Топ 10 успішних бізнес ідей, стартовий капітал яких не перевищує 100 тис. рублів

Багато з тих, хто вперше починає свою невеличку справу, люди з величезними амбіціями, але, на жаль, з невеликим достатком. Але ці два фактори ні в якому разі не пзавадять простій людині стати успішним бізнесменом.

Швидше навпаки, маючи гарну ідею і не великі фінанси, людина ставить за мету і стрімко йде до її втілення.

Легко почати свою справу, якщо ти олігарх і маєш впливові зв’язки. Ну а як стати підприємцем за все зі ста тисячами рублем. Ми хочемо запропонувати вам десять різноманітних ідей, які можна сміливо починати з мінімальним капіталом.

Головне те, що дані види бізнесу затребувані на ринку. І молодий підприємець, правильно організувавши справу, зможе отримувати прибуток вже через кілька місяців після його старту.

Оцинкування кузовних деталей автомобілів

Оцинкування кузовних деталей автомобілів

Чи не багато автомобілістів можуть дозволити придбати якісну іномарку, яка прослужить довгі роки. В основному середній клас орієнтується на виробників вітчизняних автомобілів.

А дані види машин дуже скоро починають іржавіти. На кузові з’являються невеликі корозійні точки, які з часом перетворюють автомобіль у непридатний засіб. Автолюбителі самі замінюють частини кузова на машині, але через пару років вони все одно гниють.

Для того що б усунути цей дефект необхідно наносити спеціальну антикорозійний захист.

Для такого обслуговування автомобілів не потрібно величезний простір. Досить буде і звичайного гаража. Але в гаражі необхідно обладнати витяжку, поставити спеціальну ванну для оцинкування і придбати якесь електрообладнання. В цей бізнес можна і не вкладати особливих засобів, а спорудити все необхідно самостійно.

Для переробки потрібної деталі кузова вам необхідно змити заводську захист, а далі оцинкувати деталь.Для того що б закупити необхідні кузовні деталі вам знадобиться близько 100 тис. Рублів.

А при нескладних маніпуляціях ви зможете отримувати близько 50 тисяч доходу щомісяця. Але починаючи такий бізнес, подбайте не лише про екологічну, а й про особисту безпеку.

керуючий ТСЖ

керуючий ТСЖ

На жаль сьогодні, реформа ЖКГ не здійснена, і багато хто з жителів багатоквартирних будинків страждають від цього. Така професія як керуючий будинком стала досить актуальною.

Практично кожен з великих будинків має або планує мати керуючого. Люди будуть краще платити щомісяця символічну плату, ніж страждати від шуму і бруду. Управдом стежить за станом не тільки під’їзду, але і прибудинкового майданчика і самого будинку.

Якщо виникає якась проблема, то жителі здають гроші і управдом займається її ліквідацією. Це може бути заміна труб, латання даху, що протікає або ремонт дитячого майданчика.

Люди вже давно перестали вірити і сподіватися на ТСЖ. Адже від них ніколи не дочекаєшся допомоги. А власний керуючий за кілька днів впорається з будь-яким поставленим завданням.

Ви можете запропонувати послуги такого керуючого. Для того що б люди не сумнівалися в вас можна відкрити на кожен будинок окремий банківський рахунок. І тоді кожен зможе перевірити надходження грошей і витрати на ремонтні роботи.

В обов’язки кербуда буде входити організація зборів будинків, оформлення договорів з виконання робіт, підбір і контроль працівників. За керування кожного з будинків ви можете отримувати близько двох тисяч на місяць, також додатково буде і комісія від самих ремонтників.

Для того що б почати такий незвичайний бізнес вам знадобиться близько 70 тисяч рублів. Вони необхідні для оренди невеликого офісу, придбання персонального комп’ютера, а також закупівлю деяких інструментів і запчастин.

Таким чином, ви зможете в будь-який час доби починають опалювальні і водопровідні системи або ж почистити каналізацію.

