Якщо ви вмієте шити і хочете почати свій власний бізнес, то ми можемо запропонувати вам цікаву перспективну ідею бізнесу . А саме пошиття одягу для тварин. Сьогодні існує маса декоративних порід собак і котів, для яких необхідний одяг при прогулянці в холодну і дощову пору року. Сьогодні на ринку мало компаній, які займаються конструюванням приготувань таких виробів. А ось власники своїх вихованців не пошкодують грошей для того що б його одного було тепло, затишно або ж він виглядав привабливо. Тому такий бізнес стане прибутковим і перспективним.

При правильній організації бізнесу ви дуже швидко будете отримувати прибуток. У Європі вже давно розвинена ця структура, і більшість одягу для тварин привозять саме за кордону. Адже там існують не просто магазини, а дама моди для тварин. Багато з відомих дизайнерів навіть почали випускати колекції для вихованців.

Концепція вашого бізнесу

Виробництво одягу для тварин

 

Перш за все, необхідно створити якийсь план організації вашого бізнесу. Звичайно ж, буде краще, якщо ви будете виготовляти одяг для конкретного тваринного. З огляду на всі побажання його господаря. Але також можна і шити одяг на середні моделі і продавати її в окремому магазині, або ж реалізовувати серед кількох зоомагазинів.

Також можна продавати свою продукцію виключно через інтернет. Цей варіант підійде тим, хто з яких-небудь причин не може або не хоче орендувати приміщення. Для цього вам необхідно створити яскравий сайт з фотографіями і описом моделей. Завдяки такому сайту ви зможете також, і приймати замовлення на пошиття, а одяг відправляти за допомогою пошти.

Що необхідно для виробництва?

Виробництво одягу для тварин з трикотажу

Перш за все, вам необхідна швейна машинка. Такі інструменти як голки, нитки, сантиметр, лекала та ножиці. Крім цього вам знадобляться різні види тканин, шкіри, хутро, різні тасьми і стрічки. А ще гачки, блискавки, застібки і гудзики. Що стосується викрійок то їх можна змайструвати самостійно, або ж знайти готові в тому ж інтернеті.

Можна потренуватися і створити кілька виробів для своїх тварин. Для того що б придбати якийсь досвід вам необхідні моделі. Ними можуть стати ваші або сусідські коти і собаки.

Постарайтеся не виготовляти однакові вироби. Адже чим унікальною буде одяг, тим дорожче її можна буде продати. Але і на створення різних моделей також піде більше часу. Але як відомо ексклюзив цінується, і завдяки йому можна придбати постійних клієнтів.

Асортимент пропонованої продукції

куртки для тварин

Для того що б кожен власник тварини міг підібрати щось вартісне в ваш асортимент повинен бути різноманітним. Серед речей повинні бути: комбінезони, які найбільш затребувані, шубки, куртки і теплі жилетки, спортивний одяг, шорти, штани, футболки, піжами, головні убори, тканинні тапочки, шкарпетки, а також сукні та костюми для торжества. Найпопулярнішими вважаються комбінезони та шапочки. Адже багато господарів турбуються про здоров’я своїх улюбленців.

Реклама

Головною зброєю вашої реклами стануть фотографії готових виробів. Завдяки їм ви залучите нових клієнтів. Де б ви не вирішили помістити свою рекламу — на банері в зоомагазині, на телебаченні, в газеті чи журналі, або на власному сайті, там обов’язково повинні бути фотографії виробів.