Перш ніж почати свій бізнес, кожен з підприємців чітко продумує, в якій області йому буде комфортніше працюватиметься. Це скоріше найважливіший крок в бізнесі — визначиться з тим ділом, яке буде приносити тобі дохід і перспективу. У 2012 році було створено близько десятка популярних і вельми вдалих бізнес ідей , реалізація яких приносила їх власникам пристойні гонорари, рентабельність і досить швидку окупність.

Автомобільний бізнес

Автомобільний бізнес

Мабуть, автомобільний бізнес ніколи не вийде з моди і завжди буде рентабельним. Адже з кожним роком виробляються нові марки автомобілів, створюються тюнинги, а власників автомобілів стає в рази більше. За підрахунками експертів саме відкриття автомобільного магазина і автосервісу стало найбільш затребуваною і вдалою ідеєю за 2012 рік. При початкових вкладень близько 800 тисяч рублів, цей бізнес приносить рентабельність в 85%. Також стало дуже актуально продавати старі машини, які приїжджають з Європи. Багато з клієнтів розчарувалися у вітчизняному автопромі, і тому вони вибирають старі європейські марки. Ця ідея також була популярна і в минулому році. Але як стверджують експерти, ще пару трійку років такий вид бізнесу буде стрімко розвиватися. Адже сьогодні на ринку величезний попит на такий вид продукції. Все залежить лише від того які будуть вкладення на початковому етапі і зможе бізнесмен правильно організувати справу.

розважальні заклади

розважальні заклади

Ще однією популярною ідеєю минулого року став бізнес по створенню різних розважальних закладів.Так як в нашій країні відкрилося безліч ресторанів, клубів і казино, акцент в цій сфері підприємці зробили на більярдні клуби. Також почалися відкриватися і всілякі інтернет-кафе, комп’ютерні клуби, або точки доступу Wi-Fi. Така бізнес ідея приносить близько 60-40% рентабельності. А вкладення в саму справу коливаються від 500 тисяч рублів залежно від масштабу самого справи.

Кінотеатри 3D

Кінотеатри 3D

Напевно, багато хто вже побували в нових 3D кінотеатрах. Ця ідея також не відстає за своєю популярністю. Але не у всіх містах є кінотеатри такого типу. Їх затребуваність досить висока, так як клієнти їдуть в інші міста, для того що б відчути 3D ефект. Рентабельність такого бізнесу дуже висока практично всі 90%. Також головним плюсом цієї справи є те, що сама міська адміністрація сприятиме відкриттю такого типу розваги. Держава надаватиме вам субсидії, фінансову підтримку і допомогу при організації на початкових етапах. Але і ви повинні приготуватися до того, що самі вкладення можуть скласти від мільйона — півтора рублів. Цей бізнес дуже швидко окупається. При середньому темпі роботи ви зможете отримувати прибуток вже протягом 5-6 місяців. Бізнес ідея відкриття 3Dкінотеатра наймає почесне місце серед кращих ідей 2012 року.

Торгівля

Торгівля

 

Не виключенням популярних ідей минулого року став бізнес в сфері торгівлі. Незважаючи на те, що сьогодні існує величезний достаток магазинів, супермаркетів, і торгових центрів, люди завжди щось купували і будуть купувати. Але в 2012 році підприємці зробили акцент на аптечних кіосках, аптеках, магазинів з натуральними продуктами і косметикою. Сьогодні в тренді бути здоровим і вести здоровий спосіб життя. І тому підприємці вирішили також втілити моду на натуральність і в своїх магазинах. Цей бізнес також буде актуальний і наступні кілька років. Адже ринок просто перенасичений усілякими хімічними речовинами, а попит на натуральні продукти з кожним днем зростає. Рентабельність таких ідей становить 55-90%. Навіть, незважаючи на величезну конкуренцію, попит на товар буде рости, а споживачі будуть ставати постійними клієнтами.

А ось друге місце в сфері торгівлі зайняв квітковий бізнес і продаж пивної продукції. Ці два бізнесу перспективні і приносять непогані доходи. Але головне в цьому бізнесі, що б саме якість продукції була висока, а ціна прийнятною для середньостатистичного громадянина. Плюс цього бізнесу в тому, що в святкові дні доходи подвоюються або навіть потроюється, і за рахунок таких продажів можна покрити навіть ті витрати, які були зроблені на початковому етапі. Рентабельність двох видів бізнесу в середньому становить 50%. А ось що стосується вкладень, то в пивної продукції вони будуть трохи менше, ніж у квітковій. Якщо ви захочете продавати пивні продукти, то вам знадобиться близько 150-350 тисяч рублів. А ось продаж квітів потребуватиме не менше 300-400 тисяч рублів. Крім усього іншого ці ідеї залишаться актуальними і в 2013 році. Попит на пивні продукти буде особливо великий у спекотні дні і на свята. А ось квіткова продукція актуальна практично весь рік. Навіть, незважаючи на те, що ринок вже сформувався в цій сфері, новачки все ж зможуть вдало побудувати свій бізнес.

