Сьогодні стає популярною бізнес ідея з відкриттям спеціалізованого магазину з продажу різних сортів кави і чаю. Така бізнес-ідея підходить для новачків у сфері підприємництва, які вирішили вперше почати свою справу.

Даний вид бізнес не вимагає колосальних вкладень, а що стосується оренди приміщення, то воно може бути і зовсім невеликим. Також вам не знадобиться великий штат співробітників. Один або два продавці цілком буде достатньо. Крім цього не виникне ніяких проблем і з постачальниками товару. Якщо вам вдасться розробити правильну рекламну кампанію і прийнятну цінову політику, то ваш магазин стане прибутковим.

Формат вашого магазину

магазин кави та чаю

Перш за все, вам необхідно визначиться саме з форматом вашого магазину. Ви повинні все продумати для того що б не витрачати зайві гроші на організацію. Найкраще відкрити магазин в орендованому приміщенні. А якщо ви хочете відкрити відразу декілька товарних точок, то і витрати будуть вище, але і прибуток відповідно підросте. Також можна розглядати варіант роботи по франшизі, який став досить перспективним на сьогоднішній день.

 

Розміщення

розміщення магазину чаю і кави

Безумовно, що магазин даного типу повинен знаходитися в гіпермаркеті, торговому центрі, або в тому місці, де є великий потік людей. Звичайно ж, можна орендувати магазин і в окремому приміщенні, але пам’ятайте, що воно повинно знаходитися на одній з центральних вулиць. Близько 20 квадратних метрів буде досить для такого магазину. Також необхідно пам’ятати про барвистою вивісці, яка буде залучати нових клієнтів.

асортимент

магазин кави та чаю асортимент

Вам необхідно сформувати якомога різноманітний асортимент. Якщо у вашому місті вже є подібні магазини, то ви повинні показати що ваш асортимент ширше, для того що б залучити покупців.

Також пам’ятайте про те, що люди є з різним достатком, тому ви повинні надати вибір, як бідним, так і багатим клієнтам. У вашому асортименті має бути від 20 видів чаю і стільки ж кави. Також можна організувати і продаж товару на вагу, для того що б клієнт міг спробувати все невеликими порціями.Також можна зробити кілька невеликих упаковок, розфасувавши порціями популярний чай.

Але крім чаю і кави можна додатково продавати різні солодощі, печиво, горіхи, родзинки, і навіть кольоровий цукор.

Оформлення торгової точки

чай з лимоном

Для того що б виробити певний стиль, найкраще прикрасити якимось чином звичайні скляні вітрини.Це можуть бути наклейки у вигляді листків чаю або зерна кави. Також весь магазин можна оформити в ретро стилі, в коричнево — бежевих тонах. Стіни можна додатково прикрасити старими плакатами або ж репродукціями картин.

Підбір персоналу

Два продавця, які будуть підміняти один одного, буде достатньо. Але ваші консультанти повинні добре знати і розбиратися в товарі. В їх обов’язки входить не простий продаж. Вони повинні порадити відповідний сорт, і розповісти про переваги інших людей.