Ми хотіли б розповісти вам про не зовсім звичайної бізнес-ідеї , яка принесе Вам успіх. Якщо ви творча людина і у вас добре розвинена фантазія, то чому б вам не почати створювати і продавати букети, які зроблені з фруктів.

Кожна людина здивується, якщо йому на свято подарувати таке чудо, а це означає, що у вас будуть постійні клієнти. Але, крім того, що такий букет можна подарувати, їм також можна прикрасити банкетний стіл. Ось вам і ще одна сфера бізнесу.

У фруктовому букеті поєднані такі якості як креативність, корисність краса. А ось для того що б букет простояв довгий час ви повинні використовувати якісне обладнання та лише свіжі фрукти. Але фрукти — це не єдиний компонент букета. Його також можна прикрасити іншими елементами, наприклад, шоколадом.

Як самостійно зробити фруктовий букет

фруктові букети

Вся процедура не дуже складна. Але приготуйтеся до того, що в такій тонкій справі потрібно терпіння, фантазія і бажання.

Для того що б самостійно зробити такий букет ви можете використовувати самі звичайні кухонне приладдя. Це ножі різної товщини і довжини, для того що б робити різну нарізку фруктів, спеціальні палички для скріплення фруктів (можуть підійти звичайні зубочистки). А також вам необхідно заздалегідь підготувати посуд, де саме буде зберігатися вже готовий букет.

Варіантів для створення букетів маса. Вам просто необхідно трохи пофантазувати і у вас неодмінно вийде шедевр. Після невеликого тренування ви зможете красиво нарізати фрукти і оформляти незрівнянні, неповторні композиції.

Так, наприклад, апельсин можна нарізати великими кубиками і викласти з нього основу для букета.Наступний шар може бути з контрастного ківі, який можна нарізати вже трикутниками. Після яскраво зеленого можна нарізати жовтий банан, наприклад, у формі зірочок або сердець.

Підбирайте композицію, звертаючи уваги на кольорову гамму. А для того що б все трималося, скріпляйте фрукти паличками для барбекю. Так наприклад можна в середину поставити полуницю а з боків прикріпити шматочки ананаса для того що б вийшов неповторну квітку.

 

Фрукти в вашому букеті можуть самі різні. Бажано що б всі вони були яскравих кольорів і вирізані кожен у своїй манері. Це додасть не тільки особливої оригінальності фруктам, а й також поліпшить його смакові якості.

Якщо ви вирішите створити фірму з приготування фруктових букетів, то вашої обов’язкової послугою має бути створення продукції під замовлення. Для цього вам необхідно створити якийсь каталог товарів, який повинен складатися з мінімум 20 різновидів букетів, в різній ціновій політиці і з різними інгредієнтами.

Всі їх можна сфотографувати для того що б клієнту було легше вибрати. Крім цього можна запропонувати своїм клієнтам і таку послугу як доставка до місця призначення.

Поки що в цій ніші ринку немає особливої конкуренції. Тому у вас є всі шанси стати монополістом в цій сфері і дістати якомога більше клієнтів. Але крім букетів з фруктів ви можете додатково створювати букети з цукерок, що також креативно і популярно.

екологічна експертиза

фруктові букети екологічна експертиза

Сьогодні на ринку не дуже багато фірм, які пропонують послуги проведення екологічної експертизи , а от попит на таку послугу все більше і більше зростає. Даний бізнес вважається вигідним, адже вашим клієнтом можуть стати всі, хто мають квартири, власні офіси і приватні будинки. А таких, більш ніж достатньо.

послуги

фруктові букети бізнес

Ваше установа може надавати наступний спектр послуг:

 • Вимірювання рівня електромагнітних полів і ступеня радіації;
 • Визначення рівня шуму і вібрації;
 • Дослідження хімічного складу води, повітря та ґрунту;
 • Визначення на наявність бактерій у воді, повітрі та різних продуктах харчування.

Для того що б почати таку діяльність вам будуть потрібні відповідні сертифікати і ліцензії. Але є і такі компанії, які можуть працювати і без них. Але в цьому випадку всі дані надані замовникові не будуть дійсними з юридичної точки зору. У вас буде набагато більше клієнтів, якщо ви сертіфіціруете свої послуги.

устаткування

Ви самі маєте право вибирати, яким обладнанням будете користуватися, і які послуги будете надавати.Ось приклад найпоширеніших для такої лабораторії пристроїв:

 1. Дозиметр — радіометр — вимірювач рівня радіації — близько 2-3 тисяч доларів
 2. Психрометр — вимірювач вологості повітря — близько 150 доларів
 3. Вимірювач кількості пилу — 2 тисячі доларів
 4. Шумометр — вимірювач шуму — 200-400 доларів
 5. Люксометр — вимірювач освітленості — 100-350 доларів
 6. Віброметр — від 1 тисячі до 5 тисяч доларів, в залежності від функцій
 7. Вимірювач електричних і магнітних полів — 1-2 тисячі доларів

персонал

Для того що б ваша фірма нормально функціонувала вам будуть потрібні такі фахівці як еколог, санітарний експерт, лаборанти, бухгалтер, водій та юрист. Саме юрист буде укладати договори, і підтверджувати справжність результатів.

Підбір приміщення

Вам знадобиться невеликий офіс, який можна переробити в лабораторію. Також можна підшукати і приміщення, яке раніше було лабораторією. Адже вам знадобляться деякі умови для аналізу даних.Також можна придбати порожньо приміщення для того що б обладнати всі так як буде завгодно саме вам. Але крім самого приміщення вам знадобиться автомобіль, для перевезення зразків і для того що б співробітники могли приїжджати на перевірку прямо до замовника додому.

Технологія проведення експертизи

фруктові букети технології

З деякими приладами вимірювання досить просто працювати. Вони без спеціальних аналізів покажуть вам результат. А ось якщо вам замовили експертизу води або грунту, то тут потрібно більше часу і зусиль. Для цього необхідно взяти зразок, який буде обстежитися в умовах лабораторії.

Якщо у вас будуть працювати кваліфіковані співробітники, то їм не доставить ніяких труднощів зробити подібне дослідження. Ви також можете завести зразки в санепідстанцію, але тоді прибуток від вашої послуги буде не такий великий.

необхідні вкладення

Вам знадобляться витрати на оренду лабораторії, і її облаштування, закупівлю необхідного обладнання, виплату заробітної плати співробітникам, а також оформлення самого бізнесу. Стартові вкладення такого бізнесу як відкриття екологічної експертизи складуть близько 40-50 тисяч доларів.