Бізнес у віці від 1 і до 10 років

як почати бізнес з 1 року до 10 років Райан Рос

Якщо приділяти особливу увагу вихованню дитини, то вже з перших років його життя можна навчити, як правильно стати відмінним бізнесменом.

Адже за допомогою гри дитина набуває необхідні навички, які він буде використовувати на протязі все своє життя. Головний принцип таких ігор — це чесний заробіток.

Не можна з ранніх років навчати дитину обманювати, інакше не вийде ніякого толку.

Яскравим прикладом бізнесмена ранніх років став Райан Рос. Хлопець з Голландії вже в своїх 8 років зумів стати реальним мільйонером.

Перші гроші він зумів заробити, коли йому було все 3 роки. Хлопчик вміло організував курячу ферму на задньому дворі свого будинку. Але його головною ідеєю стала стрижка газонів.

Беручи 20 доларів за таку послугу, він віддавав 15 доларів тому, хто виконував роботу, а 5 — залишав собі. Сьогодні успішний Райан має чотири величезних фірми, які інвестують гроші в різну нерухомість, а його власний капітал з кожним роком стає все вище і вище.

Починайте бізнес від 10 до 20 років

бізнес у віці від 10 до 20 років Кевін Хем

Перевага даної вікової групи в тому, що у них досить велике коло покупців.

Це їхні друзі, однокласники і одногрупники, які будуть віддавати свої невеликі кишенькові гроші за всякі дрібнички.

У такому віці можна займатися бізнесом, який буде продавати або ж виготовляти недорогі, але необхідні речі. Також є перспектива заробітку в інтернеті.

Тут є маса різновидів робіт і крім усього іншого, бізнесмен може бути будь-якої вікової категорії, без диплома.

Тут відсутні будь-які обмеження.

Так син простих емігрантів — Кевін Хем, паралельно своє навчання в одному з коледжів виявляв інтерес до інтернету.

Дуже швидко хлопець розібрався і зрозумів, що перепродаж доменів може стати дуже перспективним бізнесом.

Після того як йому вдалося перепродати 3 доменних ім’я, він через кілька років залишив своє навчання і став орієнтуватися на роботу.

Так вже в 2000 році він зумів купити і перепродати близько 10 000 доменів. Сьогодні його приблизний капітал становить 320 мільйонів доларів.

Бізнес у віці від 20 і до 30 років

Бізнес у віці від 20 до 30 років Білл Гейтс

У цьому віці людина знаходиться на піку своїх знань. Зазвичай молоді люди в курсі всіх подій і тенденцій.

Вони знають, що актуально на ринку, тому саме час починати свій власний бізнес. Також можна поєднувати дві справи одночасно і бізнес і навчання.

Одна справа лише доповнюватиме друге. І зовсім не важливо, в якій установі ви вчитеся. Головна перевага в такому віці це величезний потенціал енергії і сили. З кожним кроком ви будете ставати все сильніше, а ваш бізнес більш стабільною.

 

Яскравим прикладом мільйонера в такому віці став Білл Гейтс, який вже в тридцять років зумів заробити свій перший мільйон, а незабаром його визнали одним з найбагатших людей на землі.

Не бійтеся відкривати бізнес від 30 до 40 років

бізнес у віці від 30 до 40 років

Дуже часто люди цього віку розчаровуються в роботі. Вони не згодні з системою, і зневірившись, не знають, що їм робити.

Вони ніяк не наважуються кинути свого роботодавця, свій звичний темп життя і почати нове життя. А саме зараз необхідно починати свою справу.

Дуже часто саме люди цієї вікової категорії все ретельно зважують, перш ніж перейти від стабільної, мало роботи до перспективного, але ризикованого справі.

Вони відповідально підходять до вибору ідеї бізнесу , враховують ризик і вибудовують певну стратегію.Але через деякий час, вони блискуче вступають в свою гру і стають дуже впливовими бізнесменами .

Модель такого бізнесу досить проста. Знання, помножені на рішучість, плюс досвід, який набирає свої оберти з кожним днем, приносять колосальний успіх в сфері бізнесу.

