Успішна бізнес ідея зазвичай проста, хоча і складається з декількох елементів. Перш за все, в кожної бізнес ідеї є своє виробниче напрям. Але і ніякої бізнес не може обійтися без організаційних компонентів. Завдяки правильній сукупності факторів навіть малий бізнес стає успішним і починає приносити прибуток.

Найцікавіші бізнес ідеї

Найдивовижніше те, що можна починати бізнес практично з нуля, не маючи стартового капіталу або підприємницького досвіду. Перш ніж почати будь-яку справу необхідно оцінити ринок, і проаналізувати який існує попит і тенденція. Торгівля це всього лише одна складова ринкової економіки, і вона не завжди є прекрасною перспективою. Адже ринок переповнений всілякими магазинами, і конкуренція величезна в цій сфері.

Але можна спробувати реалізувати себе в сфері послуг або ж у виробництві. Але з останнім в нашій країні складатися не зовсім стабільна ситуація. Наприклад, в ЄС і США абсолютно інша картина. Тут бізнес в сфері переробки розвивається стрімкими темпами. Це дуже перспективна сфера бізнесу за кордоном, а у нас вона практично не розвинена. Як стало відомо саме переробка рентабельна по багатьом категоріям. Зарубіжні країни вже давно навчилися доводити сировину до певної кондиції і заробляти на цьому непогані гроші. А в наших країнах присутня величезна кількість всілякого сировини. Але замість побудови бізнесу і отримання прибутку, ми банально експортуємо цю сировину.Після переробки ми назад купуємо вже готовий продукт, який коштує в рази дорожче. На цьому грунті можна створити не одну бізнес ідею. Адже все переробні процеси не настільки дорогі і складні. Якщо вас зацікавила така перспектива, то вам варто проаналізувати саме такі ланцюжки, де з нашого якісної сировини створюється імпортний продукт.

 

Як знайти ідею бізнесу з нуля

КОРМ ДЛЯ папуг

Ідеї для створення бізнесу з нуля можуть перебувати в кожному будинку. Озирніться довкола, і ви напевно зрозумієте, що необхідно людям, і за що вони будуть платити гроші. Наприклад, в кожній третій — п’ятій родині є домашній вихованець. Серед них є папуги і різні гризуни. Можна створити свій бізнес з мінімальними вкладеннями. Наприклад, вирощувати гризунів — хом’яків, морських свинок, шиншил або декоративних кроликів. Також при засвоєнні не складною технологією виробництва можна виробляти корм для тих же вихованців. Ця ідея не тільки проста, але і цікава. Ви зможете виробляти корми не тільки для гризунів, але і для папуг, адже інгредієнти ті ж самі.

Простота цього бізнесу полягає в тому, що до складу кормів, не потрібно переробляти, або допрацьовувати продукти. Весь процес досить простий, тому тут немає особливої рецептури або ж технології.

Цікава бізнес ідея — Як зробити корм для гризунів і папуг

КОРМ ДЛЯ ПОПУГАЕВ1

Для того що б скласти рецептуру корми можна прочитати рекомендації по розведенню папуг і гризунів.Далі вам необхідно придбати вибрані вами інгредієнти. Це можуть бути насіння соняшнику, просо, пшениця, овес та інші. Всі ці культури можна придбати за оптовою ціною у фермерів. Приблизна ціна за тону на овес становитиме близько 150 доларів, пшениця — 200 доларів. Близько 80% корму складають саме зернові культури, а ось 20% становитимуть більш дорогі. В їх число може входити родзинки, мед, пластівці. Вартість самого корму за кілограм коштуватиме близько ста доларів. Але краще фасувати по 500 грам і продавати їх по долару.

Якщо підрахувати ваші витрати і розтрати, то виходить при продажу тонни готового корму можна заробити 2000 доларів. При цьому розтрати на зернові культури складуть близько 170 доларів. Ще 50 доларів підуть на придбання насіння соняшнику і близько 100 доларів на всілякі добавки (горіхи, крейда, родзинки). Також необхідно врахувати витрати на роботу (якщо ви не будете робити все самостійно), і електрику.

Крім цього необхідно пам’ятати про герметичній упаковці, доставці та інших витратах виробництва і реалізації. Якщо все підрахувати, то виходить близько 700 доларів чистого прибутку. Це цілком непоганий варіант прибутку.

Звичайно ж, не можна все ось так просто підрахувати. Пам’ятайте, що б починати бізнес необхідно спочатку скласти бізнес план, розрахувати заробітну плату. Крім цього ви можете знайти сировину і за меншу ціну. Також можна знайти постійних клієнтів серед зоомагазинів і розширити асортимент своєї продукції. Ваше завдання лише знайти вартісну ідею і правильно облаштувати весь процес.