 

Диспетчер приватних докторів

Диспетчер приватних докторів

Хвороба ніколи не приходить в потрібний час. Ніхто не застрахований від неї, а особливо це стосується дітей. Вони можуть захворіти і на вихідні, а висока температура може піднятися серед ночі. У батьків залишається два виходи — або ж зайнятися самолікуванням на свій страх і ризик, або ж відвозити дитину в лікарню до чергового лікаря.

Для того що б допомогти таким батькам, ви можете організувати невелику диспетчерську службу, яка буде працювати без вихідних і цілодобово. Для цього необхідно створити якусь базу даних лікарів, які у вільний від роботи час змогли б вести приватну практику.

За надання такої послуги ви можете встановити фіксовану плату, наприклад, 500 рублів. У той час як відвідування лікаря коштує близько 5 000 рублів.

На початковому етапі вам знадобиться близько 60 тисяч рублів і то вони знадобляться, що б лікарі погодилися на такі додаткові послуги. Що стосується ваших клієнтів, то можна роздати листівки з координатами диспетчера прямо в дитячих поліклініках. Повірте, що на вихідні відбою від клієнтів не буде.

виготовлення ляльок

виготовлення ляльок

З кожним днем виробники виготовляють нові моделі ляльок, і вони стають не тільки іграшками, але і прикрасами для будинків. А також дорогими колекційними примірниками. Китайські іграшки часто ламаються і викликають у дітей алергію. А ось дерев’яні або тканинні служитимуть багато років, і радувати вашої дитини.

Є два варіанти виробництва ляльок. Ви можете шити їх з тканини або ж виробляти з дерева. Для першого варіанту вам необхідно мати швейну машинку. Ну а далі знаходите викрійки в інтернеті, купуєте матеріал і вперед за справу.

А ось з деревом трохи складніше. Ви або самі освоюєте техніку різьблення по дереву або ж знаходите якогось майстра, який би робив вам заготовки. Після цього прикрашати обличчя і шиєте наряд яскравішою. Така лялька може коштувати дорожче, завдяки своїй ексклюзивності. Надайте своїм клієнтам найрізноманітніші бюджетні варіанти. Великі, маленькі, дешеві і дорогі ляльки.

Для того що б почати такий бізнес вам знадобиться близько 100 тис. Рублів. А ось дохід може бути від 50 тис. Рублів за місяць. При продажу продукції акцентуйте увагу на її нешкідливість та натуральна сировина для виробництва.

Погодинні послуги садівника

Погодинні послуги садівника

Якщо ви тільки недавно придбали дачу або у вас вже давно є ділянка, то ви напевно знаєте, що там накопичується багато роботи. Багато людей на вихідні люблять відпочити за містом. Але замість того що б провести день в галасливій компанії вони змушені косити траву, поливати дерева та наводити порядок. Таким чином, багато хто з дач кинуті через нестачу часу.

Запропонуйте їм повернуться на природу і насолоджуватися відпочинком. Для цього ви можете надавати платні послуги садівника і підтримувати порядок. Вам необхідно в районі дачних масивів розклеїти оголошення з наданням таких послуг.

Як показує досвід одного з подібних підприємців, цей бізнес прибутковий. При вкладеннях в 100 тис. Рублів він зумів організувати добру справу. Розклеївши оголошення на парканах занедбаних дач, у чоловіка з’явилося тисяча охочих на надання подібних послуг. Щомісячна плата за послуги становила 1500 рублів.

Підприємець найняв десять чоловік, які допомагали йому справлятися з роботою. Оклад кожного стає 15 тис. На місяць. Бізнесмен придбав спеціалізовані інструменти, спецодяг і склав певний графік прибирання дач. Таким чином, йому вдалося заробити за літо близько 700 тис. Рублів.

Прикраса дитячих садків

Прикраса дитячих садків

Для того що б почати новий навчальний рік абсолютно всі дитячі установи проходять спеціальну комісію. На цей момент стан саду має бути у відмінній формі. Це стосується також і оформлення.

