Ось ще кілька років тому бізнес-ідеї  послуг, які надає масажний салон, були доступні лише у великих містах, та й то це вважалося розкішшю .

Тепер такі салони знаходяться в кожному з міст.

Як правильно відкрити свій масажний салон

бізнес-ідея відкриття масажного салону

Багато молоді підприємці стикаються з таким питанням, як відкрити масажний салон?

Вони не знають, які документи необхідно оформити, де взяти правильне обладнання і так далі.

За статистикою для того що б відкрити масажний салон і він приносив дохід, необхідно близько чотирьох місяців. Саме за цей час з’являться постійні клієнти, і даний вид бізнесу буде просуватися.

Але перш за все успіх такої справи буде залежати від правильного бізнес плану і кваліфікованих фахівців.

Для того що б відкрити такий салон не потрібні особливі документи або ліцензії. Єдине що необхідно так це дозвіл на проведення процедур від епідеміологічної станції, тобто всі співробітники зобов’язані проходити щорічний медогляд.

Такий вид бізнесу як масажний салон, досить прибуткова справа .

Але, звичайно ж, і в цій сфері діяльності не обходиться без різних нюансів. А саме робоча площа. Для одного фахівця необхідно простір площею від 8 метрів.

Де краще відкрити масажний салон

де краще відкрити масажний салон

Звичайно ж, краще всього підійде велика площа в великому скупченні людей.

Наприклад, в центрі міста. Але важливо пам’ятати, що і оренда приміщення ближче до центру — дорожче.

Якщо ж Ви захочете відкрити масажний салон в маленькому приміщенні, для того що б заощадити гроші, то навряд чи щось вийде з цієї затії.

По-перше, на такий кабінет Ви не зможете отримати дозвіл. Найкраще якщо Ви відкриєте кілька масажних салонів, які будуть розташовані в різних частинах міста.

Крім усього цього Ви повинні пам’ятати, що головним козирем вашого бізнесу повинні стати кваліфіковані фахівці. Кожен з працівників повинен мати хоча б середню медичну освіту і, звичайно ж, отримати сертифікат фахівця в своїй області.

 

Такого фахівця знайти буде непросто. Адже ті, хто має певний досвід роботи в цій сфері, самі відкривають свої салони, або ж вимагають зарплату, яка буде становити 50 і більше відсотків від вартості масажу.

Які витрати на відкриття масажного салону

витрати на відкриття масажного салону

Якщо ви плануєте відкрити масажний салон, то повинні знати що там обов’язково повинен бути присутнім санвузол ванна або ж душ. І все це бажано в межах однієї масажної кімнати .

Адже після масажу з маслами клієнту необхідно прийняти душ. Крім цього для кращого розслаблення можна встановити ванну або ж джакузі. Крім цього стіни Вашого кабінету повинні бути покриті плиткою для того що б легше і частіше проводити прибирання і дезінфекцію приміщення.

Також в салоні повинні бути спеціальні складні масажні столи і кушетки. Вартість одного столу складають близько 15 тисяч, а ось кушетки близько 4 тисяч.

Якщо Ваш салон буде приблизною площею в 70 кв. м, то вам знадобляться і інші грошові витрати:

  • Для покупки різних меблів і періодичного ремонту приміщення — 300 тис. Рублів.
  • Оренда площі, оплата комунальних послуг — 100-150 тис. Рублів.

Ще необхідно пам’ятати про зарплату співробітників, яка нараховується залежно від відвідуваності вашого кабінету. За розрахунками для того що б відкрити подібну справу необхідно близько 400 тис. Рублів. І вже на протязі 5-7 місяців ваш кабінет буде функціонувати.

Рентабельність масажного салону

рентабельність масажного салону

Метою даного бізнесу є надання кваліфікованих послуг масажу населенню. Завдяки масажу можна вилікувати безліч недуг. Це остеохондроз і ревматизм, і навіть вправлення хребта .

Головне що має бути в масажному салоні — це атмосфера гостинності. Якщо ваші співробітники зможуть налагодити контакт з клієнтами, то такий кабінет стане популярним і успішним.

Що стосується рентабельності, то вона становить близько 50%. Незважаючи на те, що ця цифра не така велика, це все ж стоїть бізнес.

Пік популярності відвідування масажного салону припадає саме на весну.

По-перше, люди починають приводити своє тіло в порядок після зимового періоду.

А по-друге, через брак вітамінів і сонця починають загострюватися різні недуги. Влітку ж можна помітити невеликий спад відвідуваності.

А ось взимку і восени картина середньо стабільна. Хоча розслаблюючі та лікувальні послуги завжди популярні.

Наприклад, такі модні напрями як йога, тайський масаж або цигун.

Що ж стосується класичного масажу, то його ціна становить 300 рублів (тільки спина), а для того що б промасажувати все тіло знадобиться близько 700 рублів. За розрахунками такий салон окупиться протягом року, ну а сам проект може окупитися і раніше, вже через кілька місяців.

Проблеми масажного салону та їх рішення

проблеми масажного салону та їх рішення

Головною проблемою такого бізнесу залишаються конкуренти . Адже сьогодні існує безліч салонів і кабінетів, які допомагають людям оздоровитися. Крім них існують і державні поліклініки, де ціна на послуги набагато менше, ніж в салонах.

Зазвичай підприємці відкривають такі салони виключно для себе . Вони вкладають невеликі інвестиції і надають вузький спектр послуг. Але якщо освоїти основну мету салону, то в подальшому, можна його розширювати і пропонувати все більше видів послуг.

Для того що б усунути своїх конкурентів, необхідно просто стати популярним серед клієнтів. Головне правильно і креативно підійти до цієї справи.

Ще одним підводним каменем на шляху Вашого успішного бізнесу може стати підбір кадрів . Ви не повинні дозволити своїм фахівця набути навичок, а потім піти і забрати з собою основну частину клієнтів. Підбір персоналу це, мабуть, найвідповідальніша в створенні масажного салону.

Перед тим як розрекламувати ваш салон зверніть увагу на інші салони, їх місце розташування і як вони прорекламували свій бізнес. Для того що б не помилитися, доведеться трохи покреатівнічать і придумати запам’ятовує слоган.

Якщо ви вирішили стати бізнесменом, то ідея з відкриттям власного масажного салону неодмінно допоможе вам розбагатіти.

Вам просто необхідно все грамотно продумати і прорахувати, і тоді ваш салон стане популярним, а ви зможете із задоволенням заробляти бажаний прибуток.