Вибір відповідного приміщення

Вибір відповідного приміщення

Якщо ви хочете відкрити галерею мистецтв, то площа приміщення повинна бути не менше 200 квадратних метрів. Якщо вам вдасться орендувати площу ще більшого приміщення, то це ще краще позначиться на вашому бізнесі. Велика частина приміщення доведеться на виставковий зал (а їх може бути і декілька). Також необхідно додаткове приміщення для робіт, які будуть в перспективі презентуватися. Ну і, звичайно ж, не обійтися без офісу і підсобних приміщень.

Перш за все, необхідно звертати увагу на технічні характеристики орендованого приміщення, а не на естетичні. Якщо в приміщенні немає ремонту, то його необхідно зробити, адже все в картиною галереї має виглядати художньо-естетичним чином. Також це має бути добре освітлюється приміщення.

Крім цього важливу роль значить і охорона приміщення. Сигналізація і охорона повинні бути перевіреними і надійними, адже тут будуть виставлятися як середні, так і дорогі експонати.

Місцезнаходження галереї

Місцезнаходження галереї

Перш ніж відкривати галерею, необхідно чітко подумати, де її відвідуватимуть велика кількість людей.Звичайно ж, це повинно бути місце, де відбувається великий потік людей — на головній вулиці або в центральному районі міста. А якщо у вашому місті є спеціальні райони, які спрямовані на мистецтво і творчість, то галерею цілком можна розмістити і там. У спальному районі або на околиці міста відкривати галерею не рентабельно. Клієнтів буде мало, хіба рідкісні шкільні екскурсії, тому бізнес не принесе прибуток.

 

Підбір персоналу

Підбір персоналу

При підборі персоналу ви повинні враховувати, що всі співробітники повинні бути комунікабельними та активними. Вони повинні бути добре ознайомлені зі сферою художнього мистецтва.

Для однієї галереї не знадобиться величезний персонал. Але в його число повинні входити керівник, експозиціонер, галерист, куратор та ще можливий консультант. Галерист це та людина, яка проводить переговори з художниками, а також створює і підтримує імідж всього закладу. А ось в обов’язки куратора входить проведення тематичних та авторських виставок. Але можна поєднати ці дві обов’язки в однеспівробітника.

Професія експозиціонера на увазі правильне і зручне для огляду розташування експонатів.

Обов’язкова умова для цих співробітників має бути наявність художньої освіти. Адже як сильно б людина не любив мистецтво, без певної освіти він не зможе повноцінно виконувати свою роботу.

Початковий капітал

Початковий капітал

Ніякої бізнес, і навіть відкриття галереї не може початися без певних вкладень. Капітал вашого бізнесу залежить від масштабів і специфіки справи. Якщо не враховувати оренду приміщення, то приблизна сума, яка вам знадобиться для реалізації вашої ідеї, складе близько 5-7 тисяч доларів. Ці гроші знадобляться лише для початкових робіт: для оснащення самої галереї, виплату зарплати її працівникам, а також на рекламу.

Підбір художників

Підбір художників

Для того що б галерея стала успішною необхідно дуже відповідально підбирати художників. Адже думка про вашу галереї буде складатися про того які сильні або ж слабкі художники будуть представлені.Спочатку потрібно уточнити яка саме буде концепція вашої галереї, і від цього можна відштовхуватися за напрямками робіт. Ви можете вибрати фотографію, живопис, інсталяцію, графіку або інші. Але також і не варто концентруватися тільки на одному напрямку. Можна періодично влаштовувати тематичні виставки за різними напрямками.

Вибір художників повинен грунтуватися на вашому особистому думці. Також варто запросити для такої справи і кілька експертів, які порадять вам, що дійсно модно і затребуване. Можна додатково переглянути кілька інтернет — ресурсів, де експерти оцінюють того чи іншого художника. Тут є багато рецензій і навіть рад.

Крім цього звертайте увагу на ті виставки та заходи, які відвідував художник. Чим престижніше і популярніше вони, тим востребование буде відвідування і вашої галереї.

прибуток

прибуток

Звичайно ж, основний дохід від галереї мистецтв ви будете отримувати від продажу картин.Але і це не єдиний спосіб заробити гроші в цьому бізнесі. Перш за все, вам варто встановити невелику плату за вхідний квиток в галерею. Та людина, яка зацікавлена в мистецтві, не пошкодує грошей, що б отримати яскраві емоції. Крім цього всі небажані відвідувачі не будуть таким чином відвідувати вашу виставку. Також можна і брати якусь суму грошей з молодих художників, які тільки вирішили зробити свою першу виставку. Можна влаштовувати тематичні конкурси виставляються робіт, що також принесе вам додатковий прибуток.