Сьогодні набирають популярності такі види барів як кальянні, так що розглянемо бізнес-ідеюкальянної для просунутих.

В таких закладів можуть із задоволенням проводити час не тільки молодь, а й солідні люди. Існує варіант окремої кальянной, але найчастіше такі бари прикріплені до нічних кафе, клубах і барах. Тому якщо ви власник такого, то ваш бізнес може розширитися і залучити нових клієнтів.

Вартість відкриття кальянної

Відкриваємо кальянную вартість

Даний бізнес не дуже витратний, якщо враховувати відкриття на території існуючого закладу. Що стосується оренди приміщення, то ціна може дуже різною. Основні витрати підуть на придбання самих кальянів, вугілля, заправок, тютюну, а також необхідно придбати вогнегасники, щоб уникнути пожеж.Все це обійдеться вам близько 1000 доларів. Звичайно ж, краще придбати закордонне обладнання.Адже кальян вже давно не новинка, і люди розбираються в їх якості. Якщо відвідувачі оцінять якість кальянів, то вони стануть вашими постійними клієнтами.

 

Пошук приміщення і створення інтер’єру

Відкриваємо кальянную створення інтер'єру

Перш за все, вам необхідно підшукати то заклад, де ще немає послуг кальяну.Для того що б обладнати кальянную кімнату вам знадобиться окреме приміщення. Воно звичайно ж, вибирається виходячи з того які у вас фінансові можливості і бажання.

Якщо ви вирішили відкрити кальянную, як самостійний заклад, то найкраще вибрати якесь тихе місце без всякого офіціозу. Адже часто люди приходять в кальянную саме для того що б розслабитися або заспокоїться.Виходячи з цього, дизайн і всі меблі повинні бути пастельних НЕ яскравих тонів. Що стосується меблів, то добре підійдуть великі дивани та величезна кількість подушок. А ось столи повинні бути, навпаки, на маленьких ніжках.

Також важливим моментом надання правильної атмосфери для кальянної вважається музика. Звичайно ж, вона може бути різною, але головне що б музичний супровід підходило під всю концепцію закладу. Головне що б музика не була гучною і нав’язливою. Адже люди будуть вести бесіди, а не перекрикуватися один з одним.

Теж стосується і освітлення. Не робіть його занадто яскравим, але і ні похмурим. М’яке, невимушене підійде найкраще. Для цього підійдуть світильники, торшери, а ось загальне освітлення не рекомендується.

асортимент

Головне що повинен представляти ваш асортимент це всілякі види заправок для кальяну, не тільки традиційні, але й екзотичні. Також ви можете пропонувати і напої. Серед них повинен обов’язково бути натуральна кава і чай. Це найбільш затребувані напої в заклади подібного роду. Також можна запропонувати і деякі алкогольні напої — вино, коктейлі та пиво. У меню можна запропонувати кілька легких закусок і салатів. А ось з десертів можна запропонувати східні солодощі. Чим більше буде меню, тим більше клієнтів ви зможете залучити.

Підбір персоналу

Підбір персоналу для кальянної

Велику роль в такому закладі також грає якість обслуговування персоналу. Кальянщики повинні обслуговувати, консультувати клієнтів у виборі кальяну і його основи. Спілкування має відбуватися в активній, але не нав’язливою формі. Також співробітники повинні знати і розповідати щось цікаве з кальянним мистецтвом і його вживанням.

Мінуси і плюси кальянного бізнесу

Головним плюсом такого бізнесу вважається його швидка окупність, а також легкість складання бізнес плану.

А ось складність полягає в тому, що працювати кальянная буде в основному в темний час доби. Якщо ви раніше не працювали в цій області діяльності, то одному вам буде важко відтворити необхідну атмосферу сходу. Але якщо порадитися з фахівцями і ретельно все продумати, то бізнес неодмінно стане успішним.