На сьогоднішній день людям дуже не просто купувати нерухомість, а саме це стосується житла. Це особливо стосується великих міст. Молоді сім’ї змушені брати кредити, шукати відповідні іпотеки і постійно економити для того що б мати свій невеликий, але власний куточок. Найчастіше вони так і проживають все життя на знімних квартирах. І навіть якщо у них є своя земельна ділянка, то будівництво самого будинку не обійдеться їм дешевше, ніж придбання квартири. Адже ціни на різні будматеріали і послуги майстрів величезні.

Будинок з контейнерів

Але для того що б вирішити таку непросту проблему, все ж існує один вихід. Сьогодні існує цілком економічне рішення проблеми, яке вже популярно в Америці і Нідерландах.

Творцем незвичайної будівництва будинків з контейнерів є один американський архітектор — Адам Калкін. Саме він придумав, як вийти з положення, і по його методу навіть був побудований готель. Крім цього розробники почали використовувати і інші оброблені матеріали замість морських контейнерів.

 

Будинок з контейнеров1

Що стосується ціни. Б / у контейнери довжиною в 6 метрів стоятимуть близько 1000 доларів, а 12 метрові — 2500 доларів. Для того що б додатково заощадити необхідно купувати саме 6 метрові. Для того що б побудувати будинок необхідно від трьох контейнерів. У такому будинку може міститися і санвузол, ванна, і навіть спальна кімната.

Будівництво такого будинку обійдеться вам приблизно в 8 000 доларів. Це досить дешево, в порівнянні з будинком з цегли. І така споруда може дозволити собі практично кожна сім’я.

Така бізнес ідея практично не розвинена в нашій країні. Незважаючи на те, що на ринку існують поодинокі пропозиції, багато людей поки що не знають про таку відмінною перспективі. Покупці думають, що в такому будинку буде холодно жити. Але будинок з контейнера чудово можна утеплити. І на це не буде потрібно величезних грошей. Більше знадобиться часу, ніж засобів.

Для того що б побудувати будинок з 4 контейнерів у вас піде близько двох місяців. Його розміри будуть близько 5-12 метрів на 2-3 метра. Якщо змонтувати такий будинок, то його площа буде 120 кв.м. Такий будинок досить міцний і чудово переносить вітру, дощі і навіть землетрусу.

Також можна сконструювати і невелику дачу всього з двох контейнерів. Якщо у вас є невелика земельна ділянка, і ви хочете дачу за невеликі гроші, то це найкращий варіант будівництва.

Будинок з контейнеров2

При побудові такого будинку важливо пам’ятати про систему вентиляції і водопостачання. А якщо ви хочете розташувати свій контейнерний будинок в несприятливому кліматі, то варто також додатково продумати і систему теплоізоляції. Що ж стосується звукоізоляції, то вона цілком нормальна. Якщо на вулиці буде йти дощ, то це не сильно буде вам заважати.

Якщо підсумувати бізнес будівництва будинків з контейнерів, то виходить, що це цілком перспективна і вдала ідея. Конкуренції на ринку поки що мало, а попит на будинки росте з кожним днем. У вас буде багато клієнтів, адже багато хто зацікавлений у власному будинку за невеликий капітал. Також в числі ваших клієнтів будуть і дачники, яким сподобається така недорога перспектива. Починайте бізнес і він буде приносити не тільки задоволення і прибуток вам, але і щастя вашим клієнтам.