Як ніколи раніше закладу типу фаст — фуд стали популярними . Адже тут харчуються багато людей під час обідньої перерви і також влаштовують веселі, вечірні посиденьки.

Їжа в таких закладу зазвичай готується з напівфабрикатів, і завдяки цьому клієнт протягом декількох хвилин отримує своє замовлення. Якщо ви вирішили побудувати свій бізнес саме в сфері громадського харчування, то вам варто задуматися про такий перспективний і популярному закладі як фаст — фуд.

Попит на кафе швидкого харчування існує не тільки у великих містах, а й також у маленьких регіонах. За невисоку ціну клієнт отримує смачну поживну їжу.

Перш ніж ви оберете місце розташування для свого ресторанчика, вам необхідно знайти таке місце, де розташовано багато офісів, банків та інших установ. Адже саме офісні працівники становлять більшу частину клієнтів.

А ось на околиці міста або в якомусь спальному районі клієнти будуть відвідувати фаст — фуд лише на свята і вихідні дні.

У маленькому місті вашими головними клієнтами стануть маленькі діти і їх батьки, а також молодь. Так що вам доведеться подумати, як залучити не тільки дорослих, а й як створити комфортну атмосферу для дітей. Це може бути невелика ігрова кімната, виконана в дитячому, яскравому дизайні. Або один клоун, який буде веселити дітей, і роздавати їм повітряні кульки.

аналізуємо конкурентів

Відкриття фаст-фуду

 

Величезну роль в успіху вашого фаст — фуду зіграють конкуренти, а вірніше їх відсутність. Це стосується саме великих міст. Вам необхідно досліджувати ринок, цінову політику, асортимент пропонованої продукції, і місця розташування інших подібних закладів. За допомогою такого аналізу ви зможете уникнути помилок вже на початковому етапі.

Реєстрація бізнесу

Відкриття фаст-фуду реєстрація бізнесу

Перш за все, ви можете зареєструватися як індивідуальний підприємець. Ліцензія на торгівлю в кафе швидкого харчування вам не знадобиться, а ось дозвіл від пожежної інспекції та санепідемстанції обов’язково. Також вам знадобляться спеціальні сертифікати, які підтверджують якість обладнання і продукції відповідно до встановлених норм.

Підбір приміщення для торгівлі фаст-фудом

Відкриття фаст-фуду асортимент

Як вже ми говорили раніше, такий заклад як фаст — фуд має перебувати там, де спостерігається великий потік людей. Відмінним варіантом буде розміщення кафе біля або ж всередині розважальних або торгових комплексів. Але також не програшним варіантом розміщення фаст — фуду в окремому приміщенні в діловому районі міста.

Що стосується кількості кімнат, то серед них повинен бути просторий торговий зал, кухня, склад для продуктів і різні кімнати для персоналу (туалет, роздягальні та інші).

Меню — асортимент

Відкриття фаст-фуду вибір приміщення

Що стосується меню подібних закладів, то це і є їх основною перевагою. Адже подача і приготування їжі здійснюється швидко. Асортимент такого закладу повинен бути широким і різноманітним. Також зверніть увагу і на красиву подачу і на присутність такої послуги як упаковка (їжа з собою).

Крім цього можна використовувати підноси, коробки, пакети і навіть склянки з логотипами вашого закладу. Зайва реклама ніколи не завадить.

Зазвичай меню такого закладу складається в основному з гамбургерів, сендвічів, картоплі фрі, пиріжків, гарячих і холодних напоїв, морозива і простих салатів.

вартість відкриття

Первинні вкладення знадобляться для закупівлі кухонного обладнання. А це тостери, фритюрниці, гриль, різноманітні печі і духовки, кавоварки, холодильники і фасувальні станції. Якість і вартість подібного обладнання може бути самим різним, залежно від можливостей бізнесмена.

Але крім самого обладнання вам знадобляться вітрини, меблі для відвідувачів і касові апарати. Ви можете вибрати варіант дерев’яної або шкіряних меблів, але найдешевше коштуватиме пластикова. А ось посуд в подібних закладах найчастіше пластикова. Та, яку не шкода викинути. На все це вам в середньому знадобиться близько 15 тисячі доларів. Ідея даного бізнесу безсумнівно заслуговує на увагу.