Сьогодні існує маса ідей для відкриття бізнесу , пов’язаного з розвагами. Серед усього розмаїття досить незвично виглядає такий бізнес, як відкриття пневматичного тиру. Для того що б почати свою справу в цьому напрямку вам буде досить зареєструватися як фізична особа-підприємець, для України або ж приватний підприємець для Росії. Така розвага як стрілянина в тирі буде актуально не тільки для чоловіків, але і для жінок. А якщо ви підберете і легке, невелике зброю, то це стане захоплюючим процесом навіть для дітей.

вартість

тир бізнес1

За підрахунками відкриття даного бізнесу обійдеться вам від 1600 до 3500 доларів. У цю суму входить первісна оренда приміщення, зброя (близько 10 одиниць), різноманітні мішені і зарплата для касира.Але замість касира може виступати і сам власник.

Місцезнаходження та приміщення

тир бізнес2

 

Такий бізнес як тир можна відкрити в різних форматах. Все залежить від ваших можливостей і бажання.Виберете один з прийнятних варіантів для себе.

Це може бути постійний тир. В цьому випадку вам необхідно орендувати приміщення. Найкраще, що б тир був розташований в тому місці, де найчастіше відпочивають люди — парки, набережні, розважальні та торговельні центри.

Також можна зробити переїзної тир, який не матиме місце постійної локації. Для цього необхідно придбати якусь розбірну конструкцію. Її можна замовити. Сьогодні багато компаній із задоволенням нададуть вам таку послугу. Перевага такого тиру в тому, що ви самі вирішуєте, де він буде стояти.Наприклад, його можна встановлювати на свята в центральній частині міста, де буде збиратися багато людей.

Особливі вимоги до приміщення

Для тиру не потрібно спеціальних меблів. Хіба що ви можете поставити диван або кілька стільців для відвідувача і стійку для самого касира. Для того що б вашим клієнтам було комфортніше можна також поставити вішалку біля входу, або організувати невеликий гардероб. Найважливіше вимога до тиру — це звукоізоляція. Стіни необхідно завісити щільною тканиною, для того що б не пошкоджувати їх кулями.

устаткування

тир бізнес

У цьому бізнесі особливу роль відіграє саме якісне обладнання, так що на ньому не варто економити.Згодом якісні пристрої окуплять себе і будуть довго служити.

Для пневматичного тиру вам знадобляться всілякі гвинтівки і пістолети. Вони продаються у вільному продажу в збройових магазинах. На такий вид зброї не потрібні ліцензії та дозволи. Ціни на таку зброю залежить від країни виробника. В середньому один пристрій буде коштувати від 100 до 200 доларів.

Також вам варто подбати про мішенях. Простим і дешевим варіантом можуть стати паперові мішені, які ви з легкістю зможете надрукувати на звичайному принтері. Можна придбати і спеціальні ляльки, потрапляння в які буде супроводжуватися звуком і рухом.

Крім них існують і дуельні мішені. Якщо ваші клієнти захочуть реалізувати себе в суперечці їм відмінно підійде такий варіант. Звичайно ж, для такого закладу не вітаються скляні пляшки і консервні банки.Хоча деяким клієнтам може сподобатися і такий варіант.

Всі мішені можна придбати через інтернет, в тому ж магазині зброї, або безпосередньо у виробника.

Реклама

Перед тим як відкривати тир, ще за кілька днів необхідно розвісити рекламу. Інформація повинна бути у всіх районах міста, для того що б на вихідні люди вже запланували похід в тир. Також для цього підійдуть реклама в засобах масової інформації, роздача яскравих листівок, помітні плакати і вивіски.Крім цього можна влаштувати для своїх відвідувачів конкурси з призами.