Однією з найбільш цікавих тем на нашому сайті, є пошук цікавих ідей бізнесу з Америці. Прямо зараз ми з вами поговоримо про те, де потрібно шукати ідею, як її шукати і що найцікавіше, так це те, що ми постараємося виділити тільки найцікавіші факти.

Кожен в світі людина знає про те, що США це країна підприємництва, в Водночас як той же Китай це країна де переважають торговці, а от Німеччина — промислова країна. Дані твердження ґрунтуються на різних дослідженнях, а також на рівні розвитку економіки вищезазначених країн.

Власне саме такого поділу сприяв той факт, що Сполучених Штатах Америки майже кожен день створюється величезна кількість оригінальних і нових ідей для своєї власної справи, вони в свою чергу представляють собою ніде не зустрічаються і унікальні напрямки.

Крім того потрібно зазначити, що величезна кількість з цих ідей не стають конкурентоспроможними і не можуть прижитися в Масштабах Росії та інших країн СНД. Прямо зараз давайте проведемо аналогію з тим же пошуком успішної і хорошої ідеї для бізнесу в США з пошуками золотого самородка в купі породи. Але все ж, хоч як крути, але після вдалого перебування такого «самородка» володар починає нову, по-справжньому райське життя.

Найцікавіші бізнес ідеї з Америки, які принесли прибуток

Цікаві бізнес ідеї

До числа перших можна віднести Бреда Хьюза (США) — 5,3 млрд. $. Ця людина почав свій бізнес на території Америки зі звичайної установки камер зберігання на автобанах. У ті часи, як тільки бізнесу тільки почав створюватися і рости, його можна було віднести до ідей малого бізнесу, але в той же час за своєю оригінальністю і простоті він зміг перевершити неймовірну кількість всіх інших напрямків успішного бізнес старту.

Друге місце — по праву заслуговує Ральф Лаурен — 5 млрд. $. Суть його ідеї з нашої точки зору, в принципі характеризує власне весь малий бізнес США, а якщо конкретніше то вся ідея полягала лише в тому, щоб наклеювати на футболки наклейки з ярликами коні. Дуже просто, нехитро і що найголовніше — надприбутковий.

Третє місце зайняв Джефф Бізос — 4,4 млрд. $. Його ідеї повністю належали до сфери інтернету, і той результат, який зміг показати даний підприємець відомий всім сьогоднішнім власникам інтернету — це магазин Amazon.com. Цим прикладом можна показати як свіжа бізнес ідея «потрапила» в струмінь динамічного ринку. Головне що саме це захоплення змогло зробити його власника не тільки дуже багатим, але і неймовірно відомим.

Четверту сходинку займає Тай Уорнер — 4,5 млрд. $. Ось вам ще один дуже яскравий приклад успішності в малому бізнесі Америки ідеї, на якому можна заробити величезні гроші. Вся суть цієї ідеї дуже навіть проста, вона полягала в наступному: випуск м’яких ведмедиків, кожен з різним ім’ям і що найголовніше — маленькими партіями, яких природно відразу ж почали колекціонувати. Ось як потрібно ставати справді успішним в Америці.

Інші приклади наводити не будемо, так як в цілому цих чотирьох прикладів більш ніж достатньо для того, щоб охарактеризувати малий бізнес в США, в суті кожного з яких лежить вона дуже простенька ідея, нехитре виконання і, звичайно ж, максимальний прибуток.

А висновок напрошується такий, у американців на відміну від нас набагато простіше, виходить, конвертувати свої навички та вміння в прибуток і бізнес. У той же час ці хлопці не боятися пролетіти або більш того здатися «дурними», адже на початковому етапі кожна з ідей виглядала досить просто. Тому при виборі американські бізнес ідеї 2013/2014 року, потрібно мати на увазі величезну кількість «простих» напрямків, але це як мінімум на самому початковому етапі.

Головне щоб ви запам’ятали для себе, ніколи не поспішайте відкидати, а подумайте, порахуйте або просто «приміряйте» даний американський бізнес на свій регіон і на себе і тільки вже після всього цього можете робити якісь висновки.

Реклама Если вам необходим таможенный брокер в Харькове, советуем посетить сайт http://broktransconsult.com.ua

Після того як ми з вами пройшлися по темі пошуку малого бізнесу в америці ідеєю, якого охарактеризували більшість початкових ідей малого бізнесу США, потрібно вже переходити до питання, а де ж нам шукати такі ось ідеї?

Відповідь як завжди лежить на поверхні, найнадійнішим джерелом для пошуку американських ідей можуть стати тільки американські сайти з бізнес ідеями. Хотілося б застерегти, що досить таки часто американські ідеї трапляються на сторінках інтернет ресурсів Росії, які присвячені саме таким ідеям для бізнесу.

Але не можна забувати, що при цьому всі вони проходять деяку «цензуру» власниками і самі редакторами, в результаті більше 90% таких ідей просто кануть в небуття, так що за найновішими і свіжими бізнес ідеями з Америки, потрібно вирушати на їх же сайти .

Ще однією дуже кумедною особливістю цих же американських сайтів, якраз буде те, що вся ця інформація буде надана виключно в маленькій описової частини бізнес ідеї, де просто не буде адекватних і більш виразних пояснень на рахунок функціональних особливостей цього бізнесу або ж по технологіях його старту. Всі особливості потрібно буде шукати на інших сайтах або ж вчити самому.

Найвідоміші американські сайти бізнес ідей

американські сайти бізнес ідей

Перший сайт www.entrepreneur.com , в рубриці, яка присвячена малому бізнесу, ви знайдете більше тисячі різних ідей, величезна кількість з яких будуть на всі 100 відсотків ставитися до тих самих категоріях «Бізнес ідеї з Америки». Тут дуже вдало продумана сортування, в якій розробники змогли врахувати всі можливі варіанти побажань та інтересів своїх відвідувачів.

Наступний сайт www.coolbusinessideas.com , даний ресурс зумів вмістити в собі набагато більш великий каталог американських бізнес ідей, куди увійшли понад три тисячі бізнес ідей і навіть деяких прикладів з оригінальними рішеннями в області малого бізнесу.

Третій сайт www.businessknowhow.com , тут творці постаралися дотримуватися всі канони американських сайтів з бізнес ідеями, тобто він, як і всі інші ресурси володіє величезною базою бізнес ідей, де дуже часто зустрічаються дуже тривіальні ідеї бізнесу в Америці.

Останній сайт www. powerhomebiz.com , головною відмінністю від всіх інших сайтів з бізнес ідеями, тут полягає в присутності корисної інформації по ряду найцікавіших ідей. Для бажаючих, тут можна буде прочитати про обладнання та технологічних циклах, які потрібні будуть для початку бізнесу.

За допомогою цих чотирьох найпопулярніших сайтів по бізнес ідеям з Америки / США показують нам те, що знайти цікаву для вас інформацію цілком реально, більш того інформація як правило добре структурована і не менш корисна.