У XXI столітті жінки абсолютно поміняли тенденцію своєї поведінки. Вони перестали бути слабкими і крихкими і хочуть самостійно домогтися успіху і стати незалежними від чоловіків.Одні жінки називають себе феміністками, а інші вирішили змінити своє життя і добитися справжнього успіху.

Всіх їх називають «бізнес леді». Такі жінки або перебувають на високих посадах у великих організаціях, або ж стали інвесторами. Хтось із них торгує на фондовому ринку. Інші ж зуміли створити і розвинути свій власний бізнес. Ми хотіли б представити вам кілька бізнес-ідей , завдяки яким жінки змогли стати по-справжньому щасливими і успішними.

жіноче таксі

жіноче таксі

Ось уже більше п’яти років така цікава ідея присутня в самих різних країнах світу. Суть цього бізнесу полягає в тому, що персональні таксі перевозять лише жінок, а також їх водії виключно жінки.

Цей бізнес став популярним з кількох причин. Перш за все, жінки бояться сідати в таксі до незнайомих чоловікам, особливе в темний час доби. Адже ніколи не можеш бути впевненим, що чоловік-водій не скоїть на вас нападу.

Крім цього сам вигляд автомобіля жіночого таксі має охайний «жіночий вид». Це невеликі машини рожевого або червоного кольору. А всередині автомобіля завжди є дзеркало, аптечка і навіть косметичка.

Кадрове агентство для молодих матусь

SONY DSC

Всі знають, що молодим мамам нелегко працевлаштуватися. І чим раніше вони хочуть повернутися до роботи, тим більше проблем чекає їх на нелегкому шляху.

Виходячи з цього, можна допомогти молодим матерям, і також влаштувати непоганий бізнес.Наприклад, створити агентство, яке буде підшукувати роботу, гнучкий графік саме для молодих мам.Головне що б ви змогли надати такий вид роботи, який би підходив матерям, врахувати всі їх побажання, і допомогти своїм клієнтам знайти відповідних тимчасових або постійних роботодавців.

Зліпки ніжок і ручок малюків

Зліпки ніжок і ручок малюків

 

Але агентство з пошуку роботи для молодих мам це не єдиний бізнес. Також відмінною перспективою може стати виготовлення зліпків ніжок і ручок дітей. Незважаючи на те, що це свіжа і креативна ідея, вона вже встигла завоювати увагу багатьох клієнтів. Завдяки нескладному обладнання — спеціальних інструментів, вам необхідно зробити відбитки ніжки або ручки малюків, такими як вони, є в реальності. Далі за допомогою формочки необхідно зробити сам зліпок, який згодом можна покрити фарбою або лаком і поставити в гарну рамочку.

Такий забавний сувенір буде завжди нагадувати батькам, який милий і крихітний був їх дитина. Також і діти, які будуть рости, зможуть постійно порівнювати розмір своїх ніг і рук.

Пошук няні для дітей

Пошук няні для дітей

Ще однією чудовою ідеєю для створення жіночого бізнесу, буде допомога матерям в підборі няні. Ви можете створити невелике агентство нянь. Адже сьогодні багато хто з батьків працюють від 8 до 12 годин на добу. Крім цього дуже часто бувають і нічні зміни. Якщо батьки з якихось причин не можуть довірити свою дитину бабусям і дідусям, то єдине, що їх може врятувати в такій ситуації це професійна няня.

Але в підборі няні часто виникає ряд проблем. По-перше, батьки не хочуть довіряти своє дитя незнайомій людині. А по-друге не так просто знайти кілька варіантів кандидатур. Найпопулярніший варіант, це коли знайомі порадили когось. Або няня за рекомендаціями переходить від одних людей до інших.

Для того що б почати такий бізнес вам знадобиться якась база вже перевірених нянь. Ви можете запропонувати їм працевлаштування за якусь помірну плату.

