Якщо у вас є таке приміщення як гараж, то хай він не пустує просто так, зробіть на ньому бізнес. Перше, що можна зробити, то це елементарно здати його в оренду. Ви будете отримувати стабільний, але все ж невеликий прибуток. Але це не так вигідно, як відкриття власного міні-виробництва саме в гаражі. У цьому випадку вас чекає значний прибуток і перспектива зростання. Отже, давайте розглянемо деякі з бізнес-ідей міні-виробництва, які можуть стати непоганим бізнесом в гаражі.

Створюємо міні-виробництво в гаражі

бізнес ідеї в гаражі

Перш за все, визначитеся, що вам ближче до душі. Наприклад, ви можете робити різні будівельні матеріали в вашому ж гаражі — шлакоблоки, тротуарну плитку та інші. Також можна обладнати міні автомобільну мийку або ж міні — автомайстерню. А вашими клієнтами стануть сусіди з вашого ж гаражного масиву.

Крім цього ви можете вибрати і сферу харчової промисловості. А саме розводити курей-несучок або ж вирощувати гриби. Також в гаражі можна виробляти деякі види меблів або займатися їх ремонтом.

Ви також можете налагодити виробництво і кованих виробів. І також освоїти і інші види діяльності.Наприклад, виробляти упаковку, фарби або навіть пластикові або дерев’яні вікна.

Якщо гараж не перебуває у вашій власності, тоді вам варто оформити спеціальний договір оренди. Далі вам необхідно скласти бізнес-план свого виробництва. Звичайно його можна знайти і в інтернеті, але краще якщо ви проконсультуєтеся з юристом і економістом, для того що б в подальшому у вашого бізнесу не виникало проблем.

Наступний крок — це обмеження вашого стартового капіталу. Після складання бізнес-плану ви будете знати, яка приблизна сума вам необхідна. Ви можете використовувати як власні кошти, а якщо їх не вистачити, то оформити вигідний кредит.

Після цього ваше підприємство необхідно зареєструвати. Це може бути товариство з обмеженою відповідальністю або ж індивідуальний підприємець. Після того як ви оціните всі переваги і недоліки, можете вибрати прийнятну для себе форму. Наступний крок найняти працівників, якщо вам знадобиться допомога. Закупити необхідну сировину і обладнання. І останнє що вам необхідно це отримати дозвіл від СЕС і від пожежної служби.

Виконавши всі ці дії, ви сміливо можете починати свій бізнес — невелике виробництво в гаражі. Але перш вам варто проаналізувати ринок на конкурентів і на збут вашої продукції. Далі займіться зовнішньою рекламою. Розкрутите свій товар за допомогою листівок, засобів масової інформації, а також інтернету.

Бізнес-ідеї в гаражі

Приготуйтеся до того, що в ході вашого виробництва будуть виникати дрібні нюанси, які ви зможете вирішувати вже в процесі роботи. Але для цього давайте розглянемо кожен з видів невеликого виробництва окремо.

Виробництво будівельних матеріалів

Виробництво будівельних матеріалів

 

Якщо у вас є гараж, то чому б не налагодити в ньому виробництво будівельних матеріалів. Навіть невелике приміщення підійде для розстановки необхідного обладнання. Можна виробляти плитку, штучний мармур і шлакоблоки. Такі будівельні матеріали вельми затребувані на ринку, так що ви зможете, сміливо зайняти свою нішу і завоювати постійних клієнтів.

Невелика автомайстерня

Невелика автомайстерня

Також відмінним варіантом стане організація невеликої автомобільної майстерні в приміщенні вашого гаража. Якщо у вас є навички і певні знання в авторемонті, то такий бізнес буде дуже вигідний.

Завдяки мінімальним вкладенням, які знадобляться на закупівлю підручних інструментів, ви знайдете постійних клієнтів. Але в такому разі у вашому гаражі обов’язково повинна бути спеціальна яма. Ви зможете не тільки ремонтувати машини, але і виробляти тонування стекол і шиномонтаж. Завдяки цим додаткових послуг ваша клієнтура збільшиться.

Міні — автомобільна мийка

Міні - автомобільна мийка

Ще один варіант бізнесу, який не вимагає величезних витрат. Але вам знадобиться провести деякі зміни у вашому гаражі. Перш за все, необхідно обладнати яму — відстійник для зливу брудної води і колодязь.Далі придбати спеціальний насос і встановити батарею — регістр з нагрівачем. Ну і не зайвим буде герметизація вашого гаража зсередини за допомогою металевих листів.

Вирощування грибів в гаражі

На перший погляд звучить досить дивно, зате як прибутково. Для того що б вирощувати гриби вам необхідно постійно підтримувати правильний рівень температури і вологості в приміщенні. Такі гриби як гливи або ж печериці дуже популярні під час постів. Ви зможете збувати готову продукцію в магазини, супермаркети, ринки та навіть ресторани. Але такий бізнес може бути сезонним, адже в літні місяці попит на гриби значно падає, що позначається на ціні самого продукту. Також таке виробництво як вирощування грибів належить до сфери сільського господарства та підлягає оподаткуванню.

