Вчені вже давно довели, що пити вино в невеликих кількостях корисно для нашого організму. А таке виробництво як виноробство, це не проста діяльність, а навіть мистецтво. Але не кожна людина зможе підібрати або ж створити нові аромати і смакові якості. Для цього необхідний талант. Виноробство якбізнес-ідея , вельми цікаву справу, яка принесе його власнику вагомий прибуток.

виробництво вина

виробництво вина

Такий процес як виробництво вина або інших спиртних напоїв ретельно контролюється державними органами. Якщо ви вирішили робити вино, то повинні приготуватися до того, що реєстрація вашої справи займе багато часу і зусиль. Але справа того варта.

Для того що б такий бізнес приносив вам значний прибуток, необхідно продавати велику кількість напою. В цьому випадку окупляться витрати на організацію бізнесу і рекламу.

 

Як правильно зареєструвати свою діяльність?

Як правильно зареєструвати свою діяльність

Кожен бізнес вимагає державну реєстрацію. Тому вам, перш за все, необхідно набути статусу приватного підприємця. Також не забудьте і про соціальні фонди і податкові служби. Після того як ви отримаєте всі необхідні ліцензії та дозволи, ви зможете сміливо організовувати свою справу.

При реєстрації та заповнення форми приватного підприємця вам краще вказати «реалізація продукції власного виробництва» а не «виготовлення і продаж вина» в графі «вид діяльності».

організація бізнесу

організація бізнесу

Якщо ви вирішили самостійно вирощувати виноград для вина, то, перш за все, вам знадобиться земельну ділянку. Також необхідно добре знати всю технологію вирощування та догляду за виноградниками. Але можна піти й іншим шляхом — закуповувати велику кількість винограду за низькою оптовою ціною. Також стежте і за якістю товару, що купується. Воно залежить від місцевості і догляду. Вибір постачальника виноматеріалу дуже відповідальна справа.

А ось для того що б виробляти вино вам необхідний ручний прес і величезна ємність для того що б вино бродило.

Ви можете вибрати традиційну рецептуру виготовлення вина, авторську або сімейну. Якщо ви хочете виготовляти кріплені вина, то вам додатково знадобиться спирт. На придбання спеціального спирту також підуть додаткові кошти і час. Такий вид спирту обмежений, і придбати його можна у державних підприємств, якщо у вас є відповідна ліцензія.

Реалізація вже готової продукції

Реалізація вже готової продукції

Вже готове домашнє вино можна продавати на ринках. Але реалізовувати домашнє вино, як і самогоноваріння, заборонено законодавством. Тому ви можете не називати свій продукт вином, а напоєм домашнього виробництва. Таким чином, вам вдасться убезпечитися від проблем.