Ідея зберігання жіночого одягу

Ідея зберігання жіночого одягу

Існує всім знайома дилема жінок — нема чого одягти або ніде зберігати свій одяг. Навіть чоловіки знають про таку глобальну проблему. Одна англійська компанія вирішила нарешті вирішити цю проблему.Вони пропонують жінкам невеликі персональні складські приміщення, які призначені саме для одягу.

Для того що б жінка знала свій гардероб, її речі фотографуються і створюється спеціальний каталог. Далі все речі перевозять на склад і перевіряють, чи потрібно їх лагодити або ж чистити. Через спеціальний сайт або ж за допомогою сучасних гаджетів господиня може переглянути свій гардероб, вибрати необхідну їй річ і оформити своє замовлення. Вибраний одяг погладять і доставлять у відповідному вигляді в будь-яку точку землі.

навчання іноземним мовам

навчання іноземним мовам

Сьогодні стало дуже модно або скоріше необхідно вивчати іноземні мови. Батьки, які хочуть, щоб їх діти отримали гідну освіту і вибрали хорошу професію, намагаються записати їх на всілякі курси або ж просто наймають репетиторів. Адже, як відомо навчання в групі не так ефективно, як індивідуальні заняття. Кращий спосіб навчання мови — це найняти репетитора.

Звичайно, не кожні батьки можуть відправити свою дитину в ту країну, мову якої він вивчає. Тому ви можете запропонувати альтернативу. Уроки репетитора в нестандартних умовах. Важливо що б навчання відбувалося не в класі, як прийнята модель школи. Ви можете проводити уроки на вулиці, в музеях, в кафе або парках.

Якщо ви самі не можете викладати, то можна також знайти кількох репетиторів і закріпити до них по 3-4 учня. А відсоток від створення груп буде ваш.

Коли діти спілкуються іноземною мовою в невимушеній обстановці, вони краще запам’ятовують слова, різні прислів’я та навіть правила. Коли дитина буде перебувати зі своїми новими друзями і в цікавій атмосфері, то вони будуть отримувати задоволення, а результат не змусить себе чекати.

Дитяча пошта

Одна бізнес леді з Канади вирішила створити незвичайну поштову службу, яка відсилала листи і листівки дітям. Це може стати чудовою ідеєю і в нашій країні. Листівки та листи можуть вітати дітей з всілякими подіями: з днем народження, з Різдвом, Новим Роком та іншими. Такий лист дозволяє дітям відчути себе дорослими, і в той же час вони знають, що про них завжди дбають і пам’ятають.

Незвичайна школа бізнесу для дітей

Ідея про створення бізнес — школи для дітей вже не нова на заході, а ось в Росії поки ще немає такого бізнесу. Суть цієї ідеї полягає в створенні особливих дитячих таборів, де діти в невимушеній і ігровій формі засвоюють основи бізнесу. Ще з дитинства їх вчать, як бути перспективними бізнесменами.

Звичайно ж, не всі батьки підтримають таку ідею, адже багато хто вважає. Що дитина повинна лише грати, а не весь час вчиться. Але крім них є і ті батьки, які замислюються про майбутнє своїх дітей. Вони записують їх на всілякі гуртки, а ідея з ознайомленням бізнесу їм неодмінно сподобається. Головне пам’ятати, що в такому таборі не повинно бути строгих і нудних занять. Все повинно бути пов’язане з підприємницькою діяльністю, але проводиться в формі гри.

Наприклад, існує така чудова гра «Biz in a Boxx» або наша «Монополія». Ці ігри розробила Мелісса Роуз і вона є чудовим прикладом як освоювати бізнес за допомогою гри. У комплект цих ігор входять барвисті картки, книги рахунків, робочий зошит та багато іншого. Така кумедна стратегія сподобається вашим дітям, і в невимушеній обстановці допоможе їм розвинути підприємницькі якості, цінувати гроші і дбайливо ставиться до них.