Такі солодощі як цукрова вата завжди викликають захват, як у дітей, так і у дорослих. Тому така ідея бізнесу дуже перспективна і прибуткова справа в теплу пору року.

Крім цього для відкриття цього бізнесу не будуть потрібні особливі знання. Кожному під силу відкрити таку справу. Все що вам необхідно, це підібрати зручний, людне місце для торгової точки і придбати якісне обладнання.

Необхідні документи для торгівлі цукровою ватою

Продаж цукрової вати1

Цукрова вата вважається продуктом харчування, а тому для її продажу знадобляться якісь дозволи і документи. Головним органом, який буде вас перевіряти, є санепідстанція. У продавця повинна бути медична книжка, документи на підключення до електроенергії, дозвіл на вивезення сміття, а також дозвіл на продаж самої цукрової вати від міського управління. Останній документ вам буде видаватися з обмеженням на один рік, але його можна буде продовжити і в наступному році.

Розташування точки продажу вати

Такий фактор як місце розташування визначає успішність вашого бізнесу. Точка продажу повинна обов’язково бути розташована в людному місці. Для цього чудово підійдуть розважальні центри, міські парки, парки атракціонів, пляжі і місця біля зоопарків.

 

Також можна зробити висновок домовленість з одним із зоопарків або ж парком атракціонів. Вони залишаються в містах на два тижні, і за цей час ви зможете продати велику кількість солодкої вати.

Необхідне обладнання

Продаж цукрової вати2

Ви можете вибрати обладнання вітчизняного або ж імпортного виробництва. Якість обладнання також грає не малу роль в цьому бізнесі. Вітчизняні апарати дешеві, але і якість продукту відповідає апарату.Ви повинні стежити, що б цукор всередині апарату ні підгорав для того що б вата не мала присмак горілого. А для того що б в майбутньому уникнути проблем звичайно краще придбати імпортний апарат.

А ось ціни на апарати досить різні. Наш вітчизняний апарат УСВ-Газ, який працює на газі коштує близько 400 доларів, а ось імпортний Gold Medal Floss Boss обійдеться вам близько 1300 доларів.

Також вам необхідно буде придбати спеціальні палички для накручування вати. Вони можуть бути навіть з малюнками. Але в цілях економії можна зробити і палички зі звичайного паперу.

Сировина для виробництва цукрової вати

Головна сировина для солодкої вати це звичайно ж, цукор. Вам необхідно дві ложки цукру для приготування однієї порції вати. Також крім самого цукру можна додавати харчові та кольорові барвники для того що б зацікавити дітей. Таким чином, ви зможете продавати не просту вату, а вату зі смаком вишні, апельсина, банана, яблука і так далі. Смакові добавки коштують близько 30 доларів за кілограм і розфасовані вони в ємностях по 0,5 кілограма.

Технологія приготування цукрової вати

Продаж цукрової вати

Як ми вже говорили раніше, вам не потрібні спеціальні навички для приготування вати, адже весь процес досить простий.

Вам необхідно засипати цукор всередину центральної ємності. Всередині неї є підігрів, який і буде розплавляти цукор. Так як ємність обертається, то під впливом відцентрової сили, цукор буде розпорошуватися через невеликий отвір.

Продавцю необхідно переміщати паличку всередині апарату, і збирати цукор, який перетворюється в волокна. Після такої дії у вас вийде відмінний кульку з цукру. Діти будуть в захваті, батьки готові платити за задоволення, а ви отримаєте очікуваний прибуток.

Резюме проекту з продажу цукрової вати

Такий бізнес як виробництво цукрової вати прекрасний старт для починаючого підприємця. Ван не потрібні величезні інвестиції і специфічні знання. Також обладнання можна перенести або перевезти в будь-яке місце. Ви самі вибираєте відповідне торжество.

Але все ж у цього бізнесу є свій мінус — це сезонність вживання продукту.