послуги

послуги

Така сфера бізнесу як послуги, завжди була і буде популярною. А особливо актуальними стали ідеї по відкриттю манікюрних салонів і перукарень, спа — салонів і нейл — барів. Рентабельність послуг в сфері краси досягають 120 і навіть 140%. Все залежить від того як правильно організуєте ви свій бізнес і наскільки він буде масштабним. За багато років мода на перукарські не пройшла. Адже люди завжди хочуть виглядати красиво. Ваші витрати будуть залежати лише від напрямку вашого бізнесу.Наприклад, якщо ви хочете організувати перукарню і надавати послуги стрижки, миття волосся, сушіння, укладання та зачіски, то приблизні вкладення складуть 100 тисяч рублів. А ось якщо це не стандартна перукарня і ви хочете розширити спектр послуг. Наприклад, ваші клієнти зможуть нарощувати волосся, робити педикюр і манікюр та інші, то ваш стартовий капітал буде близько 350-500 тисяч рублів. І це не враховуючи реклами.

Також окремо послуга манікюру і все що пов’язано з нігтями, дуже популярна на сьогоднішній день.Адже попит високий не тільки на класичний манікюр, але і на нарощування нігтів. У цій сфері просто величезна конкуренція. Але якщо у вас буде працювати професійний майстер, то він неодмінно знайде постійних клієнтів. Витрати на створення манікюрного салону складуть 300-500 рублів, але ці гроші окупляться вже через два, три місяці. Крім цього можна відкрити і популярний сьогодні нейл — бар, де надаються послуги експрес манікюру і нарощування. В цьому випадку витрати нижче, окупність відбуватися швидше. А головне, що конкуренції на ринку практично немає. По всій країні налічується всього близько 305 конкуренції. Ця ідея більше поширена в Європі, ніж у нас.

Також однією з ключових бізнес ідей у сфері послуг стали вантажоперевезення і різні будівельні роботи.Ці послуги особливо популярні в літній та осінній період. Але якщо ви хочете займатися таким бізнесом, то починати його варто в зимовий і весняний період. Протягом сезону з’являється багато клієнтів, які готові платити немалі гроші за свої послуги. А ось вантажоперевезення будуть актуальні весь рік.Рентабельність двох цих проектів становить 85-100%.

Дитячі комплекси

Дитячі комплекси

Своє право серед кращих бізнес ідей вибір бізнес, пов’язаний з дітьми. Як відомо батьки ніколи не шкодують грошей для своїх дітей. Тому будівництво всіляких розважальних дитячих комплексів буде також актуально в цьому році, як і в минулому. Попит на дитячі комплекси зростає з кожним роком.Рентабельність такого бізнесу становить близько 70-80%. Також і вкладення не дуже великі близько 200 тисяч рублів. А все обладнання окупиться вже через три місяці.

ремонт

ремонт

Сфера ремонту як завжди актуальна. На ринку з’являються нові технології і матеріали, а клієнти бажають оновлювати і надавати свіжості своїх приміщень. Сьогодні лідером по рентабельності і окупності вважається така новинка як 3D шпалери. Це затребуване, вигідно і модно. Ви можете не тільки створити нову фірму, але і створювати шпалери на старій. У такому випадку витрати складуть 50-150 тисяч рублів, а рентабельність буде 130%. За сезон окупність такого бізнесу відбудеться вже через два місяці.

Очистка води

Очистка води

Це бізнес створився завдяки тому, що водопровідна вода з величезними темпами погіршується. На цьому грунті можна створити непоганий бізнес. Однією з бізнес ідей 2013 року стало поліпшення якості води або її очищення. У цьому бізнесі досить багато технологій. Необхідно вибрати оптимальну для того регіону, де буде затівати бізнес. Пам’ятайте, що сьогодні дуже популярна мода на здоровий спосіб життя, тому багато людей захочуть додатково поліпшити і свою воду.

Тури для сліпих людей

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Така ідея як проведення турів для сліпих людей інноваційна. Мало хто створює бізнес в цій сфері в світі.Суть ідеї полягає в тому, що б люди з інвалідністю могли так і всі інші повноцінно подорожувати по світу і отримувати ті самі відчуття, що і інші люди. Безумовно, що вам знадобиться знайти провідників для слабозорих людей, або для тих, хто повністю втратив зір. Але підтримкою в цій справі для вас стануть благодійні організації та навіть міська влада. Це бізнес тільки почав набирати свої обороти. За оцінкою експертів дана ніша порожня в світовому ринку, і навіть через кілька років вона буде зайнята лише на 30%. Туристичні фірми тільки планують здійснювати такі тури.

Магазин незвичайних товарів

Магазин незвичайних товарів

Відкриття магазинів, де продаються незвичайні товари, почалося в 2012 році, але і сьогодні вони стали не менш популярними. Для того що б відкрити такий магазин необхідно чітко продумати весь асортимент товару, адже він і повинен стати родзинкою вашого магазину. Сам товар повинен бути корисним, оригінальним і красивим. Це можуть бути, наприклад, товари, які світяться: пазли, фарби для стін, наклейки і навіть лаки для нігтів. Рентабельність такого незвичайного товару складе близько 80%.

Як поліпшити будь-яку бізнес ідею

Як поліпшити будь-яку бізнес ідею

Всі перераховані вище ідеї можуть стати рентабельними і прибутковими в поточному році. Все що вам належить так це правильно скласти бізнес — план, організувати свою справу, розрекламувати і знайти гроші. Для того що б будь-який бізнес став успішним необхідно правильно розподілити сили.Обладнання для бізнесу має бути якісним, також і співробітники повинні бити кваліфікованими фахівцями. Без реклами неможливе просування жодної справи. Так що приділіть і їй особливу увагу.