarbe — спеціалізована фасадна фарба. Ні в якому разі не економте на фарбі, адже саме від неї залежить якість виконаної роботи.

закупівля матеріалів

Розпис фасадів як заробіток

А ось що стосується закупівлі самих матеріалів, то її можна здійснювати декількома шляхами. По-перше, можна придбати велику кількість фарби найрізноманітніших відтінків ще до надходження замовлень. Таким чином, ви уникнете будь-яких затримок в роботі. Але є і істотний мінус. Вам доведеться вкласти власні гроші, і може вийти так, що деяка частина фарби буде зайвою. А якщо довго не використовувати фарбу, то вона може засохнути або ж зіпсується.

Другий спосіб, це придбання фарби вже після самого замовлення. В цьому випадку ви не будете витрачати свої гроші, і залишків фарби у вас також не буде. Але для пошуку певних відтінків і отримання фарби вам доведеться витратити час.

Клієнти

Перевага даного виду бізнесу в тому, що для його розкрутки не потрібна величезна рекламна кампанія.Завдяки кільком виконаним роботам, ваші потенційні клієнти самі будуть вас розшукувати.

А вашій клієнтурою може стати кожен, хто любить прекрасне. Це власники великих організацій і компаній, які можуть за допомогою стріт — арту розрекламувати свої послуги. Також це можуть бути люди, у яких є приватні будинки. Завдяки такій незвичній розфарбовуванні їх будинок буде ще позитивніше і яскравіше. Але для того що б залучити ще більше людей не обмежуйтеся тільки будівлями. У рекламі вкажіть, що можете розписувати тротуарні доріжки, огорожі, паркани, колони і навіть гаражі.