Практично на кожній руці і в кожному будинку є годинник, і можливо не одні. Хто має настільні, настінні, а хтось навіть підлоговий годинник. Існують навіть колекціонери цих речей. Годинники вже давно стали невід’ємною частиною нашого життя і інтер’єру.

Але крім усього іншого, годинник також є прекрасним подарунком. На основі цього можна судити, що люди досить часто набувають годинник. Це може стати непоганий бізнес-ідеєю . Так чому б не зробити з цього бізнес.

Магазин з продажу годинників як перспективний бізнес

Відкриття магазину годин

Такий товар як годинник буде постійно продаватися. Всі ділові люди носять годинник на руках. Сьогодні наручний годинник визначають статус людини і його смак. Також це атрибут не тільки вдома, а й кожного офісу і навіть магазину. При виборі годинника необхідно враховувати їх довговічність, якість, і то, як вони будуть поєднуватися з інтер’єром.

Реклама Если вы хотите купить часы rolex, советуем зайти на сайт time-master.ua

На ринку покупець може знайти годинник самих різних форм і кольорів. Хтось вибирає класичні, строгі, а хтось навпаки яскраві і веселі. Крім того що годинник може бути різного дизайну, вони також мають різні механізми дії — кварцові, електронні та механічні. Для того що б ваш магазин годинників став успішним, його асортимент повинен бути різноманітним і широким.

Вибір місця розташування і приміщення

Відкриття магазину годин постачальники

Так як годинник товар не повсякденного попиту, то краще за все не розташовувати його у дворах будинків або в далеких районах міста. Найкраще якщо ваш магазин буде розташований у великому торговому домі або будівлі, яке розташоване в центрі міста. Люди, які йтимуть за покупками, можуть ненароком придбати собі і привабливі годинник.

Що стосується площі відділу або магазину годин, то вона повинна бути великою, просторою, для того що б клієнти могли добре розгледіти асортимент вашого товару. Якщо у вас будуть в наявності годинники різних стилів, то краще їх не змішувати, а навпаки, якимось чином розташувати по зонам.

Окремо класичні, окремо незвичайного дизайну, яскраві, сувенірні. Завдяки такій розстановці покупець зможе швидко зорієнтуватися, що саме йому необхідно, та й продавець швидше знайде необхідну модель.

Крім цього приділіть особливу увагу вивісці і назвою вашого магазину. Вони повинні бути такими, що запам’ятовуються і яскравими. Адже запорука успіху вашого магазину почнеться саме з назви. Також називайте магазин за схожою тематикою, що б відвідувачі відразу розуміли, який асортимент тут представлений.

Пошук постачальників

Відкриття магазину годин приміщення

Постачальниками вашого товару можуть бути фірми з виготовлення годин, або ж якісь оптові компанії.При поставці годин від виробника ви будете отримувати товар за найнижчою і прийнятною ціною. А якщо ви знайдете молоду компанію, яка тільки розвивається, то ви зможете узгодити приємні взаємовигідні умови.

Додаткові послуги магазину годин

Відкриття магазину годин

Крім того що ви будете займатися продажем годин варто також надавати і додаткові послуги, що неодмінно приверне клієнтів. Наприклад, ви можете здійснювати безкоштовну доставку годин великих габаритів. Але в такому випадку вам знадобиться кур’єр або водій. Але так само можна домовитися і з продавцем.

Також безпрограшним варіантом буде годинна майстерня при вашому магазині. Адже годинник, так само як і всі речі, ламаються. Буде дуже зручно для клієнтів виробляти і покупку і обслуговування. Крім цього покупці, які захочуть, наприклад, поміняти батарейку в годиннику, можуть щось доглянути собі з нового асортименту. Але для такої послуги вам буде потрібно кваліфікований годинниковий майстер.