Для того що б вирощувати гливи в умовах гаража вам знадобиться:

— Постійний контроль вологи — 80-90%, і температури повітря — 13-14 градусів. Для цього можна придбати спеціальне обладнання, яке і буде підтримувати задані параметри. Або контролювати параметри за допомогою газу чи електрики.

  • організація підведення води і її зливу.
  • вентиляція
  • необхідну сировину.

Це можуть бути готові грибні блоки. Звичайно, ви можете і самі зробити такі, але в даному випадку є величезний ризик, зараження бактеріями, які можуть погубити весь урожай. За один культурооборот середньостатистична врожайність одного блоку складе 2-3 кг. У розрахунку на 1 кв. м площі вашого приміщення врожайність складе близько 10 — 13 кілограмів. Протягом року може бути до 4 культурообороти, а це значить, що в рік з одного квадратного метра ви зможете зібрати близько 40-50 кілограм грибів.

— Для продажу грибів вам знадобиться відповідний сертифікат якості, який видає районна санепідстанція, після проведення відповідних аналізів на радіоактивні елементи і важкі метали, гербіциди та пестициди у вашій продукції.

— Також бажано пройти спеціальні курси, для того що б правильно робити і доглядати за грибами.

Виробництво меблів в гаражі

Виробництво меблів в гаражі

Сьогодні існує безліч способів твори, збірки і ремонту меблів. Тому ви можете створити невелике виробництво навіть у себе в гаражі. Вам не будуть потрібні великі капіталовкладення на початковому етапі. Після того як ви отримаєте певне замовлення від свого клієнта, на його ж гроші ви купуєте необхідні матеріали і фурнітуру. Для того що б не було націнки матеріали найкраще купувати на складі, там же і зробити розпилювання.

Практично в будь-якому місті існують спеціальні фірми, які виробляють фасади, стільниці, фурнітуру та інші комплектуючі. Ваше завдання лише полягає в правильній збірці і установці таких меблів.

Виготовляємо ковані вироби

Виготовляємо ковані вироби в гаражі

Якщо ви вирішили налагодити виробництво кованих виробів, то спочатку вам потрібно буде придбати спеціальне ковальське обладнання, яке дозволяє здійснювати ручну, холодну ковку металу. Таке обладнання дозволить вам проводити найрізноманітніші ковані вироби, елементи меблів, всілякі решітки, огорожі для забору, дзеркальні рами, лавки свічники та інші. Протягом одного дня можна зробити близько 10 кв. метрів вже готових виробів.

Незважаючи на те, що ви витратите якісь кошти на придбання самого устаткування, сам бізнес досить рентабельний і швидко окупиться. Але також не забудьте про такому обладнанні як зварювальний апарат та спеціальні фарби для покриття виробів.

виробництво фарб

Виробництво фарб в гаражі

Для того що б організувати виробництво водно — дисперсійних фарб, вам знадобиться таке складові як чиста вода. Також вам необхідно таке обладнання як змішувач для перемішування, диссольвер і для розсіювання компонентів — диспергування. Протягом одного дня з таким нескладним обладнанням ви зможете виробляти близько тони фарби. Сировина для неї ви можете придбати в інтернеті або в спеціалізованих магазинах.

Також можна спробувати виробляти незвичайні гіпсові скульптури, яке люди набувають для прикраси ландшафту та інтер’єру.

Розведення курей-несучок, як бізнес в гаражі

Розведення курей-несучок

І тепер сама креативна і прибуткова ідея бізнесу в гаражі — розведення курей — несучок. Для такого бізнесу вам знадобиться щось облаштувати ваш гараж. По-перше, його необхідно утеплити, встановити вентиляцію і спеціальні сітки для курей. Крім цього ви повинні дотримуватися чіткого режиму годування птиці. Перше годування і вода в 8 або 9-й годині ранку. Далі о 14:00, після чого необхідно провести прибирання посліду, і під час вечірнього годування о 20:00 або ж о 21:00. В принципі ви не витратите багато часу, але режим повинен бути дотриманий.

У цьому бізнесі ви зможете продавати не тільки яйця курей, а й також їх послід, який використовується в якості добрива. Що стосується витрат і доходів, то розрахунки приблизно такі. Одна курка з’їдає 100 грам, корми за день, що буде коштувати близько 0,8 рублів. Вона несе одне яйце, яке коштує близько 3 рублів. А крім цього ще і послід.

Даний бізнес на початковій стадії вимагає деяких інвестицій, адже вам необхідно придбати самих курей.Але всі витрати дуже швидко окупляться і прибуток не змусить себе чекати.

Даним чином, видно, що з гаража, який пустує, може вийти перспективний бізнес або виробництво. А ось яке саме, вирішувати вже вам. Ми сподіваємося, що ви використовуєте наші поради і станете успішним бізнесменом.