У сфері вендінгового бізнесу з’явилася нова розвага, бізнес-ідея яка називається «Fish and Wish».Цей продукт розробила одна польська компанія ITS. Це бізнес має на увазі ловлю риби в акваріумі. Ось уже кілька місяців мешканці Москви можуть спостерігати за таким невимушеним атракціоном.

Даний апарат вже заслужив свою увагу, і він може бути не тільки атракціоном, але і торговим автоматом. Після того як клієнт внесе певну плату за атракціон йому буде виданий тематичний йди будь-який інший приз, після чого може починатися сама гра. Вона може стати додатковим призом або ж проводиться за покупку.

Також «Fish and Wish» може бути і промо автоматом. Тобто частиною програми лояльності або ж якоїсь рекламної компанією. Тут гра буде надаватися вже від певної суми покупки або при здійсненні оплати карткою фірми.

Дані апарати вже з’явилися в продажу для підприємців на території Росії. Сама компанія — виробник всіляко підтримує бізнесменів в РФ і дає гарантію на пропоновану продукцію. Як стверджує менеджер з продажу апаратів в СНД і РФ, проблем з експлуатацією атракціону виникнути не повинно. Адже структура «Fish and Wish» досить мобільна. А для того що б замінити будь-який вузол апарату знадобиться всього один день. Фірма надає гарантію на один рік.

окупність

Fish and Wish
Так як «Fish and Wish» новинка навіть для країн СНД, то навіть виставковий апарат має величезний успіх. Сама машина коштує близько 10 000 доларів, а окупність настане вже протягом шести місяців.Звичайно ж, все залежить від того, де саме ви встановите апарат, і яка буде вартість однієї гри. Суму за гру визначає сам власник.

 

Схожі атракціони з’явилися вже в Японії, але тут клієнти ловлять лобстерів. Незважаючи, що цей апарат вийшов 7 років тому, його популярність не вщухає.

Особливості

ловля риби

У чому ж полягає особливість цього апарату від інших вен — проектів. По-перше, це унікальність. Тут присутній особливий сюжет з логічним кінцем і навіть винагородою. Адже японський варіант має на увазі лише ловлю риби. А ось творці «Fish and Wish» надали йому трохи більше функцій. Гра може містити і промо — акції, де клієнт отримає зразки товарів або інший заохочувальний приз.

Також апарат виграє на тлі інших за рахунок свого дизайну. Всередині самого апарату знаходиться акваріум. Його візуалізація забезпечується завдяки екранів, які виконані з міцного матеріалу. Таким чином, клієнт як би повністю занурюється в атмосферу водного середовища.

Крім усього іншого, і конструкція і процес маніпулятора влаштовані по-особливому. Вони зберігають якусь логіку гри, для того що б гравець якомога менше турбував самих риб. Наприклад, можна встановити невелику швидкість пересування пастки в просторі гри.

Також важливо і по що апарат «Fish and Wish» не підпадає під податковий кодекс «На гральний бізнес», а це означає, що податки на маніпулятор значно зменшені і ви будете оплачувати їх за спрощеною системою.

Юридичні моменти бізнесу

Male ?? s hand writing in the document

Хотілося б також уточнити деякі юридичні моменти даного бізнесу і естетичну сторону. Справа в тому, що в кримінальному кодексі РФ та інших станах існує покарання за жорстоке поводження з тваринами, яке тягне їх каліцтво або ж загибель. Також якщо діяння було вчинене з корисливих чи хуліганських спонукань, із застосуванням садистських методів, або куди гірше в присутності малолітніх.

Але побоювання з цього приводу не мають підстав. Перш за все, пастка сконструйована таким чином, що б не нашкодити рибі, при процесі лову. Тому будь-яке каліцтва неможливо. Крім того сам апарат має автоматичну систему життєзабезпечення, яка надає комфортні умови в акваріумі, і таким чином, виключає смерть риб через несумлінне догляду. Якщо ж у риби і відбувається стресова ситуація, то риба гине в самому акваріумі або ж вистрибує з нього. Ось уже протягом двох виставкових місяців жодна риба не вмерла, що може порадувати як підприємців, так і захисників тварин. Також необхідно пам’ятати про сумісність різних видів риб в одному акваріумі. І останнім позитивним фактом є те, що в РФ та інших країнах дозволена спортивна ловля, яка має на увазі фізичні ушкодження риб.

Безумовно, що ми не можемо розповісти все про новий апарат під назвою «Fish and Wish», але головне що цей атракціон привертає клієнтів і дарує своїм власникам задоволення у вигляді грошових доходів. Даний продукт по праву має шанси стати перспективним серйозним бізнесом на ринку.