Так як наші діти з кожним днем стають все розвиненішими, а батьки більше зайняті, то безліч послуг на ринку пов’язані саме з дітьми. Сьогодні багато бізнесменів відкривають салони краси для дітей, і навіть дитячі готелі.

Я хотів би розповісти вам про ще одну незвичайну бізнес-ідею  — пасажирське таксі для дітей. Не кожен з батьків може супроводжувати свою дитину в школу або на додаткові заняття. Але особливо немає часу у батьків, чиї діти і зовсім малюки. Досить часто у мами повинна відбудуться важлива зустріч, а відвезти дитину на плавання або до бабусі нікому.

Багато в таких ситуаціях просять родичів чи друзів подбає про їхню дитину. Але не всі можуть доглянути за чужою дитиною, та й ще не заплановано. Саме тому я пропоную вам таку незвичайну бізнес ідею, як створення дитячого таксі.

Даний вид сервісу представлений лише в деяких мегаполісах. А що робити батькам невеликих міст, адже у них ті ж проблеми. А дана послуга дуже затребувана. Як показує дослідження через московські пошуковики запит про дитячому таксі за місяць проходить близько 6 000 разів. Саме тому якщо у вашому місті ще немає такої послуги, швидше відкривайте свою справу.

Створення бізнесу — дитяче таксі

дитяче таксі створення бізнесу

 

Перш за все, давайте розберемося, що собою являє дана послуга. Це — той же класичне таксі, але його клієнтами є лише діти. А це значить що і вимоги до даного виду транспорту трохи змінені. Над усе має бути організована безпека маленького пасажира.

Особливості дитячого таксі

дитяче таксі

  1. Найголовніше в автомобілі дитячого таксі має бути присутня подушка безпеки. І не тільки на передньому, а й обов’язково на задньому сидінні. Крім цього саме сидіння має бути спеціальне для перевезення дітей, а не для дорослих.
  2. Автомобіль повинен перебувати в справному стані, і бути комфортним. Найкраще якщо це буде іномарка, чий вік не перевищуватиме 4-8 років. А ось вітчизняні машини навряд чи будуть комфортними не тільки для розташування всередині, але і для перевезення.
  3. Також не завадить помістити на скла спеціальні наклейки, які вказують, що в машині знаходиться дитина. Така наклейка коштує дешево і батьків втішить такий знак.
  4. Бажано що б оформлення всередині автомобіля також було відповідним. Для цього не обов’язково перефарбовувати весь салон в яскраві кольори. Просто розмістіть кілька веселих подушок і м’яких іграшок на задньому сидінні автомобіля. Крім цього можна помістити і невеликий монітор, де дитина буде дивитися мультфільми. Також можна придбати яскраві чохли або нашити на них різнокольорові елементи.
  5. Багатьох дітей вчать, що з чужими людьми не можна спілкуватися. І коли дитина буде їхати в машині з чужою людиною, така ситуація може налякати його. Якщо ви не дитячий психолог, то спробуйте завоювати довіру дитини за допомогою печива або цукерок.

Підбір водіїв

дитяче таксі підбір водіїв

Якщо при створенні нормальної роботи проводиться спеціальний відбір кандидатів на водіїв таксі, то в даному виді послуг він повинен бути ще суворішим. Жодна дитина не сяде в машину до страшного, похмурому дядькові з хрипким голосом. Звичайно ж, це стосується не всіх.

Але при відборі своїх співробітників зверніть увагу на їх зовнішність і комунікабельність. Також вони повинні знати, що будуть перевозити саме дітей і до них має бути особливий підхід. Тому водій буде грати одночасно роль і психолога і няні.

Що стосується кваліфікації водіння водія, то вона також повинна бути високою. У таких водіїв повинен бути певний стаж і досвід роботи на службі таксі.

Сьогодні така послуга як дитяче таксі ще не так широко поширена. Але сама ідея цікава і перспективна. Але перш ніж ви почнете щось створювати проаналізуйте ринок на затребуваність даної послуги. Якщо результат позитивний, тоді починайте шукати відповідні автомобілі і співробітників.