Напевно кожного заворожує і заспокоює дію декоративного фонтану. Ця дія з боку виглядає цілком заворожуюче. Але не кожен замислювався, що виробництво невеликих, кімнатних фонтанів може стати цілком серйозним бізнесом. Плюс цієї бізнес-ідеї в тому, що вона не вимагає великих стартових вкладень. А значить, їм може зайнятися і починаючий підприємець. Головне в цій справі — мати фантазією, адже, перш за все фонтан повинен мати гарний вигляд.

Перш за все, необхідно розібратися в принципі роботи фонтану. Суть механізму досить проста. Вона полягає в кругообігу води, яка за допомогою насоса піднімається вгору, а далі спускається вниз в спеціальну ємність. Фонтан — ця якась система замкнутого кола, де вода поступово оновлюється.

Устаткування для декоративних фонтанів

Виготовлення кімнатних фонтанів

 

Перш за все, конструкція фонтану передбачає насос, який може харчуватися як від блоку харчування (електрики), так і від батарейок. Для фонтану невеликого розміру цілком буде досить насоса на 3-9 вольт. Чим вище харчування насоса, тим більше і потужність. Таким чином, при високому харчуванні, вода буде підніматися високо, і ви зможете створити велику кількість трубочок і лабіринтів всередині самого фонтані. І чим більше потоків води буде у вашого фонтану, тим красивіше він буде виглядати. Але крім самого насоса вам буде потрібно і спеціальна ємність, яка буде закриватися щільною кришкою. Сама кришка повинна туго вдягатися на ємність.

технологія виготовлення

Після того як ви купите все необхідне для конструкції обладнання, можна починати виготовляти ваш фонтан.

Перш за все вам необхідно намалювати модель фонтана, для того що б визначити в якому місці на кришці зробити отвір. Воно потрібне для того що б вставити туди трубку. Сама трубка може бути з будь-якого матеріалу: гума, алюміній та інші. Це можуть бути як кембрики так і звичайні трубки. Її функція здійснення циркуляції води по фонтану.

Після того як ваш механізм зібраний можна приступати і до оформлення підстави фонтану. Найкраще для цього підійде цементна суміш, де можуть бути присутніми черепашки і невеликі камінчики. А далі все залежить від вашої фантазії. Чим цікавіше і незвичніше буде ваш фонтан, тим більше на нього буде попит.

Необхідно помістити кілька цементу на кришку і розміщувати різні декоративні елементи, до того як застигне цемент. Особливу увагу необхідно приділити ландшафту вашого фонтану. У самому низу необхідно зробити якесь поглиблення, і прикріпити щось на зразок чаші, для того що б там накопичувалася вода. У цьому місці також необхідно зробити невеликий отвір.

Досить гарно виглядає, коли вода стікає зверху і на деякий час затримується внизу. Це створює імітацію озера. І завершальним етапом складання фонтану залишається його підключення до харчування.

оформлення фонтану

Для того що б ваш фонтан виглядав розкішно і привабливо можна використовувати найрізноманітніші предмети. Для цього підійдуть невеликі камені різного розміру і квітів, черепашки, статуетки і фігурки, а також можна використовувати мох. Але найяскравішим елементів вашого фонтану стане світло. Якщо ваш фонтан на батарейках, то не варто встановлювати лампочки, адже вони будуть швидко сідати.Найкраще використовувати світлодіоди. Завдяки їм, можна освітлити окрему частину фонтану, або ж всі частини різними кольорами.

Реалізація готової продукції

Декоративний фонтан буде прекрасно доповнювати дизайн будь-якого будинку або квартири. Така річ недорога і доступна. Крім усього іншого саме фонтан прекрасно заспокоює нервову систему. Тому у вас буде багато клієнтів.

Фонтани можна продавати серед друзів і знайомих. Також помістіть оголошення з фотографіями і в інтернеті. Якщо буде великий попит, то можна навіть відкрити невеликий магазин. Вартість одного фонтана близько 40-100 доларів. Але все залежить від дизайну, розміру і використовуваних елементів.