Якщо вас все ще турбують сумніви з приводу бізнес-ідеї відкриття ювелірного магазину, то ми хочемо запевнити Вас, що такий бізнес вигідний і перспективний. Навіть не дивлячись на те, що ринок конкурентний і такий товар можна знайти практично в кожному місті, клієнтів все одно стає все більше і більше. Попит на вироби з золота великий, а це означає, що бізнес буде прибутковим.
відкриття ювелірного магазину

Більшість ювелірних магазинів пропонують не оригінальні, шаблонні товари. Для того що б саме ваша фірма стала успішною, необхідно придумати оригінальну родзинку, і тоді всі ваші конкуренти виявляться на другому плані.

У зв’язку з тим, що коливання ціни на золото постійно спостерігається, ювелірні прикраси вже давно не розглядаються як капіталовкладення. Виробники вибрали іншу тактику. Вони акцентують на тому, що золото, це звичайний продукт споживання. І цю покупку не варто завчасно планувати. Сьогодні середній чек в ювелірному магазині становить близько 100-150 доларів, що практично дорівнює чеку супермаркету продовольчих продуктів.

 

Для того що б товар був доступний кожному покупцеві, необхідно грамотно підібрати асортимент в різних цінових категоріях. У вашому магазині можуть бути товари не тільки з золота, а й зі срібла, платини, а також прикраси інкрустовані діамантами та іншими дорогоцінними каменями. У цьому випадку кожен покупець зможе вибрати товар, який дозволить його гаманець. У будь-якому бізнесі важливо, що б клієнти були не тільки з високим, а й з низьким достатком.

Розташування магазину

розташування ювелірного магазину

Також важливе значення має і саме розміщення магазину. Такий салон повинен розташовуватися тільки в центральній частині міста. Адже ювелірні вироби — це не товар першої необхідності, а значить, на околиці міста навряд чи хтось буде їх купувати. Придбання товару в такому магазині або навіть просто його відвідування в черговий раз підкреслює статус клієнта.

Оформлення ювелірного магазину

оформлення ювелірного магазину

На такий нюанс як оформлення магазину також варто звернути увагу. Ваш магазин повинен залучати клієнтів, але це не повинно бути в агресивній, яскравій формі. Найкраще якщо ви додасте розкоші і простоти приміщенню. А для цього необхідно багато простору, світла, чистота і якась граціозність.Також не варто розміщувати прикраси на вітрину зовнішнього фасаду. Найкраще прикрасити її іншими елементами або ненав’язливою рекламою.

Організація бізнесу

Дана сфера бізнесу є вигідне вкладення і швидке отримання прибутку. Для того що б ви побачили результат необхідно робити ставку на середню і низьку цінову категорію. Адже продаж від найдорожчих виробів становить всього 20%.

Якщо вам вдасться все правильно організувати, то рентабельність складе близько 20%.