Бізнес у віці від 40 і до 50 років

бізнес у віці від 40 до 50 років березні Кафф з Німеччини

Як стверджує статистика, близько 60% мільйонерів почали своє власне справа у віці від 40 і до 50 років .

Вони ще молоді, досвідчені і у них присутній особливий запал. Такі люди вже досить розважливі і не роблять поспішних кроків. А це означає, що їх бізнес приречений на успіх і стабільність.

Наприклад, Марта Кафф з Німеччини, не побоялася залишити свою качину роботу в банку і стала вельми успішним інвестором.

Свої перші грошові операції вона проводила серед своїх родичів і знайомих. Спочатку ті дякували їй фінансово для того що б підтримати у важкий момент.

Після того як прибуток Марти початку подвоюватися у неї стали з’являтися постійні клієнти, а їх нових вибудовувалася ціла черга.

На даний момент ця хоробра жінка є власником однієї з успішних і швидкозростаючих компаній Європи, яка займається інвестиціями.

Бізнес у віці від 50 до 60 років

бізнес у віці від 50 до 60 років Олександр Сидорчук

Дуже багатьох людей, які відкрили свій бізнес саме в цьому віці, просто змусили непередбачені обставини .

Часто люди або втрачають роботу, або ж ідуть на пенсію, але все ще відчувають силу і потенціал в роботі.

Коли таке відбувається, то людина впадає у відчай, але дуже скоро розуміє, що це лише початок.

У нього є абсолютна свобода дій, і прийшов час якраз зайнятися тим, про що так довго мріяв. Результатом таких дій може стати непоганою, навіть успішний бізнес.

Один професор з України — Олександр Сидорчук, після закриття вузу, в якому він викладав близько 20 залишився без роботи.

Чоловік виявився не те що в розпачі, а навіть без засобів на існування. Але у нього все ж було один скарб — його знання.

Він зумів розшукати інвесторів і відкрити власний комбінат, який виробляє вироби з базальту.Олександр, будучи директором за півтора року озолотився на мільйон і навіть зберіг 40% акцій компанії.

Бізнес у віці від 60 і до 70 років

Бізнес у віці від 60 і до 70 років

Даний вік психологи часто називають блаженним. Адже у людини немає більше необхідності ходити на роботу, обов’язків в сімейному колі так само мінімум і тепер прийшов час посвітити все життя собі.

А чому б не зайнятися улюбленою справою як бізнесом. Також плюсом цього віку є якісь накопичення, які людина зуміла заробити за життя.

Вони можуть стати прекрасним початковим капіталом. У такому віці зазвичай створюється найоригінальніший і міцний бізнес, який приносить стабільні доходи.

Наприклад Анна Сенчуцка з Польщі вперше спробувала малювати фарбами лише після того як вийшла на пенсію.

Незважаючи на те, що вона мріяла малювати все своє життя, почала робити це лише в 64 роки. За кілька тижнів ця жінка змогла намалювати близько 30 картин, які відразу були продані.

Всі її близькі здивувалися, адже сума гонорару склала близько 150000 доларів. Жінці вже 74, вона все ще продовжує малювати з тим же запалом і ентузіазмом. А її полотна стали популярними і дорогими.

Відкривати свій бізнес ніколи не пізно

бізнес у віці від 70 до 80.

Навіть такий похилий вік вважається благополучним для відкриття свого бізнесу.

У такому віці люди дуже мудрі, вони вже не діють зопалу і завжди знають, чого хочуть.Вони прекрасно знають людей, що їм необхідно, для того щоб почуватися щасливими.

Завдяки цьому всі їхні починання втілюються в колосальний успіх.

Після того як Джон Рейтон пропрацював все своє життя звичайним водієм вантажівки, він вирішив вийти на пенсію у віці 69 років.

Але провівши 7 років, нічого не роблячи, він просто гинув від нудьги. Цей дідусь вирішив зібрати таких же Однодум як він і створити своє агентство «дідусів і бабусь».

Його клієнтами стали люди, у яких немає своїх рідних дідусів і бабусь.

Через три роки у цієї фірми з’явилося безліч філій в 12 штатах Америки. А Джон завдяки такій ідеї став відомим мільйонером.