Такі послуги, які надає друкарня, затребувані в різних областях діяльності і ідея бізнесу на відкритті друкарні має свої перспективи. Якщо ви вирішили відкрити такий бізнес, як друкарня, то у вас буде постійний потік клієнтів. Цей бізнес може бути різного масштабу. Ви можете відкрити зовсім невелику друкарню, широкоформатний друк або ж офсетний друк повного циклу. Саме від того який вид друкарні ви вирішили відкрити, будуть залежати і ваші вкладення.

Давайте розглянемо такий вид бізнесу як відкриття міні — друкарні. Дана установа буде доступно для приватного підприємця, який хоче почати свою невеличку справу.

Перевагою невеликої друкарні є її гнучкість, чого немає в масштабних установах. Ви зможете враховувати побажання всіх клієнтів і підлаштовуватися під різні умови.

Також в такий друкарні ви можете виконувати невеликі замовлення. Сьогодні існує безліч клієнтів, яким необхідно щось надрукувати, але невеликим тиражем. Великі друкарні навряд чи зрозуміють таких клієнтів, а це означає, що всі вони ваші.

Зареєструйте свій бізнес

відкриваємо друкарню

Перш за все, вам потрібно розуміти, що жоден бізнес не може існувати без реєстрації, а це означає, що перша справа — реєстрації вашої діяльності, як приватний підприємець. Цього буде цілком достатньо для того що б відкрити невелику друкарню. Для того що б почати поліграфічний бізнес не потрібні спеціальні дозволи або ліцензії.

Пошук приміщення

Для того що б обладнати невелику друкарню вам буде досить і 20 — 35 квадратних метрів. А ось місце повинно бути зручним для ваших клієнтів. Це означає на увазі або в центральній частині міста. Але також можна розташувати друкарню і в далекому районі. Тоді передбачте таку послугу як доставка готового продукту. А в центрі тоді розташуйте банери з переліком послуг і вашими координатами.

Також не радимо орендувати приміщення в житловому будинку, адже сусіди будуть не в захваті від шуму і напевно знайдеться той, хто буде писати скарги.

устаткування

відкриваємо тіпографію2

Якщо вас цікавить, у скільки саме обійдеться вам відкриття друкарні, то, перш за все, ціна стосується самого обладнання. Адже основна частина капіталу піде саме на нього. Спочатку вам необхідно придбати найнеобхідніше, а коли почнете отримувати прибуток, то зможете розширити спектр послуг за допомогою нових агрегатів.

 

Початкова сума становитиме близько 10-15 тисячі доларів. З професійних машин вам знадобляться: дубликатор (різограф), офсетна друкарська машина, додаткові різаки, кольоровий копір, копіювальні рами, а також пристрій для кріплення і згину.

Підбір співробітників

відкриваємо тіпографію1

Якщо ви хочете, щоб ваш бізнес стрімко розвивався і швидко почав приносити вам прибуток, то вам необхідно найняти тих людей, які вже працювали в цій області. Звичайно ж, новачків можна навчити саме так, як це потрібно вам, але на це піде додатковий час.

Для міні-друкарні вам знадобиться не така велика кількість співробітників.

По-перше, це друкар. Людина, який будуть готувати, і налаштовувати машини для друку, а також контролювати весь процес друкування. Від якості роботи друкаря залежить кількість і задоволеність ваших клієнтів.

Далі вам знадобиться такий фахівець як дизайнер. Цей фахівець буде розробляти макети, і підлаштовувати їх під необхідні замовнику розміри. Але дизайнер також може бути і верстальником.

Ще один співробітник це менеджер з продажу. Він буде працювати безпосередньо з клієнтами, рекламуючи ваш спектр послуг. Якщо ж ваша друкарня невелика, то послуги менеджера можете взяти на себе.

Для того що б забезпечити наплив клієнтів необхідно постійно займатися просуванням і рекламою вашого бізнесу. Необхідно дати рекламу в місцеві засоби друкарні. Також можна найняти людей, які будуть роздавати листівки на вулиці. Можна додатково створити сайт вашої друкарні, де буде поміщений спектр і прейскурант послуг. Також необхідно заручиться підтримкою декількох місцевих рекламних агентств. Адже 80% замовлень складається саме з рекламної продукції.

Найактивнішу дію вашого бізнесу припаде на листопад — грудень. Перед святковими днями багато підприємців замовляють вітальні листівки або навіть плакати. Тому цей бізнес також може вважатися сезонним.

цифровий друк в друкарні

Друк рекламної продукції. Сучасний підхід, висока якість

В даний час поліграфія реклами поглинула все світове бізнес-співтовариство, оскільки дуже важко уявити його сферу діяльності без рекламної продукції. До таких популярних різновидів можна віднести календарі (наприклад як у http://www.beeprint.com.ua/calendars ), блокноти, плакати, буклети, банери, брошури, листівки та багато іншого. Найчастіше рекламна продукція містить як фірмову символіку підприємств, так і реквізити, виходячи з цього, основний акцент в рекламній поліграфії можна зробити на якість друку. Погана якість віддрукованих матеріалів не дасть бажаного результату, а, навпаки, тільки відлякає очі споживача, зіпсувавши імідж самої компанії.

Дивлячись на високоякісну продукцію, завжди виникне інтерес у партнерів, спонсорів, та й у власників фірми, що може стати запорукою успішного розвитку бізнесу. У ній потребують не тільки початківці фірми, але вже і «зрілі» підприємства і великі холдинги.

В даний час в рекламній поліграфії використовують кілька видів друку:

Друк сублімації є нанесенням зображення або тексту на тканину, використовуючи термопрес. Таким чином, тканина повністю фарбується, в результаті чого добре переноситься ультрафіолетове або механічний вплив і вологість. До такого роду друку відносяться прапори, банери і вимпели.

Цифровий друк широко використовують для того, щоб створити високоякісні зображення, де тираж ролі не грає. Вартість такої роботи не несе значних відмінностей. Основною перевагою є попередній перегляд макета, а також можливість зробити пробний екземпляр, коректуючи матеріал на різних етапах.

флексография

У сольвентной друку використовуються спеціальні чорнило, великим плюсом яких вважається висока стійкість до вигоряння. Такий метод популярний при виготовленні вуличної рекламної продукції, наприклад, вивісок або вітрин.

Коли стоїть завдання створити ексклюзивний виріб, то в такому випадку вдаються до шовкографії або трафаретного друку . Принцип роботи такого методу полягає в тому, що фарба наноситься декількома шарами, завдяки чому виріб має соковитий і рельєфний вид. Як правило, шовкографію застосовують на скляних, металевих, тканинних, плівкових матеріалах різного розміру.

Флексографія поширена при нанесенні реклами на самоклейки папір або м’яку упаковку для масового тиражу. Головною перевагою тут виступає низька собівартість. Використовуються фарби, які швидко сохнуть і добре лягають на різний матеріал.

Тампони друк застосовують для маленьких виробів, наприклад, сувенірів, кулькових ручок. Тут оцінюється невисока вартість і гарна якість.

Широкоформатний друк використовує спеціальний принтер для друку паперових, самоклеючих матеріалів, сітки або банера. Є можливість попередньо переглядати і коректувати налаштування друку.Такий вид друку забезпечує високоякісні та чіткі зображення великого формату.