Вперше такий бренд як Dance Heads з’явився в Голлівуді. Але зараз він популярний у багатьох сарань світу. Родзинкою цього бізнесу є те, що обладнання Dance Heads унікально і єдине в своєму роді.

Після того як обладнання вийшло на ринок, була створена окрема сфера бізнесу. Весь процес базується на фото і відеозаписувальних 3D студій. Для того що б отримати прибуток від такого бізнесу, необхідно встановити його саме в місцях великого скупчення людей. Також воно популярно на проведеннях корпоративів, свят і різних урочистостей.

Головне гасло бізнесменів Dance Heads — «Роби все, що б люди посміхалися». Якщо ви так само вважаєте, то чому б вам не зайнятися цим бізнесом.

Dance Heads logo

 

Обладнання для бізнесу

  1. Студії Dance Heads. Це перше обладнання, яке з’явилося на ринку. Це такі собі звукозаписні студії, де люди можуть швидко змонтувати невеликі музичні кліпи, героями яких і будуть самі клієнти.Після монтування вже готовий продукт віддається клієнту. Але зняте відео він також може отримати на Вашу електронну адресу або завантажити його на свій телефон. Також в цій студії можна роздрукувати кадри з самого відео ролика.
  2. ARV — відео студії. Ці студії вже отримали звання технологія майбутнього. Адже в такій студії суміщені два світи — реальний і віртуальний. Перебуваючи перед камерою, клієнт отримує самі неймовірні враження. Створюється таке враження, що ти потрапив в інший світ, де тебе оточують обрані тобою ж персонажі. Так, наприклад дитина може в студії пограти з віртуальним дельфіном, а ось підліток вступити в захоплюючу сутичку з інопланетянином. Дорослі можуть вибрати для спілкування будь-яку історичну особистість. Все, що відбувається дія також записується на диск, який після сеансу вручається клієнту. Все, що відбувається виглядає як справжнісінька реальність.
  3. 3D — фотостудії. Всього за кілька хвилин за допомогою даної технології на студії ви зможете замовити і роздрукувати незвичайну фотографію з найрізноманітнішими 3D ефектами. Такі фотостудії абсолютно нові і фото послуги, які вони надають, може виконає вам звичайний фотограф. Ця новинка з’явилася завдяки апаратурі Dance Heads. Клієнт може вибрати не тільки різні ефекти, але і тему і протягом декількох хвилин отримати зачаровує фото. Споживачі завжди бажають яскраві спогади, тому такого роду бізнес буде приносити колосальний успіх.

Робота з обладнанням

DANCE HEADS1

Таке непросте обладнання як Dance Heads не вимагає особливих вимог до приміщення. Його можна ставити разом з іншими видами послуг. Наприклад, в кінотеатрі, парку, цирку і в різних розважальних і торговельних комплексах. Загалом, скрізь, де спостерігається велике скупчення людей.

Також можна використовувати і невеликі моделі студій при проведенні різних урочистостей і заходів.Мобільну студію, можна додатково використовувати в якості рекламного інструменту для різного роду товарів і акцій.

Так як ці послуги вважаються новинкою, то даний бізнес дуже перспективний і, що немало важливо, прибутковий. Ваші клієнти будуть в захваті від отриманого результату, і вони неодмінно розкажуть своїм знайомим про таку послугу.

прибуток проекту

Отже, деякі цифри прибутку від використання обладнання Dance Heads:

  1. Урочисті заходи. При мінімальному замовленні о другій годині, ціна замовлення складе близько 700 доларів. А ось кожну наступну годину буде коштувати від 300 до 500 доларів. На свята послуги вашої студії будуть в середньому орендуватися на 4 години. Якщо в середньому за торжество ви отримаєте 1000 доларів, то в місяць ваш прибуток буде близько 8000 доларів. І це тільки за вихідні дні.
  2. Для того що б відняти середній дохід від продажу дисків, ми проаналізували роботу чотирьох студій, які працюють в США. Протягом одного тижня чотири студії продали близько 850 дисків. А це означає, що в середньому одна студія випускає близько 200 дисків. Ціну на диск власник встановлює сам, але середня вартість становить близько 12 доларів. А значить, що за тиждень на дисках студія заробляє близько 2500 доларів.

За простими підрахунками видно, що такий бізнес як Dance Heads не тільки перспективний, але і дуже прибутковий.