Кінотеатр як і раніше є одним з улюблених місць розваг і відпочинку людей. Якщо кінотеатр добре обладнаний і там показують сучасні фільми, то у вечірній час або ж на вихідні туди практично неможливо купити квиток. А це значить, що така бізнес-ідея як відкриття кінотеатру прибуткове і успішну справу навіть для непрофесіонала.

У невеликих регіонах, така сфера розваги відсутня, так що у вас є прекрасний шанс, що б почати свою справу. Відкривши такий заклад, як кінотеатр ви станете монополістом і зможете встановлювати свої ціни на квитки, не конкуруючи ні з ким. Але навіть якщо у вашому місті є кінотеатр, то такий бізнес все одно не буде програшним. Завжди можна показувати інший репертуар, ніж та завоювати популярність клієнтів.

формат закладу

відкриваємо кінотеатр

Сьогодні існують різні формати кінотеатрів. Перш ніж ви відкриєте свій, необхідно визначиться з концепцією і видом.

Великий кінотеатр. Це цілий комплекс, в якому є не один, а кілька залів з різною кількістю місць. Також в ньому можуть перебувати кафе та інші заклади.

Невеликий кінотеатр. Це приміщення може поміщати близько 50 місць. Цей варіант підійде для початківця бізнесмена і невеликого регіону. Ми б хотіли розповісти вам про формат саме такого кінотеатру.

 

Місцезнаходження та оренда приміщення кінозалу

Відкриваємо кінотеатр приміщення

Якщо ви зібралися відкривати міні кінотеатр, то вам зовсім не обов’язково будувати спеціальне приміщення для нього. Ви можете підшукати відповідне приміщення і привести його в порядок, так що б воно відповідало нормам пожежної служби та санепідстанції.

Головна вимога для будь-якого з кінотеатрів — це досить високі стелі. Тому при виборі приміщення вам варто врахувати таку вимогу.

А ось найкращим місцем розташування кінотеатру стане приміщення в центральній частині міста або ж біля або всередині розважального або торгового комплексу. Загалом, кінотеатр повинен бути там, де спостерігається велике скупчення людей.

3D кінотеатр

3D кінотеатр

Сьогодні актуальніше і популярнішим відкриття не простого кінотеатру, а саме 3D. Також і багато хто з кіно новинок стали виходити в цьому форматі. Так що якщо ви вирішили відкривати кінотеатр, то краще зробити це в форматі 3D. Це не тільки перспективно, але і прибутковіше.

Апаратура для 3D кінотеатру

Перш за все, вам знадобиться спеціальна техніка, яка буде транслювати фільми в даному форматі.Також необхідно і обладнання для акустики. Ну і ніякої кінотеатр не може обійтися без спеціальних крісел. А ось їх вибір уже залежить, яка якість ви віддасте перевагу і яку суму готові на це витратити. Вам також знадобляться різні блоки живлення і ще деяке обладнання.

Що необхідно для відкриття кінотеатру

3D кінотеатр спецефекти

З самого початку вам необхідно зареєструвати свою фірму або ж оформити свою діяльність як приватний підприємець. Але найкраще підійде реєстрація бізнесу з обмеженою відповідальністю.

Також вам необхідно укласти договір з компаніями дистриб’юторами, для того що б отримати дозвіл на показ фільмом. У цьому договорі буде зазначено рядки, вартість і кількість тих фільмів, які вони вам нададуть.

Вартість відкриття

Вартість вашого бізнесу буде залежати від його масштабності та апаратури. Адже ви можете придбати або дешеве, або якісне обладнання. В середньому вам необхідно витратити близько двох мільйонів доларів на весь проект. Але невеликий кінотеатр обійдеться вам навіть в тридцять тисяч доларів.