Така бізнес-ідея , як виробництво металоконструкцій, не найлегше справа. Але дуже затребуване і прибуткове . Перед тим як ви зважитеся на створення такого бізнесу і почнете складати бізнес-план, хочемо попередити вас, що ця сфера потребує величезних вкладень. Самостійно ви не зможете почати таку справу, тому вам знадобляться додаткові інвестиції.

Необхідні вкладення в бізнес

виробництво металоконструкцій

Перша процедура, яка чекає вас, це реєстрація своєї діяльності. Для оформлення та збору необхідної документації вам знадобиться близько 50 тис. Рублів.

Після цього вам потрібно знайти підходяще приміщення. Його площа повинна бути не менше ніж 250 кв. метрів. У своєму цеху вам необхідно розмістити апарати, верстати, і додаткові підсобні приміщення.Кожен із заводів будується в різних умовах, але в середньому ви зможете укластися в суму 700-900 тис. Рублів.

Також заздалегідь подбайте про підбір співробітників. Штат вашого цеху буде не менше 30 осіб. Ваші працівники повинні бути кваліфікованими фахівцями, мати певний стаж і досвід в цій області діяльності.

Звичайно ж, найбільше коштів піде на придбання необхідного обладнання. Його можна замовити не тільки у закордонних компаніях, а й у вітчизняних. Все це залежить від ваших можливостей. Вартість даних витрат складе не менше 7 мільйонів рублів.

Все це стосується тільки масових, великих підприємств, таких як виробництво будівельних металоконструкцій, наприклад мостовых балок. На невеликому заводі вам не вдасться виконати такий вид продукції. Тому перш ніж починати бізнес визначитеся, що саме ви будете робити і де збувати вашу продукцію.

Необхідні вкладення в бізнес

 

Ще одна стаття ваших витрат, це матеріали з яких будуть виготовлятися конструкції або окремі деталі.Такий матеріал можна закуповувати за прийнятною ціною на пунктах прийому металобрухту. Якщо ви станете оптовим покупцем, то отримаєте пристойну знижку. Але це стосується лише приватних пунктів, тому що на державних пунктах, вам навряд чи вдасться купити матеріал за оптовою ціною.

Ваші початкові капіталовкладення:

  • оформлення документів
  • оренда або придбання приміщення
  • придбання необхідного обладнання та матеріалу
  • реклама

Навіть, незважаючи на те, що ринок в цій сфері не великий, конкуренція все ж таки присутня. Якщо ви хочете отримати свого покупця, то вам необхідно розкрутити своє підприємство і витратити якусь частину фінансів саме на рекламу. Він може активований по радіо або ж зняти спеціальний ролик для телебачення. Також не зайвим буде створення власного сайту, де ви зможете розповісти про надані послуги, ціни, а також покажете фотографії вже готової продукції.

Також при такому величезному виробництві не завадило б створити і автопарк. В цьому випадку ви зможете доставляти вже готову продукцію своїм клієнтам за певну ціну.

На маленькому майданчику можна організувати виробництво легких металоконструкцій. Наприклад, якщо ви захочете виготовляти ковані огорожі, решітки та інші дрібні конструкції для присадибних ділянок. У цьому випадку ваші розтрати значно зменшаться.

Ви повинні будете побудувати приміщення, зареєструватися як приватний підприємець, придбати зварювальний апарат та кілька невиробничих верстатів. У цій сфері бізнесу у вас буде достатня кількість клієнтів.

Ви можете домовитися з невеликими конторами або ритуальними послугами. Реклама може бути присутнім на банерах в районі вашого виробництва. А також в інтернеті. А ось з техніки вам цілком підійде і мікроавтобус.

Незважаючи на те, яких масштабів буде ваше виробництво, ви в першу чергу, повинні скласти свій бізнес-план. Також необхідно підрахувати всі витрати, оцінюючи можливість своїх сил і також вивчити ринок.

Для того що б ваше підприємство не було збитковим, не створюйте незатребувані конструкції, а працюйте безпосередньо з клієнтом, тобто на виробництво замовлення. Даний вид діяльності буде універсальний, як для великого заводу. Так і для невеликого приватного підприємства.

Рентабельність бізнесу і дохід

рентабельність бізнесу з виробництва металоконструкцій

Від такого бізнесу не варто очікувати швидкого прибутку. Для того що б запустити і розрекламувати виробництво знадобиться деякий час. Якщо це велике виробництво, то прибуток почне надходити через 4-6 місяців. А ось дрібне виробництво може і відразу приносити дохід. Все залежить від того як швидко ви знайдете замовники і від кількості цих замовлень.

Що стосується великого заводу, то його покупців варто шукати ще до того як стартує бізнес. Після придбання і встановлення обладнання, а також укомплектування штату можна починати пошуки клієнтів. Найкраще для цього підійдуть будівельні компанії, і неважливо, яких розмірів. Краще якщо серед них будуть і великі і дрібні. Тоді ви зможете проводити різні види конструкцій і отримувати прибуток вже на початковому етапі виробництва.

Що стосується чистого прибутку, то на великому виробництві за місяць роботи можна отримати від 300 тисяч рублів. Але звичайно але ж. Це умовна цифра. А ось прибуток дрібного виробництва буде залежати від наявності замовлень і темпів роботи. Прибуток може становити від 30 і навіть до 70 тисяч рублів на місяць. Головним плюсом дрібного підприємства, незважаючи на більш низькі доходи, залишається те, що практично весь прибуток буде належати його власнику.

Також хотілося б зауважити, що взимку спостерігається спад затребуваність виробництва металоконструкцій. А для того що б не просиджувати час даремно необхідно ще восени набрати якомога більше замовлень. Таких замовлень, які не будуть терміновими. Але така тенденція в основному стосується великого виробництва.

Що стосується рентабельності таких проектів. То в середньому вона становить 30%

Плюси і мінуси виробництва металоконструкцій

плюси і мінуси виробництва металоконструкцій

Головний плюс даного типу виробництва, це затребуваність. Конструкції, виготовлені з металу завжди були і будуть популярними. На кожне з виробів завжди буде свій клієнт.

А ось дрібне виробництво також вигідно і тим, що не вимагає величезних вкладень. Крім цього якщо ваше справа не занадиться, то ви з легкістю зможете перепродати обладнання, обійшовшись без шкоди. Ви не залишитеся в мінусі, в незалежності спрацює ваш невеликий бізнес або ж немає.

А ось у великому виробництві вам знадобляться величезні фінансові вкладення. Плюс тут не так просто знайти клієнтів, зокрема, якщо у вас немає досвіду і реклами в цій сфері.