Нова тенденція на ведення здорового способу життя з кожним днем зростає, що і підштовхує виробників до створення нових товарів в цій сфері. Сьогодні на ринку існує багато екологічно чистих продуктів. Але люди почали купувати не тільки здорову їжу, а й лікарські препарати.

В Україні також модна така тенденція, і на цьому грунті може вийти вельми прибутковий бізнес. У цій стані можна дуже вдало придбати навіть готовий бізнес, пов’язаний зі здоровим харчуванням, і на прийнятних умовах. А таким бізнесом може стати виробництвом і продаж фіточаю.

Виробництво фіточаю на Україну

Для успіху даного бізнесу потрібні практично ті ж складові, що і в будь-якому іншому виробництві. А саме: якісна сировина, з якого буде виготовлятися продукт, вдосконалена технологія приготування, а також добре продумана маркетингова програма.

 

Якщо правильно врахувати і налагодити ці три складові, то дуже швидко бізнесмен поверне вкладені гроші і буде отримувати достойний прибуток. Якщо ви вирішили створити велику фірму, а не маленьке підприємство, то ваш бізнес, при відповідних інвестиціях, цілком може вийти і на національний ринок.При сьогоднішньому зростанні ринку, бізнесмен може розраховувати на хороші обсяги продажів. При таких умовах рентабельність даного бізнесу складе близько 25%, а може навіть і більше.

Ринок фіточаю

Сьогодні ринок фруктових та трав’яних чаїв України ще не повністю сформувався і навіть не має якоїсь визначеності. Він фактично знаходиться на стадії розвитку. Судячи з Сведін різних експертів, близько 2-10% чаю українського ринку становить чай вітчизняного виробництва. А ось середньостатистичний громадянин України в середньому випиває цього напою близько 100 літрів на рік. Дана цифра становить близько 40% від загальної кількості рідких продуктів. Ця цифра досить впливова, і саме вона говорить про те, що такий бізнес приречений на успіх.

виробництво фіточая1

Безумовним лідером продажів є чорний чай — близько 90%. Але і інші види чаїв починають поступово набирати популярність. Перспектива вживання екологічно чистих чаїв пов’язана з модною тенденцією проведення здорового способу життя. І з кожним днем попит на даний вид продукції буде лише збільшуватися. Також і збільшуються доходи населення, що грає не останню роль. У цьому бізнесі є якась сезонність. Адже напій вважається як зігріваючий, тому в літні місяці помітний якийсь незначний спад споживання.

Організація бізнесу з виробництва фіточаю

Організувати цей бізнес в Україні можна двома шляхами. Або почати виробництво чаю з нуля, або ж придбати вже діючу фірму. У першому варіанті ви зможете самостійно вибрати тенденцію бізнесу і створити свою унікальний бренд. Але приготуйтеся до того, що на все це підуть додаткові витрати, не тільки фінансові, а й трудові. А ось при покупці готового підприємства, ви заощадите час і кошти. При налагодженому виробництві фіточаю вашим головним завданням буде підтримування заданого рівня виробництва і його подалі розвиток.