У торговельній сфері відкриття магазину, мабуть, саме прибуткова справа. Тому ми постараємося допомогти бізнесменам, які вирішили освоїти саме цю сферу торгівлі. Розглянемобізнес-ідею відкриття рибного магазину.

Переваги рибного бізнесу

відкриваємо рибний магазин

Риба, як і інші морепродукти завжди популярні серед покупців. Попит на неї не падає ніколи. Риба продається в будь-якому місті, в будь-якому регіоні. Саме риба наділена тими корисними мікроелементами, які так необхідні людині. Але багато хто просто люблять рибу, або ж є особлива категорія вегетаріанців, або ті люди, які під час посту харчуються виключно рибою.

Як відкрити свій магазин?

Перш за все, вас чекають якісь формальності для реєстрації вашого бізнесу. Вам необхідно отримати висновок санепідстанції. Крім цього укладіть договір про вивезення сміття, і отримаєте дозвіл санітарно — виробничого контролю.

Як правильно вибрати місце для магазину?

рибний магазин обладнання

 

Перш ніж знайти місце для магазину, перевірте, чи немає конкурентів на найближчій території. Навряд чи клієнти поміняють звичний магазин, якщо їх влаштовує якість товару.

Якщо ж поруч і є продуктові магазини з невеликим рибним асортиментом, то це зовсім не конкурент.Ваша цінова політика і асортимент буде відрізнятися, так що постійні клієнти не підуть в інше місце за рибою.

Гарне місце розташування поблизу продуктового ринку. Люди будуть йти не тільки за продуктами, а й придбають у вас рибу.

Правильне формування асортименту

Перевага будь-якого рибного магазину — це його широкий асортимент. Тому ви повинні запропонувати покупця різні сорти, ціну та види риби.

Так у вас повинна бути не тільки свіжа, але і копчена, морожена риба, а також різні рибні консерви і пресерви. Крім цього ви можете доповнити асортимент і іншими морепродуктами — ікрою, креветками, раками.

При початковій закупівлю не варто брати багато риби. Краще візьміть кожного виду потроху. Тоді риба швидко не зіпсується. А коли у вас будуть постійні клієнти, і ви зможете побачити попит, тоді можна буде замовляти і більше.

постачальники морепродуктів

рибний магазин постачальники морепродуктів

Після того як ви визначилися з товаром, вам необхідно знайти надійних постачальників. Вибирайте їх відповідно якості і цінової політики. Також не забувайте перевіряти документи, які підтверджують безпеку і якість продукту. Найкраще якщо вашими постачальника будуть не перекупники, а самі виробники.

Торговельне обладнання для риби

Устаткування в такому магазині має бути якісним і надійним. Для кожного виду риби необхідно своє обладнання. Наприклад, свіжоморожена риба зберігається в камерах — ларі. А ось охолоджену рибу розміщують на холодні нержавіючі столи і зверху посипають льодом. Суха риба може висіти на полицях з гачками, а ось пресерви і консерви можна поставити на стелажі.

Складаємо бізнес — план продажу риби

Для кожного бізнесу необхідний свій бізнес план. Ви повинні скласти його, враховуючи особливості вашого району або міста. Також необхідно прорахувати бюджет бізнесу і його масштаби.

Ось деякі з пунктів витрат, з якими вам доведеться зіткнутися:

  1. Купівля або оренда приміщення — від 500 доларів і вище.
  2. Закупівля товару — 1500 доларів в тиждень або близько 5 тисяч доларів на місяць.
  3. Оформлення медичних книжок для продавців і персоналу — 80-130 доларів за одну людину.
  4. Зарплата — близько 400 доларів на одного працівника.
  5. Оплата комунальних послуг — 200 доларів