А найчастіше вид саду зсередини похмурий і нудний. І це засмучує не тільки дітей і батьків, а й самих вихователів. Досить часто завідувачі дитячим садом шукають недорогих дизайнерів чи художників для того що б прикрасити їх заклад.

Головна перешкода, яка стоїть перед керівниками — це ціна. Запропонуйте їм альтернативу і прикрасьте стіни за невелику плату. Це реально зробити за допомогою спеціальних трафаретів і звичайної фарби.

Також пошукайте нові дизайнерські рішення і подумайте, як це можна поєднати. За літній період за допомогою художніх навичок і невеликих маніпуляцій цілком реально заробити близько півмільйона рублів. А витрати мінімальні.

Встановлюємо системи крапельного зрошення

Встановлюємо системи крапельного зрошення

Багато городників і садівників можуть тільки помріяти про систему крапельного зрошення, які так поширені на заході. Багато витрачають колосальні зусилля, поливаючи свої городи і квітники відрами або за допомогою шланга. Хоча сьогодні практично всі господарства мають облік водоспоживання, і платять за це не малі гроші.

Чим дорожче буде ставати вода, тим востребование буде системи крапельного зрошення.Запропонуйте садівникам альтернативу. Для цього вам необхідно помістити статтю про те, як саме працює механізм в місцеві газети та на радіо, і залишити там свої координати. Клієнти не змусять вас чекати і багато хто захоче встановити таку екзотику, та й ще за невелику плату.

Бізнес на створенні ексклюзивних жіночих сумочок

ексклюзивних жіночих сумочок

У кожної господині прекрасної статі знайдеться не одна дамська сумочка. Але коли жінка потрапляє в магазин, де продаються сумки, вона знаходить екземпляр, який повинен негайно поповнити її гардероб.

Запропонуйте жінкам щось незвичайне. Почніть робити сумки з якісного і фактурного сировини. Нехай їх форми також будуть не стандартними. Ідеї можна підглянути у світових дизайнерів, які постійно шокують публіку своїми творіннями.

Зручну і красиву сумку додатково прикрасьте блискавками, заклепками, кишенями, нашивками, стразами, бісером і навіть камінням. Такий подарунок буде актуальним на будь-яке свято, і його будуть купувати не тільки жінки, а й чоловіки. Такий вид товару як сумки, вважається затребуваним і ходовим.Для того що б почати власну справу вам знадобиться близько 50 000 рублів. А ось дохід складе потрійну суму від вкладень.

Виготовляємо дитячі меблі

Прикраса дитячих садків

Такий вид бізнесу як виготовлення ексклюзивної дитячих меблів буде актуальним завжди.Запропонуйте клієнтам зручні ліжечка, невеликі тумбочки і місткі комоди для речей. Ви отримаєте вдячність і хороший прибуток. Адже сьогодні досить важко знайти безпечну меблі, та й ще в цікавому дизайні. Якщо ви маєте Столярського навички, то починайте виготовляти меблі. Вона може бути не тільки бюджетної, але і дорогий.

Рентабельність такого виробництва становить 100%. За одну тижні ви зможете виготовити два ліжка і кілька тумбочок. А це близько 20 000 рублів чистого прибутку.

послуги бляхаря

послуги бляхаря

Уже після того як випав сніг послуги бляхаря або ж рихтувальника стають дуже затребуваними.Невелика вм’ятина на кузові обійдеться його власнику пристойну суму. Багатьом людям статус не дозволяє їздити на автомобілі, на якому знаходяться вм’ятини. Саме тому у вас будуть завжди клієнти. А деякі з гонщиків стануть навіть постійними.

Особливо в зимові дні, коли на дорогах ожеледь, дохід рихтувальника може становити від 10 до 20 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Для початку власного бізнесу можна взяти в оренду і невеликий гараж. А початкові витрати складуть не більше 50 тисячі рублів.