Такий бізнес як кінотеатри під відкритим небом був популярний ще в радянські часи. Але з часом люди забули про таке розвазі, адже з’явилися нові 3D кінотеатри. Такого роду кінотеатри відкривали практично скрізь — в дитячих таборах, в міських парках. Сьогодні кінотеатри під відкритим небом знову повертаються в моду, і таке місце стає затребуваним місцем відпочинку і непоганий ідеєю для бізнесу .

При перегляді хорошого фільму, та й ще на свіжому повітрі у людини з’являється настрій і хоче знову і знову повертатися сюди. Такий кінотеатр будуть відвідувати не тільки на вихідні, а й після важкого робочого дня. Так як на ринку існує попит такого виду розваги, то його варто починати. А як саме це зробити ми спробуємо вам підказати.

Перш за все, вам необхідно зареєструватися як індивідуальний підприємець.

сезонний бізнес

Кінотеатр під відкритим небом

Ви повинні розуміти, що це сезонний бізнес і починатися він може з пізньої весни і до ранньої осені.Адже ніхто не буде сидіти взимку, і дивитися кіно в холоді. Але в південних містах сезонність бізнесу трохи продовжена. У таких місцях дійсно можна здійснювати показ фільмів практично безперервно.

Оренда відповідній території

Оренда відповідній території

 

Такий вид бізнесу не потребуватиме величезних вкладень. Перш за все, вам необхідно орендувати невелику земельну ділянку. Так як дана послуга буде залучати не тільки місцевих жителів, а й туристів, то міська влада може навіть посприяти відкриттю такого бізнесу. Адже за допомогою кінотеатру буде відбуватися підвищення міської культури. Таким чином, ви зможете орендувати за невелику ціну місце.Або запропонувати альтернативу владі. Вони безкоштовно надають вам землю, а ви будете віддавати частину квитків для інвалідів, дітей — сиріт та інших пільгових категорій. Можливий і такий варіант.

Для того що б визначити яка саме площа вам знадобиться коштувати вивчити вже існуючі кінотеатри.

Яке знадобиться обладнання

Яке знадобиться обладнання

Для відкриття кінотеатру вам знадобиться кінопроекційне і звукопроводящей обладнання. Також необхідна конструкція рам самого екрану і постановочне освітлення.

А ось для глядацького залу не обов’язково купувати дорогі стільці. Наприклад, можна сконструювати лавочки і дощок і пофарбувати їх в різнокольорові кольору. Або ж використовувати замість сидінь спеціальні постілке, які не пропускають холод. Коли клієнт буде купувати квиток, то продавець видасть йому підстилку, а після закінчення фільму все підстилки будуть повертатися. Мінус такої ідеї в тому, що підстилки необхідно час від часу здавати в хімчистку. Ну а плюс полягає в тому, що глядач сам може вибрати зручне для себе місце для перегляду.

Додаткові послуги

Як і в звичайних кінотеатрах, ви можете продавати різні прохолодні напої, чіпси і попкорн. Поруч з кінотеатром можна встановити навіть холодильники з морозиві. Перед кіносеансом ці продукти будуть моментально розкуповуватися. Але не забудьте і про сміттєвих баках. Вони необхідні для полегшення прибирання після сеансу.

показ фільмів

показ фільмів

У таких кінотеатрах зазвичай роблять ставки не на новинки кінопрокату, а на вже старі, улюблені фільми. Безумовно, це комедії, мультфільми і класичні фільми. Також ви можете влаштовувати якісь тематичні тижні. Наприклад, в перший тиждень можна показувати чорно-біле кіно, в другу — американські комедії, в третю — бойовики і так далі. Для того що б визначиться з репертуаром вашого кінотеатру можна роздати невеликі анкети глядачам, де вони зможуть вказати свої побажання. Таку процедуру бажано влаштовувати не раз в тиждень, а перед кожним сеансом.

Підбір персоналу

Багато людей захочуть підробити в літню пору. Ви можете цим скористатися. Найміть студентів за невелику плату, які будуть перевіряти, і продавати квитки, роздавати листівки з рекламою наступного фільму, а також продавати напої. Але крім цього вам будуть потрібні такі фахівці як бухгалтер і технік.

Плюс кінотеатру під відкритим небом — це його стрімка окупність. Уже протягом двох тижнів ви зможе повернути свої гроші, і продовжити бізнес з прибутком вже на наступне літо.