Як відомо кращий засіб для розслаблення і заспокоєння організму це масаж і бізнес ідеявідкриття масажного салону, як в косметичних, так і в лікувальних цілях справа перспективна.Багато з установ сьогодні пропонують послуги масажу. Це косметологічні та медичні центри, салони краси, а також фітнес — студії.

Салон денного виду буде приносити вам гарний прибуток, якщо все правильно прорахувати. Також протягом одного року всі витрати повернуться і ви будете отримувати стабільний прибуток.

Нехай вас не лякає те, що для деяких видів масажу необхідний дозвіл міністерства охорони здоров’я.Але ви просто можете не включати такий вид масажу в спектр ваших послуг, і однією проблемою менше. Зазвичай класичні види масажів не вимагають ліцензій і дозволів.

Підбір приміщення для масажних послуг

відкриття масажного салону

Статистика показує, що всього лише 30% людей, які роблять масаж, роблять це з метою позбавлення від захворювань, а всі інші просто для розслаблення. Таким чином, люди не тільки високого, але і середнього достатку стануть вашими клієнтами. Добре якщо ви зможете орендувати приміщення в одному з елітних або центральних районів. Для того що б клієнти могли до вас недовго добиратися, або ж вийшовши з дому відразу потрапити в масажний салон.

 

Найчастіше бізнесмени викуповують або орендують приміщення на першому поверсі житлового будинку, це дуже зручно. Але згідно з вимогами санепідстанції для роботи одного фахівця має бути виділено не менше 8 квадратних метрів. А якщо два фахівця працюють в одній кімнаті, то її розміри не повинні бути менше 12-16 квадратних метрів.

Устаткування для масажу

масажний салон

Перш за все, вам знадобляться:

  • масажні столи — близько 600 доларів за один
  • меблі — столи, шафи та дивани — близько 1200 доларів
  • кушетки, лежака — 150 за одиницю

Також в масажному салоні обов’язково повинен бути душ і туалет, а також може бути і ванна для прийняття додаткових розслаблюючих процедур. Звичайно ж, вам також знадобляться ароматизовані масла і крему для масажу, які найкраще купувати у оптових постачальників.

Персонал масажного салону

Звичайно ж, запорука успіху масажного кабінету залежить в основному від якості послуг майстрів — масажистів. Вам необхідно підібрати кваліфікованих і досвідчених співробітників. Якщо клієнтові сподобається перший масаж, то він неодмінно прийде на другий сеанс, а на третій приведе з собою ще одного клієнта. Не забувайте про підвищення кваліфікації ваших масажистів і відправляйте їх на різні майстер класи, семінари і курси.

Але крім масажистів вам також знадобиться комунікабельний адміністратор, і бухгалтер. Але їх функції може виконувати і сам власник.

види масажу

види масажу

Для того що б у вас було багато клієнтів, не варто обмежуватися лише одним видом масажу. Нехай їх буде якомога більше. Також надайте якісь екзотичні послуги для того що б залучити клієнтів. Так це можуть бути: класичний, загальний, мануальний, рефлекторний, антицелюлітний, ароматичний, банковий, енергетичний та інші види масажу.

Вартість відкриття масажного салону

Для відкриття масажу площею близько 70 квадратних метрів вам знадобляться такі витрати:

  • Ремонт і дизайн масажного салону — 8000 доларів
  • Спеціалізовані масажні столи — близько 1200 доларів
  • Додаткові меблі (кушетки, крісла, шафи) — 1200 доларів
  • Витрати на ароматичні та косметичні засоби — 100 доларів

Крім цього вам знадобляться кошти на оренду приміщення, вартість якої залежить від конкретної площі, району та міста.

Рентабельність масажного салону складе близько 30%.